Size Rahatsızlık Veren Kişilerden Kurtulmak İçin

Jackson

Kayıtlı Üye
Bu büyüyü yıllardır büyük bir başarıyla uyguluyorum ve şimdi forumda paylaşmak istedim. Bunu kullanmayı ozellikle seviyorum çünkü kişileri hayatınızdan rahatsızlık vermeden çıkarabiliyor, örnegin rahatsız olunan is arkadasları calışma bölümlerini değiştirebilir veya şirketten ayrilabilir. Ya da problem komşular ise sizi rahat bırakıp kendi islerine bakarlar veya en basitinden bulundukları muhiti terkederler yada sınıfta sizi rahatsız eden biri sınıf veya okul değiştirir vs..
Bu büyü tamamiyle wiccan kökenlidir öncelikle bunu bilmelisiniz. Ayrıca benim görüşüm karşı tarafa bir zarar vermediğinden dolayı da etik konusuna takmış arkadaşlar için uygun bir çalışmadır
C:\DOCUME~1\bargello\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif

Kullanacağınız Malzemeleri sıralayayım;
-post it boyutlarında bir kağıt
-15/20 cm uzunluğunda bir ip
-plastik bir kap (kavanoz gibi), suyla doldurulabilcek, kapagi olan ve çatlamadan buzlugunuza sigcak boyutta

Kime uygulayacaksanız tam ismini kağıda yazın.
Kağıdı rulo halinde sarin.
Sardığınız kağıdı tam isteginizi söyleyerek iple dikkatlice bağlayın.
Ornegin; "..........'in beni ilgilendiren olaylara gereksiz yere karışmayı kesmesini ve herhangi bir sekilde bana veya işime , yaşantıma , ı bir sekilde zarar vermeyi kesmesini istiyorum. Bu ip burada bağlı kaldığı sürece onu ilgilendiren herhangi bir olaya dahil olmayayım. Ve bu kişiyle bir bağım kalmasın/bulunmasın. "
(yukarıdaki dileğinizi kendinize göre söyleyebilirsiniz ben örnek olması açısından yazdım)

Dugumlenmis ruloyu su dolu plastik kavanozun icine koyun.
Kavanozun ağzını kapatın ve buzlugunuzun arka bölümüne yerleştirin.
Bu kisi sizi bir daha rahatsız etmeyecek. Bu yaptığınızı kavanozu buzluktan çıkarıp, isittiktan/buzunu cozdukten sonra düğümü çözerek geri alabilirsiniz.

Çok Yakın bir Arkadaşımın yöntemidir Kendiside bu konularda uzman bir kişidir...

ALINTIDIR...

guvenhur

Kayıtlı Üye
Sevgili Jackson bir kaç sorum olucak bir kavanoza 2 kişinin ismini yazabilirmiyim ve ne zaman dolaptan çıkaracağım , dolaptan çıkınca suyu ne yapalım, isimleri ne yapalım yazarsanız sevinirim.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Acaba beni değilde yakın olduğum birini rahatsız eden birine bu uygulamayı yapabilirmiyim bu kişi bu kişiyi bir daha rahatsız etmesin çevresinde olmasın gibi

elezya

Kayıtlı Üye
tam adını yazın demişsiniz soyadını da yazacak mıyız?

Keira

Moderator
Bunun cevabı zaten var; "BU İP BURADA BAĞLI KALDIGI SÜRECE onu ilgilendiren herhangi bir olaya dahil olmayayım."

Üye onu sormak istememiş, işlem yapıldıktan sonra etkisi ne zaman başlar demek istemiş.

Sayın mehmetx7 herkesin yaptığı maji işlemi başarılı olmaz. Her majisyen ya kendi uygulamalarını geliştirir, ya da bir başkasının uygulamasına kendinden birşeyler katarak kendiyle bütünleştirir. Yani eğer bir majisyenseniz ya da majiye yeteneğiniz varsa ve yaptığınız uygulamanın etkisini göstermesi için belirli bir zaman belirtilmediyse yaptığınız uygulamalar hemen etkisini göstermeye başlar.

WitchCraft35

Kayıtlı Üye
Üye onu sormak istememiş, işlem yapıldıktan sonra etkisi ne zaman başlar demek istemiş.

Sayın mehmetx7 herkesin yaptığı maji işlemi başarılı olmaz. Her majisyen ya kendi uygulamalarını geliştirir, ya da bir başkasının uygulamasına kendinden birşeyler katarak kendiyle bütünleştirir. Yani eğer bir majisyenseniz ya da majiye yeteneğiniz varsa ve yaptığınız uygulamanın etkisini göstermesi için belirli bir zaman belirtilmediyse yaptığınız uygulamalar hemen etkisini göstermeye başlar.

Evet 2.kez okudugumda dank etti :D

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben yaptim ama tam etkili olmadi siniftan gitmedi sadece benim yaptiklarimi umursamaz görmez oldu.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Aynı kavanoza kaç isim yapabiliriz. birde sürekli buzlukta kalıcak sanırım bu. taşınırken onunla taşınmamız lazım değil mi. buzluktan çıkarıp taşınıp tekrar gittiğim yerde buzluğamı koymam lazım yenidenmi yapmam lazım.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben her kavanoza bir tane yaptim ve arkadasin ornek verdigine gore dügüm cozulene kadar etkili olur diyor.Galiba dondurma islemi kagidan sudan hirpalanmamasi icin.

freud14

Kayıtlı Üye
yaptım, oldu, aylarca etkisini gösterdi fakat şimdi yeniden başladı, bunun sebebi ne olabilir?

Lucifer morning star

Kayıtlı Üye
arkadaslar ben denedim gercektende faydasini gordum bi ara yine basladi megersem annem kabimi cope atmis sise kullansak da olurmu

origanum

Yönetici
Peygamber efendimiz (sav) in okuduğu insanlarin ve hayvanlarin zarar ve rahatsizlik vermemesi icin okudugu dua بسم الله الذي لا يضر مع اسمه شيء في الارض ولا في السماء وهو السميع العليم" kağitlardan çok bunun faydasi olur insallah..

Konu başlığına dikkat ederseniz bu bir wiccan büyüsüdür. Havass uygulamaları farklı bölüm altında paylaşılır, bu bölüme başvuran ve yapacak kişi cadı olmalıdır, ehli havass değil. Yani tavsiyenizi yerine getirecek kişilerden değildir. Daha dikkatli paylaşım yapın.

Salvatore1234

Kayıtlı Üye
Şimdi bu büyü sevgili içinde geçerli mi mesela ben eşcinselim sevgilimden kurtulmak istiyorum ona olan sevgim bitti ama beni bırakmıyor ve tehtit ediyor ondan kurtulmam için bana yardim edebilir misiniz ?

origanum

Yönetici
Şimdi bu büyü sevgili içinde geçerli mi mesela ben eşcinselim sevgilimden kurtulmak istiyorum ona olan sevgim bitti ama beni bırakmıyor ve tehtit ediyor ondan kurtulmam için bana yardim edebilir misiniz ?

Burada cinsel tercihiniz değil wiccan olup olmamanız önemlidir. Eğer wiccan iseniz kendinize uygun tarzda bir majisyene değil iseniz kendi inancınıza yatkın bir majisyene yaptırın isteğinizi. Her büyücü kendi sistemine göre bir uygulama yapacaktır ve bu da böyle ulu orta paylaşılan arşiv bilgilerinden değil orijinal ve gizli çalışmalarından olacaktır. Siz büyücü olmadığınız için hiçbir şeyi yapamazsınız. Ek olarak da diğer bütün işlerinizin de aksi gitmesini sağlamış olursunuz, bilmediğiniz bu işe bulaşmaktan, çoğu deneyimsiz üyemiz ve diğer saf vatandaşlar gibi. Ayrıca yine şunu bilin ki büyü işleri hayır kurumu işi değildir, yardım etme ile uzaktan yakından alakası yoktur, gidip işin ehline bedelini ödersiniz işinizi yapar.

semiramis ad

Kayıtlı Üye
ben de bunu yaptım 2 kişi için. birinci gitti. ikincisi bi yere gitmedi. ama çok şanslı biri zaten....

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Eski dönemlerde buz dolabı yokken nasıl yapıyorlardı bu büyüyü

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Isimlerini bilmiyorsak ne yapacagiz ? Maalsef ki beni surekli rahatsiz eden komsum var her yolu denedim ama durmuyorlar