Durugörü Yeteneği Olan Yardım Edebilrmi...?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lostanzade

Kayıtlı Üye
Basit durugörü yeteneğim var görüyorum ama çizmem gerekiyor ve çizdiğim şekiller ya bi kişinin ölümü oluyor yada ölücek birisi oluyor bunu araştırdım gördüğüm şyler gerçekten oluyor Şimdi bunu geçelim, arkadaşlar ben hayalmi bilmiyorum ama durugörüm varsa gerçek olabilir, bir adam ve bu adam evde eşi ile yatıyor gece adamı uyurken görüyorum adamnın üzerinde başka bir varlığın aurası var ama garip bir şekilde aura görmeyi yeni öğrendim bilgilerinizle teşekkür ederim şimdiden. İyi Akşamlar...

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Durugörüyü görüyorsanız çizmeye ne gerek var ki? Zaten görüyorsunuz, gördüğünüzü unutacağınızı sanmıyorum. Uyanıkken görülüyor çoğu zaman. Durugörünüz ya vardır ya da yoktur, varsa diye bir tabir kullanmayın. Aradan biraz daha zaman geçsin durugörünüzün olduğuna dair kesin emin olun, deneyimlerinizi anlatın. Yardımcı olalım. Sevgiler :)

Lostanzade

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ama piskiyatrist'e gidiyorum aslında parapiskolog :) o bana çizmemi söyledi sevgilerimle...

bendekiben

Elit Üye
Sayın Lostanzade, anlatımınızdaki tutarsızlıkla neyi öğrenmek istediğiniz hakkında kesin bir veriye ulaşamıyoruz. Durugörüm var deyip söyleyin bu gerçekmi ben durugörürmüyüm demek, içinizde yaşadığınız çatışmaların sizi aşarak bir dışa vurum halini alması bu çatışmaların sesinden yardım için size seslenenleri bile duymanızı engelliyor. Mesela durugörüyü bir ingilizanahtarına benzetirsek su tesisatından anlamayan birinin eline ingilizanahtarı verilirse ne olur.İngiliz anahtarıyla contayı açmak yerine boruya vurmaya başlar.Bu sebeple ben neyim diye sorgulamak yerine yaşam nedir? ben yaşamanın neresindeyim ?yaşıyormuyum yoksa yaşarken ölenlerdenmiyim? demeli ve farkındalığınızı üst seviyelere çıkarmaya çalışmalısınız.Sevgiyle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...