Uyku Sorunum Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anık

Kayıtlı Üye
Aklımdaki Düşünceler Yüzünden Uyku Sorunları Başladı Uyuyamıyorum Saat gece 11 de yatmaya gittim nafile saat 5 oldu ben hayla yatamıyorum bunu 2 gündür yaşıyorum Bu düsüncelerden kurtulmak için ne yapmam lazım

sensesense

Banlı Kullanıcı
Huzurunu kaçıran şeyi yada şeyleri birisine anlat
Birisi yok yalnızsan da buraya yaz
Bu düşüncelerden kurtulmak için onları çözmen lazım
Düğümü çözersen serbest kalırsın
Tabi hasta değilsen bunlar geçerli bence
Birde şunu belirtim her tavsiye her insana uymaz ben sen en basitini istediğini düşünerek basit yazıyorum
Kaynak verirdim ama burada kaynak vermek saçma olur gibi geliyor,kaynak kendimiziz burada ki sen buraya yazmışsın :)

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
1. Sitedeki nefes tekniklerine göz atmanızı öneririm. Bütün dikkatinizi nefes ritmin üzerine toplayın. Zaten devam ettirmeye çalışınca onu düşünmüş oluyorsunuz.
2. Dua ve zikir
3. 1'den 10'a kadar sayıp tekrar 1'e dönmeyi de deneyebilirsiniz. Unuttukça tekrar 1'den başlayın. Araya başka düşünceler girecektir ama siz hatırladıkça tekrar 1'den başlayın.
4. Sevgili Urum'nın yani URUM'un hipnomeditasyon çalışmalarını dinledikten sonra mışıl mışıl uyunabilir :) http://www.gizlimabet.com/forums/499-Hipnomeditasyon-Mp3
5. Bence her bir madde ayrı ayrı yeterlidir, bunların dışında klasik müzik de dinleyebilirsiniz. Umarım yardımcı olur.

Sevgiyle :)

asterix

Kayıtlı Üye
Uyku bozuklakları için melatonin önerebilirim tablet şekilde satılıyor tamamen yasal beyinden salgılanan bir hormon antioksidan vs olumlu özellikleri var , yukarıdaki yöntemlere ilave ikaç vs düşünürsen denenebilir . Gece uayrıcı madde kahve vs alma , gündüz uyuma ,egzersiz yap :)

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
La havle vela illa billa aliyul azim bunu 100 kere söyleyin zaten bitiremyene kadar uykuda olucaksınız

makine22

Banlı Kullanıcı
Serquel'i 100 mg tablet öneririm.
en geç yarım saat içerisinde uyutur ve uykunu dinç bi şekilde alırsın
ayrıca seni sakileştirme maddebağımlıları için bir e bir ve dikkat dağınıklığına iyi
geliyor ben bazen kullanıyorum derin düşüncelere takılıyorum mesela yarın
kuzenim gelcekse acayip bir düşüncelere takılıyorum iyi geliyor.

caglar34

Kayıtlı Üye
Ben neredeyse her gece meditasyon tarzı birşeyler yapıyorum. zihnimi susturmaya çalışıyorum ama düşüncelerimi değiştirmeden sadece uzanıyorum ve boş boş durup gevşetiyorum kendimi. sonucundada bende uyuyamıyorum. Uyku ilacı almayı çok düşündüm. Uyku düzenim alt üst oldu

kıvep

Banlı Kullanıcı
bır gece uyumayıp ertesı gun gündüzde uyumazsan akşama kadar uygun gelır eger sabaha kadar uyuyamadıysan kalkmanı ve sabah uykusundan vazgecıp akşamı beklemenı tavsıye ederım aynısını bende yaşadım bu şekılde bır çözüm bulmuştum

aşk1

Banlı Kullanıcı
herkes bir şeyler demiş bende şunu önerebilirim uymak istediğiniz zaman bir kitabı alıp okumaya başlayın bu roman olabilir kişisel gelişim kitapları olabilir siz kendinizce belirleyin sonra okurken zaten uykunuz ister istemez gelicektir.

anık

Kayıtlı Üye
Yardımlarınız İçin Hepinize Teşekkür Ederim. Sayın Urum'un Meditasyan Çalışmasını Uygulayacağım İnşallah Yararlı Olur Ben Ygs sınavlarına Hazırlandığım İçin Uykusuzluk Sorun Oluyor Sabah 10 Akşam 11 kadar çalışıyorum Birde Uykusuz Olunca Konsantre Olamıyorum ilaç almayı düşündüm Ama Birtakım Sorunlar Çıkarmasından Korkuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...