Uyku Devamlı Yrogunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
Merhaba bir konu hakkinda bilgilerinize ihtiaycim var

şöyleki surekli fal bakiyordum ancak 3 aydir bi tane bile fincan açmadm biraktim fal bakmayi rahatsi zoluyorum cunku herneyse son 15 gundur ustumde buyuk bir agirlik var dinleniyorum uyuyorum genede oyleyimmm bir turlu yorgunlugumu atamiyorum devamli halsiz ve uykusuzum sebebi ne olabilir.

Ü

Üye silindi 15237

Merhaba ;

Kendi kültür değerimce alıntı yaparak yorum yapmak istiyorum..

"De ki: 'Göklerde ve yerde olan gaybı, Allah'tan başka bilen yoktur." (Neml, 27/65)

"Kim bir kâhine gider, dediklerini doğrularsa; şüphesiz ki Muhammed'e indirilmiş olanı inkâr etmiş olur." (Ebû Dâvûd, Tıb, hadis no: 3904)

“Kâhinler bir şey değildirler.” (Müslim, Selam 123)

muratsavci

Kayıtlı Üye
Bu benim sorunumun cevabi degil herkesi inanisi fakrli olabilir yada herkes farkli bir hayat secebeilir bazen secimler elimizde olmuyo ben suanki durumumnun sebebini ve nasil kurutlabilicegeimi soruyorum

Ü

Üye silindi 15237

:) İnanışınız , hayatınız , doğrularınız , yanlışlarınız , kendimizce doğru olduğu sandığımız bilgiler vb şeyler herkeste farklı olabilir . Buna
saygım var . Bende kendi inanışımın doğrularını burda paylaşmak istedim bu konu vesile oldu ...

alin

Kayıtlı Üye
Sayın Osmanlı torunu, sitemizin işleyişini gayet iyi bilen eski üyelerimizdensiniz. Özellikle sayısız kere, burası tek dinin anlatımının olduğu bir site değil uyarısını da görmüşsünüzdür. Size göre, sizin inanışınızın yorumu böyledir, ancak siz de biliyorsunuz ki günahtır/sevaptır, doğrudur /yanlıştır gibi yorumlar, sitemizde uygun görülmemektedir. Burası salt Müslümanlığın anlatıldığı bir site değildir ve üyemiz de ben bir şey yapıyorum günah mı acaba diye sormamıştır öyle değil mi? Üyemizin sorduğu soruya, hiç alakası olmayan, kendi inancınızı aşılamaya yönelik yazımınız da yersiz duracaktır. Zira parapsikoloji sitesindeyiz farkındaysanız, sanırım her konunun altına bir ayetle yanıt verip, bolca ikili tartışma yaratacaksınız. Sizin yanıtınıza ihtiyaç duyabilecek bir çok site mevcutken, hala aynı ısrarlı tutum, size uyarı sebebimiz oluyor yine gördüğünüz üzere. Bunu bilerek, hala aynı tarz yorumları, her konunun altına yazmanız, hem üyelerin sorularına yanıt değildir çünkü dikkat ederseniz sorduğu soruya yanıt alamamıştır, hem de bize de foruma da fazladan uyarı ve kirlilik oluşturulacaktır. Bu uyarımız sizin üzerinizden, tüm üyelerimiz içindir. Sürekliliği halinde gereken işlem yapılacaktır.

Sayın Bloody kisses, enerjinizi düşüren her hangi bir dönemden, durumdan geçiyor olabilirsiniz. Mutlaka fal bakma isteğiniz devam ediyorsa, dinlenmeniz gereken bir dönem olabilir. İlk başlangıç dönemini, öncesi ve sonrasını iyice gözlemlerseniz siz de sebebini bulabilirsiniz. Belki negatif gördüğünüz bir şeyler sizi isteksizleştirmiş olabilir. Bazı kişilere fal bakımı, enerjinizi çekmiş olabilir. Bir çok sebebi olabilir, özellikle siz enerji ve isteksizlik döneminden önce, yaşadığınız her hangi bir durum varsa, gözlemlerseniz belki de yanıtı bulabilirsiniz.

İyi forumlar...

muratsavci

Kayıtlı Üye
Peki yaniti bulduktan sonra nasil eski halime donebilirim ?

alin

Kayıtlı Üye
Kaynak bulunursa şayet, sorun için de çözüm için adım atılmış olabilirsiniz. Sizin dışınızda varlıklar bile etki edebilir ki ben ilk hedef kendi iç enerjinizle çözmeniz taraftarıyım. Misal vererek gidelim. Bir kaç kişiye fal baktınız ve üst üste içinde sizin gibi fal bakmak isteyen ancak bakamayan kişiler vardı, enerjinizi çekebilirler yeterince güçlü bir dönemde değilseniz. Bununla birlikte, istemediğiniz kişilere fal bakmanız yetinizi ve isteğinizi düşürebilir ya da birilerine fal baktınız ve değiştiremeyeceğiniz şeyleri gördünüz ve olumsuzluk canınızı sıktı vs vs. Kişinin yaşam enerjisi gibi yetilerinin de enerjileri vardır ve dönemsel olarak azalıp artabilir. Bazı acılardan sonra yetilerde azalma olacağı gibi, aksine bilincin kendini koruma güdüsüyle artış dahi olabilmektedir. Dediğim gibi siz ancak sizi bilirsiniz, o kaynağı, sebepleri öncesi sonrasıyla bulursanız, kaynak her ne ise fal bakmaya devam etmek istiyorsanız, telkinde bulunabilirsiniz. Ancak sıkmadan, telaşlı davranmadan.

Belki bu dönem bakamamanızın size daha artısı olabilir, bunun farkındalığına varana kadar, hem kaynak bulunabilir hem de çözüm için sorun ne ise onu ortadan kaldırabilirsiniz. Yine misal enerjinizi düşüren ve istemediğiniz kimseye bir süre bakmamak gibi tam kaynağı bilmeden farazi yazıyorum maalesef. Siz bulabilirseniz ortadan kaldırdığınızda sorunu, faydası olacaktır. O dönemde yine enerjinizi yükseltmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Sitemizde bir çok konu mevcuttur. İnancınıza göre meditasyon, zikir, sirke kaya tuzu ile arınma vs vs. Ya da kendi yöntemleriniz varsa onları. Yalnız kaynak ve çözüm ne olursa olsun, acele istemeyin, akışına bırakıp anlayarak çözerseniz, belki size bir mesaj dahi vardır, daha yararlı netice alabilirsiniz.

muhsin iyi

Kayıtlı Üye
şeytan musallatı. bırakın fal bakmaları tamamen. sizi kullanıyorlar. o yorgunlukla tekrar başlayın geçecek diye mesaj veriyorlar. ama iş aslında onlara hiç prim vermemekle çözülür.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın üyelerimiz burasının parapsikoloji sitesi olduğunu unutmayalım ve cevaplarımızı ona göre verelim, ya da inancınıza uymayan bir konuysa sadece okumakla yetinelim.

Öncelikle nasıl baktığınızı bilmiyorum ancak fala bakmaya başlamadan önce ayak tabanlarınızdan dünyanın çekirdeğine, merkezine aynı ağaç kökleri gibi köklendiğinizi düşünüp, tüm bilginin dünyanın çekirdeğinden geldiğine niyet etmenizi öneririm. Böylece kendi enerjinizi kullanmamış olursunuz, ayrıca başlamadan önce mutlaka korunma kalkanı yapın.
Şuan ki ruh halinizden kurtulmanız için de topraklanmanızı ve tuzlu- sirkeli su ile banyo sonrası bedeninizi ovmanızı öneririm. Ancak başta niyet etmeniz önemlidir, tuz ve sirke eklediğiniz su ile bedeninizde birikmiş tüm negatifin yok olduğuna, yakıldığına niyet edin. Her yerinizi ovduktan sonra kalanı başınızdan aşağıya dökün ve sonrasında durulanın.
Topraklanmak için de ayak tabanlarınızı topuklarınız toprağa basacak şekilde tutun ve ayak altından tüm negatifin toprağa karıştığını niyet edin.
Enerjinizi arttırmak için de yaşlı ve sağlıklı bir ağaca sarılıp, ondan enerji talep edebilirsiniz ancak sonrasında teşekkür etmeyi unutmayın. Havadan da enerjinizi arttırabilirsiniz, burundan aldığınız her nefesle evrende ki pozitif enerjinin tüm bedeninize dolduğunu ve verdiğiniz nefesle de içinizde ki blokajların açıldığını düşünerek açık havada kendinizi şarj edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...