herkesin bir yeteneği varmıdır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sweethoyqoliq

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba. Ben hep merak etmişimdir psişik yetenekler sadece özel insanlara verilen bir ödül müdür yoksa herkesin bir yeteneği olup üstüne gidilmediği sürece açığa çıkmaz mı ? Özür dilerim sanırım konuyu toparlayamadım fakat anlamış olduğunuzu umuyorum. :) Yani demek istediğim eğer herkesin bir yeteneği varsa ben benim yeteneğimi nasıl bulabilirim bazen dünyadaki tek işe yaramaz yeteneksiz insan olduğumu düşünüyorum. :) forum u beğenerek takip ediyorum. Konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar.

DemonDevilBats

Kayıtlı Üye
ben kaç aydır ugrasıyorum hala tekini bile yapamadım bende sizin gibi ise yaramaz hissediyorum kendimi sizin düsüngünüzle aynı düşüncem var . vede cok enerji gerektigini düsünüyom

sakoya1992

Kayıtlı Üye
Dünyada kaçtane insan varsa okadar yetenek vardır ve enerjinizin yetmediğini düşünüyorsanız meditasyona başlayabilirsiniz. Sevgi ve ışıkla

arastirmaciastralci

Kayıtlı Üye
Bende de hiç bir şey üzerine yatkınlık yok.Hala çalışıyorum sadece. :eek:fftopic:

sakoya1992

Kayıtlı Üye
Vardır fakat herşey hemen olacak diye bir durum yok :)) Sevgi ve ışıkla

Lostanzade

Kayıtlı Üye
Dİğer sayın üyemizin dediği gibi meditasyona başlayabilrsiniz bunun en kolay yolu budur İlk 1 ay meditasyon yapın sürekli sonra Yeteneğiniz size yol gösterir :)

Kabardey

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Öncelikle her insanın yeteneği vardır. Kiminin resime, kiminin bir müzik aletine vs. Bu bakış açısıyla yaklaşırsak, bazı kişilerinde psişik yeteneklere üst düzeyde sahip olduğunu görürüz. Her insan yetenek bazından eşit doğmaz. Psişik yeteneklerde de bu geçerlidir. Bazılarının enerji seviyesi yüksektir ve bu yeteneğe daha yatkındır. Bazısı da yatkın değildir. Bu hep gözlemlediğimiz bir olay zaten. Ancak disiplinli çalışırsak, konuyla ilgili bilgi ve farkındalığa sahip olursak işimiz elbette kolaylaşacaktır. Hangi psişik yeteneğe yatkın olduğumuz bu sayede açığa çıkar. Kimse yeteneğim yok diye şüpheye düşmesin. Burada asıl önemli olan unsur; sabırdır.

Bilgili arkadaşlarımızın verdiği öneriler ve sitede ki diğer kaynaklar çok değerlidir. Araştırmaya ve çalışmaya devam ederseniz hedefinize ulaşacağınıza inancım tam.

sweethoyqoliq

Kayıtlı Üye
Hepinize teşekkür ederim güzel yorumlarınızı benimle paylaştığınız için. Nasıl bir meditasyon uygulamam gerekiyor acaba ?

essence

Kayıtlı Üye
benim hisslerim güçlüdür....hatta eskiden çok daha güçlüydü...

bense öyle olmasını istemiyorum...kendimi öyle şeylere kapatmak istiyorum nedense...yalnış bir şey yapıyormuşum gibime geliyor...

sakoya1992

Kayıtlı Üye
benim hisslerim güçlüdür....hatta eskiden çok daha güçlüydü...

bense öyle olmasını istemiyorum...kendimi öyle şeylere kapatmak istiyorum nedense...yalnış bir şey yapıyormuşum gibime geliyor...
neden öyle olmasını istemiyorsunuzki , bence size verilen bir yeteneği geliştirmeniz daha iyi olur...

essence

Kayıtlı Üye
bilmem bnm hisslerim genelikle gelecekle ilgili ...ve şirke giriyor diye çok korkuyorum...

mesela ben melek kartı açıyordum bir sitede ..melek kartları da pozitif kartlardır aslında ... ama hisslerimi de katınca ve gerçekleşince

ya da canımı yakan biri olduğunda söylediğim bir sözle gerçekleşiyordu herşey...ve nedense rahatsız oluyordum sonradan...

sakoya1992

Kayıtlı Üye
bilmem bnm hisslerim genelikle gelecekle ilgili ...ve şirke giriyor diye çok korkuyorum...

Mesela ben melek kartı açıyordum bir sitede ..melek kartları da pozitif kartlardır aslında ... Ama hisslerimi de katınca ve gerçekleşince

ya da canımı yakan biri olduğunda söylediğim bir sözle gerçekleşiyordu herşey...ve nedense rahatsız oluyordum sonradan...
enerjiniz kalmiyor olabilir o yüzden meditasyon önerebilirim :) sevgi ve işikla.

essence

Kayıtlı Üye
enerjiniz kalmiyor olabilir o yüzden meditasyon önerebilirim :) sevgi ve işikla.

ya aslında meditasyon,arınma gibi şeylerden de çok korkuyorum :)

inan sebebini bilmiyorum :)

diyeceksin burda işin ne...?:D merak...kısaca bu onularda bir güçsüzlük ve korkaklık mevcüt bende...

sakoya1992

Kayıtlı Üye
ya aslında meditasyon,arınma gibi şeylerden de çok korkuyorum :)

inan sebebini bilmiyorum :)

diyeceksin burda işin ne...?:D merak...kısaca bu onularda bir güçsüzlük ve korkaklık mevcüt bende...
korkacak hiç birşey yok gerçekten başlangıçta bende çok korkuyordum sanki önümde birileri geçiyor gibi oluyordu fakat şimdi okadar rahatlatıcı enerjiyi yükselten bir uygulama ki anlatamam...
o korkuyu aşarsınız umarım :D bana meditasyonu öğreten abimden birşey duymuştum meditasyona başlamadan önce odayı koruma altına al demişti uygulamıştım işe yaramıştı :))) Sevgi Ve Işıkla :)

Volar

Kayıtlı Üye
Benim fikrimce her insanda olan birşeydir fakat bunu ortaya çıkarabilenler böyle bir yeteneğin farkına verdıkları için özel insanlardır.Unutmayın ki her insan özeldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...