Karabasan Hakkında Tecrübelerim

Dex

Banlı Kullanıcı
Bir kaç konuyu görünce bende bunun hakkında bir başlık açayım dedim . Hele ki son zamanlarda aşırı derecede başıma gelen bir olay. Bazı zamanlar o kadar bastırıyor ki kurtulmaya çalışırken tam uyandım diyip yine tekrarlıyor . Şimdi bölümüm gereğince metaryelist bakış açısına sahip olmam gerekiyor . Ama açıkçası ben bile bu konunun bazı ayrıntılarını çözmüş değilim . Çünkü Normal saatlerde yatıp normal saatlerde kalkıyorum ve düzensiz bir yaşantım yok. Ama bu olay gerçekleştiğinde arada bir (5 de 1 gibi ) . Odamda bir varlık görüyorum . Bir keresinde kitaplığımda oturan bir varlığın çığlık attığını duydum . Bir keresinde odamın köşesinde duran siyah bir varlık gördüm . Bir keresinde üstümde duran ve tamamiyle görüp duyup hissettiğim beni boğazlayan siyah biri gördüm . Bir keresinde bu siyahlının tuvaletin yanında gördüm . Ve inanın ki yaşayan bilir normal uyku felcinin dışında böyle şeyleri görünce çok fena korkuyorsunuz,ölebileceğinizi düşünüyorsunuz . Ama uyandığım anda sanki bir şey olmamış gibi korkum aniden geçiyor . Bir keresinde balkondan odama girdiğini sonrada çıktığını gördüm ve yemin ederimki çıkarken perdenin sesini duydum . Bilimsel açıklama olarak uyku felci diyorlar bende buna inanıyordum ama son zamanlara doğru iyice çoğaldı bu olay . Diyorlar ki uyku felci anında korktuğunuz şeyleri görürsünüz ben örümcek ve arı ve yılanlardan gördüğüm kara şeylerden daha çok korkuyorum eğer rüyamda onları görseydim daha çok korkardım . İşte böyle .

obscurhomme

Kayıtlı Üye
Aynen dediğin gibi.Bu olay aslında tamamen uyku felcidir.Bende bu yaşıma kadar hiç yaşamamıştım ama geçen sene ilk defa başıma geldi.Yüz üstü vaziyette uyandım, gözlerimi hafif açabildim.Hareket etmeye çalıştım.Ama felç olduğumu anladım.İnanılmaz şaşırdım ve korktum.İçimden "bu ne lan böyle" dedim.Hemen sonra uyku felci geçirdiğimi anladım.Kendimi birazdan geçeceğine dair telkin etmeye başladım ama içimdeki korku gitgide yükseliyordu sanki sonsuza kadar böyle kalacakmışım gibi hissediyordum.Ve bu sırada odada benden başka bir varlığın olduğunu hissettim.Ve nefes seslerini duymaya başladım.Odamda benden başka bir varlık vardı ve inanılmaz hızlı şekilde nefes alıp veriyordu.Yüz üstü vaziyette olduğum için göremiyordum ama odada birinin olduğuna emindim.Sanki biri elimi ayağımı tutuyor gibi hissetmeye başladım.İçimdeki korku ve stres yerini sinire ve öfkeye bırakmaya başladı.Nasıl olurda biri bana engel olabilir Allah'ın yarattığı en üstün varlık benim dedim kendime.Odada hissettiğim o varlığı yakalayıp yok etmek için öfkeden kudurdum.Vücudum kasıldı kasıldı ve en sonunda sapandan fırlatılmış taş gibi yataktan fırlayıp ayağa kalktım.Odaya baktım ve kendimden başka hiç kimsenin olmadığını gördüm.İçimdeki korku, stres, öfke, sinir saniyesinde yok oldu.Su içtim, tuvaletimi yaptım ve tekrar uykuma geri döndüm.

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn;Dex,kardeşim öncelikle durumunuza üzüldüm.İnşaallah kurtulursunuz.Size,ayetel kürsiyi okumanızı tavsiye ederim.Yalnız tam ve eksiksiz okumalı,kalpten okunulmalıdır.
Gerçekten ilim öyle geniştir ki belkide hepsini öğrenmeye ömrümüz yetmeyebilir.Bazı insanlar bu tür olayları yaşamadıkları için inanmayabiliyorlar.Bazı ilimleri insanlar yaşadıkça öğrenir.Birde size şunu tavsiye etmek istiyorum.Kendi durumunuzu yani karabasan olayını bir kamera ile görüntüleyebilseniz neler yaşadığınızı birde bu açıdan görebilirsiniz
ve burada o görüntüleri yayınlayabilirseniz konuya farklı açıdan bakan insanlara ıspat olabilir.Yalnız,varlıkların öyle özellikleri varki size görünür ama yanızdaki insandan kendini gizleyebilir.Kamerada da bunu yapabilir.

Isla

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum, Ilk basta,yaşadığınız durumun düzelmesini temenni ediyoruz.
Ayetel kursi yi , sadece uyuyacaginiz zaman değil, gün içinde aklınıza geldikçe okumanızı da tavsiye ederim. Ilk önce, beyin frekanslariniz alfa modundayken varlıklar hem görülebilirler, hemde hissedilebilirler.Belki soylemeky kolay yaşamadan anlatılması zordur, lakin o an korkmamaya çalışıp, evrendeki herşeyin sahibinin Rabbimiz olduğunu hatırlayalım. Mümkünse o anda varlıkla iletişim de kurabilirsiniz neden bana görünüyorsun neden geldin gibi sorular ile.Bunlar biraz anlatımla evet kolay ama uygulaması zordur, çünkü korku hissi bütün ruhsal durumumuzu etkiler ve sağlıklı dusunemeyiz.Allah yardımcınız olsun selametle kalın.