yaşadığım korkunç gece

gamzze

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar nasıl anlatıcam bilmiyorum ama başıma korkunç bi olay geldi dün gece uyurken birden üzerime bi ağırlık çöktü daha sonra cinsel organıma birisi dokunuyomuş gibi hissettim üzerimdeki ağırlık nedeniyle kıpırdayamadım karşı da koyamadım bunun bana zevk verdiğini farkettim sonra zar zor gözlerimi açtım tekrar kapattığımda yine üstüme geldi birkaç defa oldu bu böyle en sonunda dua okudum bir daha olmadı bu yaşadığım şey ne olabilir sizce arkadaşlar inanın utana sıkıla yazdım ama karabasan denen şey uzun zamandır sık sık beni rahatsız ediyor ama böylesi ilk defa başıma geliyor yatarken her zaman duamı okurum öyle uyurum ama yinede oluyor

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Bende utana sıkıla okudum Ama yardım etmek ayrı özelden sana islam dinine göre bir koruma çemberi yapmayı öğretebilirim sonra zaten bunu konu olarak vereceğm

rylins

Kayıtlı Üye
ben kendi fikrimi söylüyorum isterseniz arastırabilirsiniz karabasan diye bişey yoktur o uyku felcidir. Karabasanların günümüzde bilimsel olarak Uyku Felci diye tabir edilen durumla örtüştüğü görülmektedir. Buna göre uykunun bazı evrelerinde uyanılması halinde uyuma doğal döngüsünü sürdürmekte ve bilinç tam olarak açık olsa bile beden kımıldayamamaktadır. Bu durumda çeşitli sanrılarda görülebilmektedir. buyrun sizin için arastırdım koydum :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
bir şey yapmanıza gerek yok çünkü beynimizde birikmiş olan şeyler rüyalarımızda çıkıyor. sizinkiside o durum.
çok bastırıyorsanız cinsel duygularınızı bundandır bu.

Sondua

Banlı Kullanıcı
aşk ne alakası var ya
bildiğin cin vakası bu hemde başlangıç aşaması daha dur yeni başlıyo daha ilk aşamasında

bleanr

Kayıtlı Üye
ya saçmalamayın sende saçmalama bu herkeste olabilir hormonların yükselmiş

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
eğer arkadaşımız böyle birşey düşünyorsa ona yardımcı olma k boynumuzun borcudur cin vakasıysa zaten yardım edebiliriz ancak arkadaşların dediği gibi psikolojikse çare tıptadır...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ne alakasi var cinle! Olmayan seyi olduracqksiniz arkadaslar neredeyse. gece gece bunlari okuyup vay bende cin varmis duygusunu birine yasatmaya ne hakkimiz var? cinlerde ne merakliydi bizim cinsel organimiza ya altindan cunku!
konuyu acan uyemiz denildigi gibi 20 -30 yas arasi cinsellik konusunda kisitlamalarla yetistirilmis toplumlardaki bireylerde gorulen gayet normal bir durumdur bu. hatta ergenlik caginda iseniz daha da normaldir. Zihniniz gun icinde kendinizi ne konuda siktiysaniz onu aylarca belki biriktirir ve sonunda bir patlama yasarsiniz. Sizinki de bu durum. lutfen bu her gece olmuyorsa ara da bir basiniza geliyorsa kendinize ne cin ne hastalik ne baska birseyi kondurup psikolojinizi bozmayin bosuna.
Iyi forumlar

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Ne alakasi var cinle! Olmayan seyi olduracqksiniz arkadaslar neredeyse. gece gece bunlari okuyup vay bende cin varmis duygusunu birine yasatmaya ne hakkimiz var? cinlerde ne merakliydi bizim cinsel organimiza ya altindan cunku!
konuyu acan uyemiz denildigi gibi 20 -30 yas arasi cinsellik konusunda kisitlamalarla yetistirilmis toplumlardaki bireylerde gorulen gayet normal bir durumdur bu. hatta ergenlik caginda iseniz daha da normaldir. Zihniniz gun icinde kendinizi ne konuda siktiysaniz onu aylarca belki biriktirir ve sonunda bir patlama yasarsiniz. Sizinki de bu durum. lutfen bu her gece olmuyorsa ara da bir basiniza geliyorsa kendinize ne cin ne hastalik ne baska birseyi kondurup psikolojinizi bozmayin bosuna.
Iyi forumlar

kızma abi benim için konuşuyorsan ben cin var demedimki sana katılıyorumda sondua arkadaş birden tak diye cevap vermiş demekki çok korku filmi izlemiş.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
kızma abi benim için konuşuyorsan ben cin var demedimki sana katılıyorumda sondua arkadaş birden tak diye cevap vermiş demekki çok korku filmi izlemiş.
rica ederim kizamam ve kizmayi gerektirecek birsey de yok zaten. ben de sondua isimli uyeye demistim ancak sizin mesajinizin altina denk geldi sadece.

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Alıntı yapsaydınız iyi olurdu ama neyse sorun değil ben sizden özür dilerim

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Arkadaşlar gerçekten insanlar artık bu konuyu çok kafasına takar oldu. Kuş uçsa " Aha cin musallat oldu! " diye ortalığı yıkan var. Daha aylar öncesine kadar sitede her türden konu açılırken şimdi sadece davetler ve cin konuları üzerine konular açılıyor. Arada ufak tefek geçmiş astral konuları da görüyoruz o ayrı mesele. Her olayı da cinlere bağlamamak lazım

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Zaten utana sıkıla yazmandan belli oluyor nedeni her insan gibi seninde bazı ihtiyaçların var bunları karşılayamadığın için öyle hisler hissediyorsun o ihtiyaç da böyle sinyal veriyor nasıl karnımız acıkınca guruldarsa cinsel açlıkta da cinsel bölgelerin harekete geçiyor

gamzze

Kayıtlı Üye
Çok iyi olur Zazayew bana bunu öğretirsen çok sevinirim

aşk ne alakası var ya
bildiğin cin vakası bu hemde başlangıç aşaması daha dur yeni başlıyo daha ilk aşamasında

sondua beni korkutuyosun inşallah dediğin gibi bi durum değildir :(

Alıntı yapsaydınız iyi olurdu ama neyse sorun değil ben sizden özür dilerim

bilemiyorum daha yeniyim sitede kusura bakmayın

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
ya ne alakası var psikolojiyle tutturmuşsunuz birde uyku felci ... karabasan denen olayın uyku felciyle falan alakası yok kardeşim ... banada aynı şey oldu besmele çekmemle birlikte üzerimdeki ağırlık kalktı bilim her zaman paranormal olaylara bir kılıf uydurur.Bayandaki duruma gelince bence cin sizden faydalanmaya çalışıyor karşı koyun karşı koymayıp geçen olduğu gibi teslim olursanız işiniz kötü etrafınızdaki bu işin güvenilir uzmanlarından yardım alın

gamzze

Kayıtlı Üye
ya ne alakası var psikolojiyle tutturmuşsunuz birde uyku felci ... karabasan denen olayın uyku felciyle falan alakası yok kardeşim ... banada aynı şey oldu besmele çekmemle birlikte üzerimdeki ağırlık kalktı bilim her zaman paranormal olaylara bir kılıf uydurur.Bayandaki duruma gelince bence cin sizden faydalanmaya çalışıyor karşı koyun karşı koymayıp geçen olduğu gibi teslim olursanız işiniz kötü etrafınızdaki bu işin güvenilir uzmanlarından yardım alın
aynen bende karşı koymaya çalışıyorum şükür ki koyuyorumda dua okuduğum anda rahatlıyorum gerçektende psikolojiyle alakası olduğunu sanmıyorum bende