İskambil Falı Yöntemleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dzyan

Kayıtlı Üye
Başlık açık. İki tane plastik bir tane karton destem var. Fal bakmayı öğrenmek istiyorum. Ailemde iyi fal bakan kişiler varmış, benden 2 Kuşak öncesi. Bende kendimi yetenekli hissediyorum. Bu sebepten iskambil falı ile başlıyayım dedim. Bildiğiniz etkili yöntemleri anlatırsanız sevinirim .
Bu arada, iskambil falından sonra tarota geçmem mantıklı olur mu? Yoksa direkt tarotta mı başlamalıyım. O bahsettiğim fal bakan kişi tarot falı bakıyormuş. Kendisi arnavutluk göçmeni,orda öğrenmiş.(annemin anneannesi) .

Keira

Moderator
Eğer iskambil falı bakacaksanız, öncelikle deste daha önce hiç kullanılmamış olmamalı. Sitede iskambil destesi için açılımlar mevcuttur, ileride yeni açılımlar da eklenecektir.
Tarot bakmak istiyorsanız illa ki önce iskambille başlayacaksınız diye bir kural yoktur. Özetle hangi desteye kendinizi yakın hissediyorsanız ona sahip olun.

dzyan

Kayıtlı Üye
Bugün yeni iki karton deste aldım. İkisi de hiç kullanılmadı. Hatta birisine ben dahil hiç kimse dokunmadı(gerçek anlamda) diğerine kardeşlerimden birisi dokundu fakat oynamadı öylesine kardı.
Bunlar uygun mudur?
Ve size zahmet olmaz ise o açılımların olduğu konu linkini bana atarsanız çok sevinirim. ben bulamadım çünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...