kendi kendine şifa ve kundalini reiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biard

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ben şifa enerjileriyle çalışıyorum ve bu konuda bazı sorularım var. Yardımcı olursanız sevinirim. 1. Kendime şifa verirken uzanmam şart mı? Ellerim ayaklarım vs. çapraz olmayacak şekilde otursam şifa akar mı? 2. Kendime şifa verirken ellerimi hasta bölgeye koymam şart mı? Direk niyet edip ellerimi kullanmadan şifalanamaz mıyım? Yani el kullanmak şart mı? 3. Yine el ile ilgili. Kundalini reikide elleri birleştirmek şart mı? Eller kullanılmadan kundalini enerjisi gönderilemiyor mu? 4. Son sorum. Kundalini reiki kullanırken zihinden kişiye odaklanıp niyet etmek şart mı? Direk kişinin adını söyleyip dil ile niyet edilse enerji akmaz mı? Teşekkürler.

biard

Kayıtlı Üye
Flood için özür dilerim. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

bendekiben

Elit Üye
İlk olarak kundalini reiki'ye uyumlandığınızı düşünerek cevaplıyorum.Her Enerji kanalının usui olsun kundalini olsun farklı yöntemleri vardır.Evet bunlara uyulması şart.Yatar vaziyette olmanıza gerek yok çünkü şifayı veren sizsiniz.Şifa çalışmalarında şifayı alacak olan için yatar vaziyette olmalarını söylüyoruz.Eller şifada en önemli noktalardır eller kullanılmadan sadece niyetle şifa gönderirsiniz buda dua ile aynı yöntem şifanın bir çok tekniği vardır.Şifayı gönderdiğiniz kişi için niyette bulunmanız veya onu tanıyorsanız yüzünü hayal etmeniz veya avuç içlerinize bakarak şifalanacak kişilerin adlarını gözünüzün önünde canlandırıp avuçlarınızı kapatmanız içinizden 1-2-3 aşamayada uyumlandıysanız "kundalini reiki" diyeceksniz sadece 1. aşamaya uyumlandıysanız sadece "reiki" diyeceksiniz.Ve enerji akışı başlıyacak yaklaşık 5 dk bu şekilde devam edecek.Zaten uyumlandıysanız bu bilgilerde size verilmiştir.Notlarınızı arada tekrar gözden geçirin.Sevgiler..

biard

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Evet biliyorum onları. Sadece elleri kullanmak bana biraz zor geldiği için sordum. Teşekkürler tekrar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...