menisküs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merhaba

Banlı Kullanıcı
selam kardeslerim annemde menisküs var ve su an yürürken sag bacagini hareket ettiremiyor cok zorlaniyor ayriyetten beyninde kis yani kus gözü büyüklügünde toplanmis su topu var yillardir bu kisi beyninde tasisada bacagi onu cok zorluyor yürüyemiyor ne yapmami dilersiniz bu menisküs icin

kimse yok cok daraldim anlatacagim sizden baska kimsem yok annem gencken cok kuralciydi mahallenin en temiz cocuklari bizim ilmamizi isterdi bunun icin elinden geleni yapti bir yere misafirlige gittigimizde yemege masa geldiginde onun gözlerine bakip onay almadan yemek istiyoruz diyemezdik o kadar kuralliydi ve ben balik burcuydum duygusal bunalim agac yasken egilirmis ben böyle büyüdüm kisisel güvenimden cok insanlari önemsemeyi ögrendim agac yasken egilirmis derler ve su an hayatim berbat durumda annem ablam iyi olsun diye ablami yurt disinda birine verdi o bizim ailemize uygun degildi ve benide yurt disina verdi ben erkegim benim durumum söyle 6 ay internetten sadece yazisarak gördügüm kisi birgün atatürk havaalanina geldi görüstük ve ben onu begenmedim ama ailem beni cok zorladi ve arkadasim yani kankim evlenmem icin türkiyede malum issizlik neyse kabul ettim bu kiz ailesiyle bir gün bizi ziyaret etti ailemi ve ben o an kiz kardesine ilk görüste asik oldum sonra sorun cikarttim bunu istemedigim icin ama karsimda öyle bir agladiki bende binlerce kilometre yoldan gelmis falan diye gercekten dayanamadim acidim kabul etmek zorunda kaldim sorun ablam su an sorunlu bir koca ile bende böyle bir es ile beraberim annemin kafasinda kis yani iyi huylu ur var babama psikolojik sorunlarimdan dolayi cok kötü davrandim beni cok severdi onunda psikolojisi bozuldu ben bir zamanlar odamdaki dört duvardan cikmadigim icin onun gözlerine hic bakmazdim konusurken bende sosyal fobi var birgün onu dövmeye yürüdüm gercekten ama beni cok severdi o yüzden onunda psikolojisi bozuldu annem hasta babam hasta ben sosyal fobili hasta ablam sinir hastasi kocasi ise yaramaz ben istemedigim kisiyle evlendim sizce benim ailem neden bukadar kötü durumda.

merhaba

Banlı Kullanıcı
arkadaslar inanin flood yaptigim icin cok üzgünüm ama ailem ben dahil adams family gibiyiz eskiden cok normal mutlui aileydik ama uzun zamandir normal degiliz diger insanlara ailelere bakiyorum ne kadar düzgünler diye babam kuran bilen birisi babasi kuran okuluna göndermis bir gün onun kuraninin arasinda o el seklinde icinde arapca yazan seyleri gördüm birgün babam ilk defa denemis bir yilani baglamak icin biseyler okumus sonra yilan söyledigine göre hicbirsey yiyememis beni cöz diye babamin karsisina gelip duruyormus sonra evimize onun yilan akrabalari falan dolmus ne oluyor benim aileme inan o güden beri mutlu olmadik ne yapacagiz

sordugumda yildizdan falan bahsetmisti

artik biz normal aileden ciktik cok zor durumdayiz hepimiz mutsuzuz senelerdir

babam 65 yasinda cok sevdigi ben oglu onu dövmeye yürüyüp senelerce gözlerine bakmayip konustugum icin psikolojisi altüst oldu gercekten beni cok seviyor bende sosyal fobi var ailem huzursuz hep ben mutsuzum o mutsuz hepsi mutsuz neden böyle oluyor anlamiyorum sanki ailemin üstünde senelerdir bir kara bulut var bir türlü toparlanamadik oysa ilk baslarda seneler önce cok mutluyduk normal insanlardik sorunlarimizdanmi bahsedeyim babamda sosyal fobi var bende sosyal fobi var annemin beyninde kis var ayaginda menisküs var ablam sinir hastasi neden böyleyiz

hala yillardir normal insan olamadim normal insan olmayi deniyorum doktor dediki beynimde hiperaktiflik varmis hicbirseye konsantre olamiyorum basladigim islerde insanlarla normal iliski kuramadigim icin kovuluyorum sosyal fobi oldugu icin dersaneye gittim basarili olamadim kactim insanlardan devamsizlik yaptim okuyamadim insanlara kendimi ifade edemiyorum cok zor durumdayim ben ve ailem

merhaba

Banlı Kullanıcı
lütfen biri kimlik sormadan yardim etsin kimlik sorarsada özel mesajla ona gönderecegim

urum lütfen bana bir care bul

sun shine

Kayıtlı Üye
Bu konu kapanacaktır muhtemelen; ama sorunlarınızın çaresi parapsikoloji alanında değil tıp alanında bana göre. Öncelikle bir psikiyatra ve iyi bir doktora gitmeniz lazım annenizin için. Çünkü menüsküs de beynindeki ur da tedavi edilemeyecek rahatsızlıklar değil. Ve sonra tüm hayatınızı düzene koymak için bütün ailece oturup kırılma noktasını bulup ortak bir çözüm üretmeniz gerek. Hiçbir şey için asla geç değildir. Çözümü önce kendinizde aramanız gerekir.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bu kadar üstüste yazıp insanların gözüne konunuzu sokmaya çalışırsanız cevap verecekler bile vazgeçer.Bunun yasak olduğunu bile bile yapıyorsunuz üstelik.Bilgisi olan yazar zaten.Son bir aydır habire cin vakası gidiyor sitede,açılıp kapatılmış konulara bakarsanız hemen hemen siteye üye herkes bildiği kadarıyla bu soruları cevaplayıp durdu.Bu durumda site soru-cevap,derman sitesine döndü,halbuki insanlar kişisel gelişim ve ruhsal tekamül için aslında buradan faydalanmak istiyorlar maalesef yeni üyeler buranın bu amacını unutuyorlar.

Diğer üyemizinde belirttiği gibi annenizin durumu doktor ve tıp ile halledilebilecek bir şey.Kişilerin karakterleri bize normal gelmiyorsa veya iniş çıkışlar oluyorsa bu onlarda büyü veya cin var demek olmaz.Babanız zaten Kuranla ilgileniyormuş.Siz neden böyleyiz diyorsunuz,nasıl bilmemizi bekliyorsunuz?Bence burada sormanız gereken soru "Ben neden böyleyim?" olmalı. Kendiniz noksanlarınızı yazıyorsunuz üstelik sizin çözmeniz gereken bunlar ve siz istemedikçe de kimse yardım edemez,sizin adınıza da ne sizin ne ailenizin hayatını kimse düzeltemez.Bu güç ve seçim sadece sizin elinizde çünkü bu sizin hayatınız.

Siz araştırmadan bilgi önünüze gelmez,sadece siteye de bağlı kalmayın,gidin kitap alın.Alacak gücünüz yoksa kütüphaneler ücretsiz devasa üniversite kütüphaneleri var açın okuyun.
Yazdıklarınızın çoğu herkesin evinde olan şeyler.Normal nedir ki?Kim normal?Kimin herşeyi tam kim devamlı mutlu mesut?Psikolojik destek almak için de bütçeniz yoksa devletin ücretsiz hizmetleri var,artık bir telefonla(ki telefonu bile ücretsiz) arayıp sosyal hizmetlerden yardım talep ediyorsunuz.Herşey bir hareket etmenize kalıyor ancak siz o enerjiyi başkalarının sizin adınıza yardım etmesinde arıyorsunuz,bence bu enerjinizi kendinizi onarmaya harcayın.İstediğiniz yönlendirme ise de buyrun sanırım bunu yapıyorum.Sitedeki kişisel gelişim,beden ve ruh sağlığı bölümlerini araştırıp çalışın,çalışırken takılırsanız ve sorunuz olursa insanlar emek sarfettiğinizi görüp size yardımcı olacaktır.

İki site kuralını atlıyorsunuz;
1- Özel mesajla veya genelden iletişim bilgisi ve kişi isimleri paylaşımı yasaktır.
2-Flood yasaktır(bile bile yapmak nedir o halde anlayamadım)

Bundan sonra daha dikkatli olacağınıza inanıyorum ,sevgi ve ışıkla yolunuz aydınlansın,tez zamanda şifanızı bulun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...