Rüyalarım Kontrol Altında Ama Küçük Bir Sorun Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aras_er

Kayıtlı Üye
Dün gece yaptığım geniş araştırmadan sonra korkularımı yendim . İsteğim dışında Lucid rüyalar görüyordum ve korkuyordum Önerileri dikkate aldım ve korkularımdan kurtulmayı başardım rüyalarım konusunda şuan herşey yolunda ama ne zaman rüyada olduğumun farkına varsam direk uyanıyorum :S
tam 4 saattir en az 8-9 kez uyandım , Sitede gördüğüm tavsiyeler üzerine Uyuku öncesinde Kafeinli içecekler içmedim ve becerebildiğim kadar meditasyon yapmaya çalıştım
Zaten uykusuzluk çekmiyorum :) Şuan bile gözlerim Kapanıyor . Benim Şimdiki Problemim Sürekli Uyanmak ...
Bu aşamada ne yapmam gerekir ? Önerileriniz nelerdir ?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bahsettiğiniz korkular lucid rüyada yaşayabilecekleriniz/olabilecekler, daha doğrusu rüyanızı kendinizin nasıl yönlendireceği hususunda ise bunun üstünde çalışmalısınız. Deneyimleri esnasında bir çok kişi bununla ilgili sorun yaşamaktadır. Yapabileceğiniz ise rüya esnasında kendinize ''Şimdi rüyamı istediğim gibi yönlendiriyorum. Benim isteğim dışında hiçbir şey gerçekleşmeyecek. Herşey yolunda. '' ve buna benzer telkinlerde bulunmalısınız; bunu uyumadan önce zihninizi boşaltarak veya meditasyon yaparkende uygulayabilirsiniz. Deneyimleriniz arttıkça rüya süresi ve yönlendirme halinizde gelişecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...