Reiki Sonrası Bitkinlik Doğal mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğaüstü14

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 3 yaşındaki kardeşimin başı ağrıyordu, bende hazır deneme fırsatı diye Reiki uyguladım, kendi enerjimi onun alnına yoğunlaştırdım, bi süre sonra 30 20 dk oldu iyileşti ama ben hasta oldum bu kez, bacaklarım ağrıyor, kollarım ağrıyor hafiften, ilk reiki uygulamam olduğu için miydi ? Ciddi birşey olabilir mi ? İlerideki reiki uygulamalarımda azalma yada artma olacak mı ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar 3 yaşındaki kardeşimin başı ağrıyordu, bende hazır deneme fırsatı diye Reiki uyguladım, kendi enerjimi onun alnına yoğunlaştırdım, bi süre sonra 30 20 dk oldu iyileşti ama ben hasta oldum bu kez, bacaklarım ağrıyor, kollarım ağrıyor hafiften, ilk reiki uygulamam olduğu için miydi ? Ciddi birşey olabilir mi ? İlerideki reiki uygulamalarımda azalma yada artma olacak mı ?

Eğer reiki uzmanı,master'ı değilseniz zaten reiki yapamazsınız.Ama bazı şifa gönderme teknikleri mevcuttur onlarda forumda bulunuyor.Onlara bir bakın derim.Reiki uyumlaması almadan reiki yapamazsınız.

Sizde ki o bitkinlik enerji gönderme konusunda başarılı olmanız kaynaklanıyor olabilir ya da başka bir nedenden dolayı olabilir,kendinizi inandırmanızdan olabilir.

Reiki yapmanız için bir Reiki Masterdan uyumlama almanız lazım.

Forumda konular mevcut bir bakın derim. :)

asterix

Kayıtlı Üye
Reikide kendi enerjimiz kullanılmıyor,reiki enrjisine kanlalık yapıyorsunuz, uyumlama olmadan enerji gönderiyseniz reiki değil gönderdiğiniz,biyoenerji gönderişsinzi yani kişisel enerjinizi kullandığınız için tükenme belirtileri olmuş.Siz bir ustadan reiki göndermesini isteyin şarj olmanız lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...