Google mapsda ilginç işik

bayanenerji

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Google maps'e baktım da iki arka sokakta bir binada da küçük bir ışık var. Nedeni ne acaba.

1919

Kayıtlı Üye
İş
memur
Bende şimdi baktım farklı bir görüntü,zannederim cam veya çatı çıkış kapağı üzerindeki levhadan yansıyan ışık.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bu tür yansımalar her yerde var. Cadde, sokak vs. inceleyecek olursanız bunlardan binlerce görebilirsiniz. Genelde çatılardaki güneş enerjilerinin yansıması oluyor.

bayanenerji

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaş ışığı Güneş'in uyduya yansıttığını söylüyor. Yakınlarda da öyle ışıklar var..

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bu kadar büyük ve parlak bir yansıma olamaz bence sanki göktaşı gibi birşey düşmüş kadar geniş duruyor

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bu kadar büyük ve parlak bir yansıma olamaz bence sanki göktaşı gibi birşey düşmüş kadar geniş duruyor
Bu yansımaları kendi gözümle gördüm Google Earth programında milyonlarca var. Ortamı boş bıraksak buna da cin şeytan diyenler çıkacak. Google Earth programını bilgisayarınıza indirip kurun ve herhangi bir yere yakın mesafeden bakın. Bu yansımalardan binlerce ve her yerde olduğunu göreceksiniz. Fotoğraf orjinal görüntünün büyütülmüş hali. Bu ne göktaşı, ne de başka bir varlık. Sadece yansımadır.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ben etrafa fazla yayılmış bir parlaklık görünce bilimsel fikrimi belirttim olabilir yani fikirlere saygı duymak lazım.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Ben etrafa fazla yayılmış bir parlaklık görünce bilimsel fikrimi belirttim olabilir yani fikirlere saygı duymak lazım.
Her fikre saygımız var ama millet cinlerle varlıklarla kafayı o kadar bozdu ki uçan kuşa cin diyen var ya. Bu durum sıktı artık.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Her fikre saygımız var ama millet cinlerle varlıklarla kafayı o kadar bozdu ki uçan kuşa cin diyen var ya. Bu durum sıktı artık.
Cinlerden nefret ederim ve herşeye onları bağlamam ben başka her türlü varlık olabilir diyorum bende nadiren şahit oldum bazılarına cinler dışında herşeye açığım ama onları sevemiyorum nedense.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
bana göre tamamen tesadüf yani, uçak diyende var yansımada olabiliir, Sayın:babayaaxd sevgi ve ışıkla kalın...

treworax

Kayıtlı Üye
Paint kullanırken orada kutucuk içerisinde bir A harfi var.O harfe basıp,ekrana gelen imleci yazı yazmak istediğin bölgeye tıklarsan daha OKUNABİLİR bir yazı ortaya çıkarabilirsin.Işık hakkında ise,bence güneş enerjisi panelleridir.

Bu arada ordunun,kenevirleri tespit edebilmek için kullandıkları bir program vardı.Tarlalara baktıkları zaman bütün kenevirler o resimdeki gibi parlıyorlardı,niyeyse aklıma o geldi.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
yansıma demişler hayır demişsiniz ışık demişler hayır demişsiniz uçak,helikopter demişler hayır demişsiniz tamam sizin istediğiniz olsun ufo o ufo :)

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Bir varlık olduğunu düşünmüyorum. Zaten başka yerlerde de bu beyazlıkları görmek mümkün. Sebebiyse güneş panelleri muhtemelen.

fechken

Kayıtlı Üye
Cinlerden nefret ederim ve herşeye onları bağlamam ben başka her türlü varlık olabilir diyorum bende nadiren şahit oldum bazılarına cinler dışında herşeye açığım ama onları sevemiyorum nedense.
Gördüğünüz en ufak bir parlamaya bile '' varlık '' tabiri yapıştırmayı ne kadar çok sevmiş bir milletimiz var yahu ben çözemedim bu işi bu kadar eminsiniz madem hiç sormayın çözmüşsünüz işi zaten hertürlü varlık olabilir yani.