Enerji ile olumlu izlenim bırakmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Josh

Kayıtlı Üye
Bu oldukça merak ettiğim bir konu.

Örneğin; pek samimi olmadığımız biri ile konuşuyoruz. Yüzyüze veya mesaj yolu ile, fark etmez. Eğer onunla yakın olduğumuzu hissedersek, bu his ona ulaşır mı? Olumlu bir sonuç elde edebilir miyiz?

Bazen içime böyle bir his doğuyor. Sanki içimden bir güneş açtığını hissediyorum karşımdaki ile konuşurken. Bunu ona da yansıtmak istiyorum fakat aynı şeyleri yaşamamasından endişelenip yanlış bir hamle yapmaktan korkuyorum.

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
olabilir herhalde bu elektriklenme sözleri burdan cıkıyor hanişi derler ya elektrik alamadım aramızda bir elektrikleşme oldu vesair gibi sözler senin söylediğin şeylerden cıkmış olabilir

asterix

Kayıtlı Üye
Karşıdaki kişiye gerek kendi enerjimiz auramız gerekse onun hakkındaki duygu ve düşüncelerimiz yoluyla kendimizi kesinlikle yansıtırız ve ulaşır ama onun bunu algılaması hassasiyetine bağlı birde titreşimsel olarak yakınlığınıza bağlı ,karşı kişinin algısı hassaiyeti o anki dikkati beklentileri vs etkileyen çok faktör var. Bazı kişilerin enerjileri çok yüksek ve bir cazibe etki altına alma yaratıyor,hiç bir şey soylemese bile bu oluyor.Atatürk"ün halk içindeki resimlerine bakarsınız gerek bakışları ile gerek duruşu ve enerjisi ile çok farklı olduğunu ve doğal bir yolla büyüklüğünü gücünü etkisini gösterdiğini farkedersiniz.Tarihteki gerçek büyük şahsiyetler (hangi alanda olursa olsunlar) metafizik anlamda yüksek enerjileri ile bu işleri başarmışlardır.Zorlama yoluyla bunu yapmaya kalkışanlar başarılı olamamıştır geri tepmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...