Yoğun Düşünce enerjisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eliçya

Kayıtlı Üye
Bir kaç yıl önce başıma geldi. Arkadaşım bize geldiğinde çok üzgündü, Hayırdır dedim. Abisinin Kubilay adlı yakın bir arkadaşı kemik kanserine yakalanmış bacağı kesilmiş ve doktorlar ümit olmadığı için eve göndermişler. Bende çok üzüldüm zaman zaman Özgeye sordum ne oldu Kubilay abi diye. Bir gün yine servisle okuldan eve dönüyoruz. Çokta eğleniyoruz müzik açık falan. Nereden aklıma geldiyse Özge Kubilay abi nasıl? dedim. Tam bu esnada servis durdu konu dağıldı durduğumuz noktada bir kalabalık toplanmış ve tuhaf bir sessizlik var kalabalıkta servisçi ne olduğunu anlamak için kalabalıktan biriyle konuştu. Bu sırada arkadaşım Özge'de ne olmuş dedi. Servisçinin yanında oturan çocuk Kubilay abi ölmüş dedi. Diyeceğim şu ki bir noktada bir çok insan aynı şeyi düşündüğü zaman telepati olması ihtimali artıyor olabilirmi. Böyle yeteneklerim yoktur çünkü (varsa da ben bilmiyorum)

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Inanın hikayenin sonunda "Düşünce gücü ile mucize oldu da Kubilay abinin bacağı yenilendi" diye okuyacağımı zann etmiştim. Daha doğrusu bekliyordum kusura bakmayın.
Sizinkisi bence tesadüf. (Tesadüfe çok inanmam ama) Büyük olay yok bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...