geleceği görebilmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarahkerrigan

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve üye olma sebebimde yukardaki başlıkla ilgili :)
Bir çoğunuza saçma gelecek ama rüyalarımda geleceği görebiliyorum çok acayiptir ki sabah kahvaltıda ne olduğunu hocanın beni ne zaman sözlüye kaldırcağını veya akşama hangi film var gibi gereksiz saçma sapan şeyler görüyorum, biliyorum bir çoğunuza saçma geliyor ama bu görüntüler eskiden hergün mutlaka geliyordu ama artık 1 ayda 1 kez gelmeye başladı...Bende bir karmaşa içersindeyim yüzünü bile görmediğim facebook arkadaşlarımın okul numaralarını tahmin ediyorum..
Gelelim soruya eğer böyle bişey gerçekse bunu geliştirmenin bir yolu var mı ( üzgünüm o kadar heycanlıyımki hala cümle kuramıyorum ) hani nasıl gerçek değil onada bir bilimsel açıklama isterim şimdiden teşekkürler

mysen13

Kayıtlı Üye
Dini inancinizi belirtirseniz daha iyi yardimci oluruz ..

sarahkerrigan

Kayıtlı Üye
ne desem boş kendimi boşlukta hissediyorum o yüzden tam söyleyemiyeceğim

mysen13

Kayıtlı Üye
. Insanlarda 6 .his vardir bazilarinda ileri seviyede bazilarinda az seviyede
Ruyada gorup gerceklesen seyleride kimseye anlatmayin bu seyler sirdir belkide anlattiginizdan eskisi kadar gozukmuyordur .
Bazi yeteneklerinizin oldugu kanaatindeyim , Bakim yaptirarak da hangi yetenekleriniz oldugunu ogrenebilirsiniz (Yildizname , kartlarla bakim )
Sitede nasil gelistirilecegi hakkinda da oldukca bilgi mevcut .
Sevgiyle ...

sarahkerrigan

Kayıtlı Üye
Tessekkur ederim biraz sitede dolasirken durugörü yetenegi ile adlandirildini ögrendim
Saolun

muratsavci

Kayıtlı Üye
gelsıtırme ımkanınız var tabıkı sıtede bu konu ıle ılgılı bır cok yontem mevcut durugöru yetenegı olabılır bu bu sekılde araştırrırsan sonuca ulasırsın

Cryaotic

Banlı Kullanıcı
Bu yetenekler birebir bende de var, en rahatsız edici his öğretmen bu sefer beni kaldıracak hissidir haksız mıyım (bu çoğu kişide vardır zaten :p) ama ben hissettiğim gibi gerçekleşiyor.. Ama şöyle bir şey ki ben yeteneğimi keşfedeli birkaç ay oldu kontrol altına almaya çalıştım ama ters işliyor bunu tahmin edebilirim deyip masusdan kendime güvenince ters tepiyor öyle hiç geleceği görme amacım olmadan tahmin edince kesinlikle tutuyor bilmiyorum sizde de öyle mi...

Ayrıca bir arkadaşım farklı bir yeteneğimin daha olduğunu söyledi insanları arada hiç aklına gelmeyecek şeyleri aklına sokabiliyorum bilmiyorum nasıl oluyor mesela karşımda birisi var ve ben keşke şunu yapsaydı diyorum ve bazen öyle seri ve kolay gerçekleşiyor ki kendimden korkuyorum, birde insanların ensesine bakıp bana dönecek diye aklımdan geçirince anında dönüyorlar :D paylaşmak istedim oh be içimi döktüm :D:D

sarahkerrigan

Kayıtlı Üye
Cryaotic dostum ayni hisler kendimi kastirdikca tam tersi cikiyor :( bunu gelistirebilcemiz bir kaynagin veya kitabin linkini atabilirmisiniz (bilen varsa)

Cryaotic

Banlı Kullanıcı
Benim içinde iyi olur paylaşan olursa :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...