uyku sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gwendoline

Kayıtlı Üye
arkadaşlar, bir türlü vaktinde uykuya geçememe ve uyunduğu zaman çok zor uyanma durumu mevcut.. zor dan kastım birinin uyandırması ile güç bela uyanmak değil. hayır uyanamamak.. gözümden yaş akana kadar uyuyamıyorum. ve başım çatlayana kadar da uyuyorum. uyanamıyorum.. ne yapmam gerekir sizce?

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
tunuslu bir arkadasim birgün bana sormustu neden yorgun görünüyorsun diye bir iki gündür gece uyuyamiyorum demistim bana 10 kere ayetel kürsi oku yatmadan önce demisti ve bende gercekten ise yaradi.

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletirim.

Aslında ' Uykusuzluk ' yaygın olarak görülen bir tür hastalıktır veya belirli bir sebebe bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. - depresyon, stres, nikotin, kafein - Her şeyden önce bir Hekim'e başvurmalısınız. Onun gösterdiği yol doğrultusunda ilerlerseniz belki bir şeyler elde edebilirsiniz eminim ki size uyku hapı verecektir. Bu ilaçları düzgün olarak kullandığınızda kısa sürede düzelirsiniz, sevgilerle.

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
ayrica su an forumda sifali taslar konusuna bakiyordum ametist tasini bir süre yatarken elinizde tutup yastiginizin altina koydugunuzda rahat uyudugunuzu iddia eden kisiler var bende simdi bu gece deniycem evde bitane varda :D sizede iletiyim dedim

Gwendoline

Kayıtlı Üye
teşekkürler.. aslına bakarsanız saydıklarınızın hepsi mevcut kafein nikotin stres vs.. fakat uyku ilacı alamam. aksine uykusuzluk demiyeyim de aşırı uyuma problemi mevcut bende.. hayatımın yarısında uyuyorum diyebilirim.. uyuduğum saatleri yazmaya utandım. çünkü sen insanmısın bu saatte uyanılır mı diyebilirsiniz..

uyudugum zaman melek gibi uyuyorum ooooyyyy rahatıma laf edecek yok.. velakin. o güzel uykudan mümkün değil uyanmam :/ :/ :/ böyle bi sorun bu. işi gücü etkiliyor haliyle..

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba, büyük bir ihtimal ' Hipersomnia veya Narkolepsi ' hastalığı gibi gözüküyor. Fazla gecikmeden dediğim gibi bir Hekim'e başvurursanız bunu ilaç tedavisi ile kısa zamanda atlatabilirsiniz, sevgilerle.

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
yesil cay icince insanin uykusu geliyor ben genelde yesilcay ihlamur karisimi icerim hemen uykumu getiriyor birde i doser programinda sleep angel var programi kurup yatmadan önce dinlerseniz belki faydasi olabilir sizin icin yukleyim siteye dedim ama ses dosyasina cevirince boyutu cok buyuk ama programi indirirseniz boyutu kücük.

ametist tasida gercekten ise yaradi

Gwendoline

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler.. nereden bulabilirim sleep angel ı?

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
forumda i doser bölümü var ordan bulabilirsiniz veya internetten arastirip indirebilirsiniz önce programi kuruyorsunuz sonrada programdan dozun oldugu yerden istediginiz dozu acip dinliyorsunuz sleep angel ile insomnia dozu var uyku icin ben insomniayi denedigimde uyuyamamistim bence önce sleeping angeli deneyin herkeste etkisi farklidir tabi

namiren

Kayıtlı Üye
istediğin saatte uyanabilmek için 7 defa kevser suresini oku çok işe yarıyo

makine22

Banlı Kullanıcı
forumda i doser bölümü var ordan bulabilirsiniz veya internetten arastirip indirebilirsiniz önce programi kuruyorsunuz sonrada programdan dozun oldugu yerden istediginiz dozu acip dinliyorsunuz sleep angel ile insomnia dozu var uyku icin ben insomniayi denedigimde uyuyamamistim bence önce sleeping angeli deneyin herkeste etkisi farklidir tabi

Sakın internetten indirmeyin bu ses dalgaları oyuncak değildir.
Belirli sitelerden indirin sitemizde bütün dozlar mevcut sitemizden
indirebilirsiniz. ve asla mp3 uzanılı dosya olarak indirmeyin drg
formatında indirip program ile mp3 uzantısına dönüşüştürün.
drg uzantılı dosyalar onaylandığını kanıtlar. İnternetten indirirseniz
adam size istediğini dinletir yani ne etkisi olduğuu bilmezsiniz ve
dolayısıyla size (zarar verebilir.
)

aşk1

Banlı Kullanıcı
uykunu getircek şeyler yapmalısın.
üzüntü, stres, iyi beslenmeme, temizliğe dikkat etmeme vs gibi şeyler yaşam kalitenizi düşürür. uykunuzu bozar.
her gün aynı saatte uyuyup uyanmaya çalışın.
ayrıca kendinizi gün boyunca yorun biraz yorun derken hep popunuzun üstünde oturmayın spor yapabilir yürüyüş yapabilirsiniz.
uyumadan önce kitap alıp okuyabilirsiniz buda uykunuzu getirebilir çok uykunuzu açıcak kitaplar tercih etmeyin.
yatmadan önce duş alın hep.
süt, yoğurt, ayran ne varsa süt ve süt ürünlerini tüketmeye başlayın uyku saatiniz yaklaşınca.
uyumaya geçince daha az düşünmeye çalışın ne kadar az düşünürseniz uykuya geçişiniz okadar hızlı olur.
Şimdi geldi aklıma kedi otunu önerebilirim uyku için.
ayrıca durumunuz bahsettiğiniz gibiyse doktor gitmelisiniz. daha kötü olmadan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...