Bende ki Öngörü Yeteneği mi Başka Bir şey mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seher1975

Kayıtlı Üye
öncelikler selam arkadaşlar bu forumda ilk kez konu açıyorum herhangi bi hata yaparsam şimdiden afınıza sıgınıyorum bendeki durum bi yetenekmi yoksa altinci hissimmi kuvetli bilmiyorum fakat bende söyle birsey var mesela bir insan bana yalan söylediginde aninda anliyorum ve bu yalani nicin soledigini yalanina nasil deam edecegini olaylarin nasıl gelişecegini tahmin edebiliyorum ve ben tahmin etdigim için hep bi adim önde olup kendimi bu yalana karşı hazırlayabiliyorum bu yalan bana söylenirken ve devaminda neler demem gerekdigini ve nasıl davranmam gerekdigini gibi bu bi yetenekmi bilmiyorum ama tek bildigim iç sezimin beni asla yanıtmadıgı ve sadece yalan konusunda degil yaşadıgım herseyde bu böyle ön görümün çok kuvetli oldugunu düşünüyorum bunu nasıl gelişdirebilirim

sensesense

Banlı Kullanıcı
Bunu geliştirebilmen için beslenmene dikkat etmelisin,hemen sağlıklı beslenme ile ilgili araştırmaya geç

seher1975

Kayıtlı Üye
peki bunun adi nedir sezgilerimmi kuvetli yani bu 6. hismi bunun adi nedir sadece kendime özel şeyleri degil mesela bi arkadaşım bana herhangi yaşadıgı birşeyi anlatiyo atiyorum ilişkisinde gelişen küçük bi problemi ben o anda kafamda tüm gerçekler canlanıyo sanki görüntü olarak degil his olarak bu sorun yaşandı çünkü surda şu sorun vardı sonucunda bu oldu bundan sonrasi bu şekilde devam edicek diyip sonucuna kadar tahmin ediyorum ve aynıları oluyo bunun adı ne

sensesense

Banlı Kullanıcı
Bunun adı 6.duyu ya da namı diğer üçüncü gözden bilgi alman
ya da beyninde bir sorun olabilir nörolojiye gidebilirsin
En temizi en yakın zamanda check up yaptırman
Sende bir belirti var ama bu belirtilere sebep verebilecek çeşitli durumlar söz konusu olabilir eğer sağlıklıysan sorun yok

seher1975

Kayıtlı Üye
hayatımda baş agrısı bile nedir bilmem bu yönümün bi yetenek yada dikkat çekecek bişe oldugunu hatda açıkcası bu siteye kayıt oldukdan sonra farketdim evet arkadaşlarım ailem bana hep şunu söylerdi sende muthiş bi öngörü yetenegi var ama ben bunu kişisel bişe sanıp üsdünde durmazdım ve zekama yorardım demeki kafam biraz fazla çalışıyo der geçerdim:) belkide bu böyle altında başka şeyler aramam gerek bilmiyorum sadece buraya kayıt oldukdan sonra ilk sadece sesiz kalıp tüm konuları gözden geçirdim sadece bilmedigim şelerde biraz ufkumu açmak için hani dünyada boş bilgi yoktur bu görüşteyim fazladan bişeler bilmek zarar vermez diye konularda takıldım burasıda gerçekden benim yabancı oldugum bi dunyaymış bunu keşfetdim ve insanların bi takım şeylere bu bendeki yetenek diye üsdüne gitdiklerini o zaman bendede şöyle bi düşünce gelişdi acaba bendekidemi yetenek yada bunun adı ne sagliksal bi sorun oldugunu düşünmüyorum çünkü dedigim gibi baş agrısı bile nedir bilmem fakat bu olayın hayatıma katdıgı bi olumsuz yönü var o da insanlara karşı bu öngörüm sayesinde biraz önyargılı davranmak çünkü etrafımdaki insanların düşşüncelerini ne için yanımda olduklarını benden ne istediklerini hatta ruhlarını diyim görebiliyorum, bu yüzden de çok az dosluk kurabiliyorum. bilmem anlatabildi mi? ilişkilerimde özelikle yani gönül ilşkilerimde sorunlar yaşıyorum

sensesense

Banlı Kullanıcı
Kim yaşamıyor ki
Bunun için insanlar maske kullanıyorlar,sahteler diyelim.O zamandan beri de yeteneklerini kaybettiler.
Azınlıkta olan senin düşüncelerini yaşayanlarla bir koloni kurulucak marsa temiz toplum onlara katılmanı tavsiye ederim :)
Bunu pek ciddiye almıycaksın demi?

seher1975

Kayıtlı Üye
:beta1:yoo cidiye almamak degil sen olaya başdan biraz gerçekçi girip sonra mizahi bi dille tamamlamışın aynen insanlar maske takıyo işlerine geldigi gibi davranıyolar bunu belkide herkes yaşıyo ama çıkarı varsa susuyo görüyo görmezden geliyo

sensesense

Banlı Kullanıcı
Mizahı hayatınıza katmaz iseniz hayatınız çekilmez bir hal alır diyorum ben ve uyguluyorum
İşede yarıyor çok mutluyum
Karanlıkta da yazsan içindeki aydınlık bunu bize hiç hissettirmedi söylemesen bilemiycektik
Bu kadar açık biri olman senin ilişkilerinide etkiliyordur sanırım biraz gizemli olmayı denemelisin
Zaten anlattığında göre de özel birisisin,bırak özel olmayanlarda seni anlamasın diycem ama bu yanlış olucak o yüzden yazıyorum :)

seher1975

Kayıtlı Üye
aynen söylediklerin dogru malesef insanlar elesdirirleri kaldıramıyo hep pohpohlanmak istiyo yada ortada sorun varsa ve görüyorsun bu sorunu insanlar sorunda olsa umursamıyorsa senin bu sorun demen insanlara batıyo hani bi atasözü varya dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye çok dogru malesef insanlar o kadar alışmışki maske takmaya sen aloo ben gerçek yüzünü biliyorum dediginde zorlarına gidiyo hatda sendende maske takmanı bekliyolar sorunlarını görsende susmanı onlara polyanacılık oynamanı neyse yaa son söyledikleriede katılıyorum bende aynen öyle diyorum beni anlayanlar yanımda anlamayanlar yolunda ankaranın bagları büklüm büklüm yoları yani :) neyse konu acdık sohbet sekline dönüşdürdüm uyarı almadan susayım:)

sensesense

Banlı Kullanıcı
Bizden başkada yazan yok ki napalım kendi söküğümüzü dikiyoruz,diktikte.
Bu konuyuda burada kapattık.
Sakın cevap yazma :)

seher1975

Kayıtlı Üye
konuyu kapatmayalım ben bu konuda bilgisi olan modlarımızdan bi yorum almak istiyorum çünkü gerçekden bu konu bu ara benim kafama çok takıldı bendeki bu öngörü gelişdirilebilirmi eger sordugum soru evetse nerden başlamalıyım ne yapmalıyım

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın sensensense, ne kadar sabırsızsınız. Parapsikolojide sabır olmazsa olmazlardandır.

Sayın seher1975, sizin 6. his dediğimiz veya duyular dışı algılama DDA yeteneğiniz gelişmiş durumda. Empati ve telepati ile ilgili konuların linkini veriyorum, önce biraz araştırın. Sonra ilgilendiğiniz konuda sormak istediğiniz yerler olursa o konunun altından sorabilirsiniz.
Empati, bir insanın, kendisini karşısındaki insanın yerine koyarak onun duygularını ve düşüncelerini doğru olarak anlamasıdır.
Telepatiden farkı düşünce ve imaj aktarımı yoktur, duygularla hissedersiniz. Telepatide duyular-dışı algılama yoluyla düşünce, fikir, duyum veya imajların aktarılmasını sağlanır.
Empati ve telepati sayesinde insan ilişkilerinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz. En azından karşı tarafın ne düşündüğünü, hissettiğini bileceğiniz için tutumunuu ona göre de belirleyebilir, hatta gerektiğinde önleminizi de alabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/threads/29141-Empati-Gücü

http://www.gizlimabet.com/threads/19511-Empati-Kurmada-Karşımızdaki-Bireye-Yardım-Etme-Davranışı

http://www.gizlimabet.com/threads/26858-Telepati-Kurma-ve-Teknikleri-Nelerdir

Sevgi ve ışıkla kalın:)

konuyu kapatmayalım ben bu konuda bilgisi olan modlarımızdan bi yorum almak istiyorum çünkü gerçekden bu konu bu ara benim kafama çok takıldı bendeki bu öngörü gelişdirilebilirmi eger sordugum soru evetse nerden başlamalıyım ne yapmalıyım

Verdiğim konuları okumakla başlayın:) Önce kendinizi tanımanız ve yaptığınız ve yapabilecekleriniz hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Zaten bu konular sitede mevcut olduğundan burada tekrar yazmıyor ve yukarıda verdiğim linkleri okumanızı öneriyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...