Bana neyin musallat olduğunu bilmiyorum!

EdStark

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Öncelikle Merhaba
Siteye yeni üye oldum ve manevi dünya hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Kendimi 1 yıldır epey rahatsız hissediyorum.
Daha doğrusu rahatsız edildiğimi hissediyorum. Yardım edebileceğinize inanıyorum.
Başımdan geçen bazı olayları anlatıp yorumlarınızı almaktan başka aklıma bir çıkar yol gelmiyor.
Şuan 19 yaşındayım ve küçüklükten beri rahatsız ediliyorum. Kabuslar,geceleri uykudan fırlayıp evin içinde delirmişcesine koşmalar,karabasan vs.
Bunları yaşadım annem hocayada götürdü. Götürdüğü hoca aynanın üzerine sureler yazıp yalamamı istedi ve yaptım ama herhangi bir faydasını görmedim.
Zaman geçtikçe daha huzursuz,sinirli hatta tutarsız birisi oldum.
İçimden zaman zaman kutsal değerlere küfrediyorum. Ama ben böyle biri değilim bunun için kendime kızıyorum.
Ayrıca insanlara çok fazla nazarım değiyor. Nazarımdan Çelik yüzüğün bile kırıldığını gördüm. Acaba hayatıma müdahale eden varlık veya varlıklar mı var?
Yardımcı olursanız sevinirim çünkü bu konular hakkında bilgi sahibi değilim.
Şimdiden Teşekkürler

mysen13

Kayıtlı Üye
Varlık vardır yada yoktur kesin bişey demiyorum . Yaşadıklarınızın normal olmadığı kesin Ehli bir medyuma gidip baktırmanızı öneririm .
Yıldızınız da düşük demekki çok nazar değiyo birtakım dualarla uygulamalarla yıldızını yükseltebilirsiniz .

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Dini Değerlere Küfür Etmeniz Varlık Musallatının En Büyük Göstermesi Çünkü Bazen Banada Aynısı Oluyor Tahrik Etmeye Çalışıyorlar Bende Musallat Yok Ama Sürekli Allah'ın Nefret Kin Gibi Düşünceler Geliyor Aklıma Ama Aslında Bunlar Benim Düşüncelerim Olmadığını Biliyorum Aklımızı Sokuyorlar.

EdStark

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Varlık vardır yada yoktur kesin bişey demiyorum . Yaşadıklarınızın normal olmadığı kesin Ehli bir medyuma gidip baktırmanızı öneririm .
Yıldızınız da düşük demekki çok nazar değiyo birtakım dualarla uygulamalarla yıldızını yükseltebilirsiniz .

Şuan Tokat'ta üniversite okuyorum ve burada ehli bir medyum bulabileceğimi sanmıyorum. Peki yıldızım düşük ise hangi dualar ve uygulamalarla yükseltebilirim?

EdStark

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Dini Değerlere Küfür Etmeniz Varlık Musallatının En Büyük Göstermesi Çünkü Bazen Banada Aynısı Oluyor Tahrik Etmeye Çalışıyorlar Bende Musallat Yok Ama Sürekli Allah'ın Nefret Kin Gibi Düşünceler Geliyor Aklıma Ama Aslında Bunlar Benim Düşüncelerim Olmadığını Biliyorum Aklımızı Sokuyorlar.

Peki bana varlığın musallat olduğunun en büyük göstergesi kutsal değerlere küfür etmem ise, ve bana herhangi bir varlık musallat olduysa nasıl korunabilirim?
Veya sanıyorum ki korunmak için bişeyler yapmadan önce ne tür bir varlıkla karşı karşıya olduğumu öğrenmem gerekli. Bunu nasıl öğrenebilirim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Peki bana varlığın musallat olduğunun en büyük göstergesi kutsal değerlere küfür etmem ise, ve bana herhangi bir varlık musallat olduysa nasıl korunabilirim?
Veya sanıyorum ki korunmak için bişeyler yapmadan önce ne tür bir varlıkla karşı karşıya olduğumu öğrenmem gerekli. Bunu nasıl öğrenebilirim?

İlk önce şunu söyleyeyim korunma yöntemleri forumda mevcut kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz.

-Siz kendinizi bir varlık tarafından musallat olmadığınıza inandırmadığınız sürece en iyi hoca,majisyen bile gelse size çok büyük fayda sağlayamaz.İlk önce kendinizi inandırın bir varlık tarafından musallat olmadığınıza.

-Kutsal değerlere küfretmeniz direk size bir varlığın musallat olduğunu göstermez.O sizinle alakalı bir durum,sizin içsel durumunuz.

-Her hacı,hoca denilen kişilere güvenmeyin.İlk önce kendiniz araştırın,kendiniz uygulamalar yapın. Ruhsal durumuzu düzeltecek uygulamalar yapın,Meditasyonlar yapın.
O uykuda kalkıp yürüme olayı içinse doktora gidin hemen uyur gezerlik olabilir çünkü ve uyur gezerlik ilerlerse daha kötü olur.

-O nazar durumu içinse enerji düzenleyici uygulamalar yapın.(forumda konular mevcut.) Meditasyonlar yapın.

Tüm bu söylediklerimi önemseyin,Bir varlık tarafından rahatsız edildiğini,musallat edildiğinizi aklınızdan çıkarın. Hiç bir sorununuz yok her şey sizde bitiyor.

''Neye inanırsanız o olur. ''

Sevgiyle Kalın. :)

EdStark

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İlk önce şunu söyleyeyim korunma yöntemleri forumda mevcut kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz.

-Siz kendinizi bir varlık tarafından musallat olmadığınıza inandırmadığınız sürece en iyi hoca,majisyen bile gelse size çok büyük fayda sağlayamaz.İlk önce kendinizi inandırın bir varlık tarafından musallat olmadığınıza.

-Kutsal değerlere küfretmeniz direk size bir varlığın musallat olduğunu göstermez.O sizinle alakalı bir durum,sizin içsel durumunuz.

-Her hacı,hoca denilen kişilere güvenmeyin.İlk önce kendiniz araştırın,kendiniz uygulamalar yapın. Ruhsal durumuzu düzeltecek uygulamalar yapın,Meditasyonlar yapın.
O uykuda kalkıp yürüme olayı içinse doktora gidin hemen uyur gezerlik olabilir çünkü ve uyur gezerlik ilerlerse daha kötü olur.

-O nazar durumu içinse enerji düzenleyici uygulamalar yapın.(forumda konular mevcut.) Meditasyonlar yapın.

Tüm bu söylediklerimi önemseyin,Bir varlık tarafından rahatsız edildiğini,musallat edildiğinizi aklınızdan çıkarın. Hiç bir sorununuz yok her şey sizde bitiyor.

''Neye inanırsanız o olur. ''

Sevgiyle Kalın. :)

Teşekkür ederim bilgilendirme için lakin bir çok korunma yöntemi var forumda bunu biliyorum ve herhangi bir korunma yöntemi bana yarar sağlayabilirmi?
Yani hepsi aynı cinsten korunma metodları değiller benim aralarından bana uygun olanı çekip çıkarmam çok zor.
Bu konularda hem korkuyorum hemde bilgisizim. Ya yanlış bişey olursa diye.
Yani varlıkları hissediyorken nasıl olurda kendimi onların olmadığına inandırabilirim?
Bu konudada yardıma ihtiyacım var sanırım.
Uyur gezer değilim çünkü tanımını biliyorum. Ben yataktan fırlayıp evin içinde koşturduğumda bilincim yerinde idi. Sadece aşırı derecede korkmuşdum.
Bu sanırım kabustan veya başka birtür olaydan kaynaklandı. Uyur gezerlerin bilinci yerinde olmuyor çünkü.
Nazar konusunda şunu itiraf etmem gerekiyor ki sevmediğim birine sürekli baktığımda ona zarar vereceğimi bilmek açıkcası bir nebze hoşuma gidiyor.
Yaptığım şey ne kadar doğru bilmiyorum ama nazarımı sevmediğim insanlara değdiriyorum. Tabi bundan arkadaşlarımda nasipleniyor o ayrı konu.
Dediğiniz meditasyon çeşitlerini araştıracağım.
Bilgilendirme için Tekrar teşekkürler. :)

Bilgiç

Kayıtlı Üye
Üzerinde bir yazı olmadığı sürece ya da sen çağırmadığın sürece şeytan sana musallat olamaz.32 yıllık çok dürüst bir hocayla konuştum.Üzerinde bir yazı olmadığı sürece seytan sana musallat olamaz dedi ya da sen çağırmadığın sürece.Büyük ihtimalle sorun psikolojiktir.Eğer uykuda korkuyorsan Ayetel Kürsi-yi sabah akşam en az 7 kez oku.Sorun psikolojikse içini rahatlatmak için şifa ayetlerini ve yasin suresini bol bol oku.İçinin huzurla dolduğunu hissedeceksin.Çok faydasını göreceksin kısaca.