Rüyamdaki cinmiydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaptan-bilgin24

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisiyim.
İyi günler arkadaşlar.12.sınıfa gidiyorum raylı sistemler bölümnde okuyorum.Staj için tren garına gidiyoruz.Stajda kaldığımız yer küçük bir baraka.Buraya ilk geldiğimizde (baya kirliydi) içindeki malzeleri boşalttık,temizledik. yıkadık vs. Benimde aklımdan burda cin cağırsam filan gibisine düşünceler geçiyordu.şefimiz geldi ve arkadaşların bir kısmını çağırdı. Diğerleride dağıldılar bi tek ben orda kaldım üç saat boyunca habire cin gelsin diyordum.Sonra ordan ayrıldık ve eve gittim.Gece rüyamda o barakanın içindeyim barakanın içi bizim ev.dışı ise istasyon. oturuyorum içeride ve yine cin gelsin diyordum birden kapı açıldı annem içeri girdi ağzı tamamen beyaz yüzü bi değişik ve ses tonu boğuk ve kaba. cok yavaş biçimde bana doğru geliyordu ve rüya olduğunu anladım ve hemen uyandım.Evet arkadaşlar bu rüyamdaki bi cinmiydi? Bu rüya hakkındaki yorumlarınız bekliyorum. Saygılar..

kaptan-bilgin24

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisiyim.
Yüzünü hiç düşünmedim bu şekildir diye. Merak ettim açıkçası yüzünü :)

Akras

Kayıtlı Üye
Kardeşim rüyandakiler muhtemelen senin hayal gücündü. Eğer cin olsalardı sen zaten bunu anlamış olurdun ve sormazdın merak etme. O sana ne olduğunu hissettirirdi :)

kaptan-bilgin24

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisiyim.
Kardeşim rüyandakiler muhtemelen senin hayal gücündü. Eğer cin olsalardı sen zaten bunu anlamış olurdun ve sormazdın merak etme. O sana ne olduğunu hissettirirdi :)
peki daha önceden hiç görmediğim bir varlığın cin olduğunu nasıl anlayayım? Zaten cin korkusuyla uyandım azda olsa hissetim :D

nira

Kayıtlı Üye
sürekli düşündüğün için bilinç altına yerleşmiş olabilir. o yüzden rüyanda görmüş olabilirsin. Bir anlam ifade ettiğini sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...