Dün Gece yaşadıgım olaylar

Sare19

Kayıtlı Üye
Selamınaleyküm arkadaşlar dün akşam saatlerine doğru içimde bir sinir doğdu herkesi kesesim geliyodu neyse yattık uyuduk rüyada 3 olay gördüm hepsini bugun yaşadım önceden söylenenleri duydum şahsen gece birden aktı şey sonra kalktım bi baktım yatagımın üstünde koca biri beyazlıydı korkudan noluyo lan dedim selam verdi koluma bir yanık izi gibi bişey bıraktı gitti bugun yine tualette siğara içiyoken geldi gitti evet bu insan olamaz biliyorum gözlerimi kapattıgımda insanları görüyorum yaşanacak şeyleri aklıma degişik şeyler geliyo sorun ne anlamadım uzun zamandır görüşüyoduk ama bu aralar çok ters davranmaya başladı napmam lazım

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Affedersiniz ama hiç birşey anlamadım desem yeridir. Rüya gördüğünüzü söylüyorsunuz ama birden birşey aktı gibi bir ifade var. Ne aktı. Tuvaletteyken ne gitti geldi bu da bir rüya mı? uzun zamandır görüşüyorduk diyorsunuz kimle. Bunlar rüyalarınız mı yaşadıklarınız mı yoksa hayal gücünüz mü bir türlü çözemedim. Ne deyim geçmiş olsun deyim bari :)

Ori

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun diyeceğim ama olayı tam kavrayamadım. Rüyamı yaşadım derken dejavu tarzı birşey mi yaşadınız? Birşey aktı demişsiniz ne aktı? Kolunuza yanık işareti bıraktı demişsiniz hala kolunuzda mı? Geleceğimi görüyorum diyorsunuz? Ve son olarak görüştüğünüz kişi o yanık bırakan beyazlı mı?
Şahsen yardımcı olamadım ama soruların cevabını alabilirsek bilgili kişilerden yardım alman daha kolaylaşır. Kolay gelsin ve geçmiş olsun.

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Affedersiniz ama hiç birşey anlamadım desem yeridir. Rüya gördüğünüzü söylüyorsunuz ama birden birşey aktı gibi bir ifade var. Ne aktı. Tuvaletteyken ne gitti geldi bu da bir rüya mı? uzun zamandır görüşüyorduk diyorsunuz kimle. Bunlar rüyalarınız mı yaşadıklarınız mı yoksa hayal gücünüz mü bir türlü çözemedim. Ne deyim geçmiş olsun deyim bari :)
Arkadaş üstü kapalı söyleme çalışmış :biggrinjester:

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bu paragrafta 5N1K kuralı yok ki anlayalım ne nerede ne zaman nasıl niçin ve kim? biri yemiş biri bitirmiş biri hani bana demiş gibi bi tekerleme söylemişsin sanki