Korkmadığım Şey İlk Kez Başıma Geldi

Angaralim

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Bayramınız mübarek olsun.

Normalde ben spirütiel olaylara karşı çok meraklıyımdır. Hatta uzun süredir bir çok başarısız olduğum deneylerim bile olmuştur. Bu yüzden de uzun zamandır fazla bir uğraşım olmadı.

Dün gece odamdaki kül tablamda sigaramı yanık bırakmıştım. Sehpa da hemen 30 cm uzağındaydı çekyatın. Elbiselerle öyle uyuyakalmışım. Gece saat 4 civarı olduğunu cep telefonumun saatinden anlayabildim. Neyse konuya geleyim. Normalde rüyaya ne zaman geçtiğimizi tam olarak kestiremeyiz. Rüyaya çok sert şekilde girdim. Yani sertliği öyle ki rüya ambiansını çoktan geçmiştim. hem verdiği görsel hem de sesli, hemde beynime verdiği titreşim bakımından rüya kavramını kesinlikle reddediyor. Normalde uyandığınızda parçaları birleştirmeye çalışırsınız bense hayatımda ilk kez beynimdeki parçaları yok etmeye çalışıyorum.

Bir bayan var. 1.60 boyunda. Başı açık. siyah saçlı. hafif esmer. üstündeki giysi beyaz. Eteği kıpkırmızı. sağ kolumu uzattığımda elimin bittiği yerden itibaren 5 metrelik mesafede ve ileri doğru 10 metre emsafede bir ev var. Pozisyon bu... Sonra çok süratli şekilde tam 1 metre önüme geliyor. Hızlı yürüme süreci ve yanıma gelme sürecini tam olarak kestirebiliyorum. Sonra geldiğinde elindeki metne göz gezdirmeye başlıyor. 3 satır okuduktan sonra yüzüme bakarak çok büyük bir öfke mimiği gösteriyor ve yüz bozuluyor.

Olay bu şekilde bittiğinde ben çekyattan kalkıyorum ve "Ha... O ne ... diyorum." sonra tekrar yatıyorum. Ellerim ve ayaklarım yanıyor ama bildiğiniz gibi değil...Şu an itibariyle o kişiyi hiç görmedim ama şu an yüz çizgileriyle saçının rengi, uzunluğu, yani herşeyiyle beynimde kazınmış şekilde duruyor. Bakalım bu kişiyi ilerki günlerde görecek miyim? 3 aylık inceleme sürecine girdim. Bakalım iyi veya kötü ne meydana gelecek.

DemonDevilBats

Kayıtlı Üye
Muhtemelen Cinleri Rahatsız Etmişsinizdir Yada Yanlıslıkla Onlara Basmıssınızdır Ve Onlarda Sizi Korkutmaya Calısmıs Ama Rahatsız Ettiyseniz Biraz Zor Bırakır Peşinizi:..

Lostanzade

Kayıtlı Üye
İnancınızı sorabilrmiyim ona göre bişeyler önereceiğimde.

Angaralim

Banlı Kullanıcı
Müslümanım. Ama ibadetlerimi tam yerine getiremeyen biriyim. Özellikle 2 senedir.