şeffaf varlıklar gördüm

nymph_5

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar küçüklüğümden beri merak ettiğim bir şey var.çocukken hastalandığım bir vakit üstümde bi sürü varlık gördüm.20-30 cm boylarında şeffaf beyaz şekli,ağzı burnu olmayan ışıklı bazı varlıklar.aralarında beni iyileştirmek için konuşuyorlardı.sabah uyandığımda hiç bi rahatsızlığım kalmamıştı çok iyi uyanmıştım.Bunu anlattığımda hasta olduğun için halüsinasyon görmüşsündür diyenler oldu ama o çocuk aklımla bilincimin ışıktan bedenler göstereceğini pek sanmıyorum ben.sanki belli yaşa kadar korunuyorsun kısmen...

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
doktor cinler var belki saçma gelebilir.Şifacı cinler diyede bilinir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar küçüklüğümden beri merak ettiğim bir şey var.çocukken hastalandığım bir vakit üstümde bi sürü varlık gördüm.20-30 cm boylarında şeffaf beyaz şekli,ağzı burnu olmayan ışıklı bazı varlıklar.aralarında beni iyileştirmek için konuşuyorlardı.sabah uyandığımda hiç bi rahatsızlığım kalmamıştı çok iyi uyanmıştım.Bunu anlattığımda hasta olduğun için halüsinasyon görmüşsündür diyenler oldu ama o çocuk aklımla bilincimin ışıktan bedenler göstereceğini pek sanmıyorum ben.sanki belli yaşa kadar korunuyorsun kısmen...

Büyük ihtimal halüsinasyon görmüşsünüzdür. Hastayken vücut çöker,halsizleşirsiniz o yüzden halüsinasyon görmüşsünüz.

Bir ihtimal olarak varlıkta görmüş olabilirsiniz. Size bir zararları olmamış o yüzden kafanıza takmayın. :) Kafanıza takarsanız psikolojinizi etkilersiniz. :)

nymph_5

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için =) Hep kafamı kurcalamıştır bu.belki öyle belki değil.sonuçta zarar görmedim evet.garip birşey daha yaşadım daha sonra aslında ama insan hayal mi görüyor ayırt edemiyor.korku filmlerinde olur ya gözünü kaparsın bi boyuta geçersin anlık aynı mekanın içinde,mekanik bi ses ile yakınlarda ölmüş ve ve seni seven birinin ismi yankılanır geliceğini hissedersin gözlerini kapayıp hayır görmek istemiyorum dediğinde birden kendine gelirsin.saate bakarsın saat kafanı yastığa ilk koyduğun anı gösteriyor.13 yaşındayım o an noldu bilmiyorum ama 4 sene ışıklar kapalı uyuyamamıştım =)