Rüyamda melekler ile mi konuştum?

guys

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba.Bu yaşadığım hikaye dün gece gerçekleşmiş.Gece uyumadan önce meleklerin rüyama girip benle konuşmalarını istedim ve yattım.Gece uyuduktan sonra annem başka dilde konuştuğumu söyledi ve korkup dua okumuş.Annem sabah kalktığında ablamla bana anlattılar ama ben konuştuysam bile hiçbir şey hatırlamıyorum.Sizce meleklerle konuşmuş olabilirmiyim?

Jackson

Kayıtlı Üye
1.İnsanlar uyurken farklı sesler çıkarabilirler ve bu da farklı dilde konuşma gibi algılana bilir,
2.Meleklerle konuşmuş olsaydın hatırlardın büyük bir ihtimalle böyle birşeyin unutulacağını sanmıyorum,
3.Konuştuysanda bu melek değil farklı bir varlıkta olabilir özellikle cinler yaramazlık yapmayı severler senin meleklerle konuşmak istediğini bildiği için yada öyle olduğunu düşünmeni sağladığı için yapmış olabilirler unutma cinler enerjileri yüksek varlıklardır bana gerçekte olmayan görüntüler gösterdikleri oldu ve inan gerçek mi yoksa halisülasyon mu olduğunu bile bilemedim o yüzden istediğin herşeyi dışarıya yansıtma unutma çevrende bedensiz varlıklar var ve bu varlıklar çok yaramazlar :)

guys

Kayıtlı Üye
1.İnsanlar uyurken farklı sesler çıkarabilirler ve bu da farklı dilde konuşma gibi algılana bilir,
2.Meleklerle konuşmuş olsaydın hatırlardın büyük bir ihtimalle böyle birşeyin unutulacağını sanmıyorum,
3.Konuştuysanda bu melek değil farklı bir varlıkta olabilir özellikle cinler yaramazlık yapmayı severler senin meleklerle konuşmak istediğini bildiği için yada öyle olduğunu düşünmeni sağladığı için yapmış olabilirler unutma cinler enerjileri yüksek varlıklardır bana gerçekte olmayan görüntüler gösterdikleri oldu ve inan gerçek mi yoksa halisülasyon mu olduğunu bile bilemedim o yüzden istediğin herşeyi dışarıya yansıtma unutma çevrende bedensiz varlıklar var ve bu varlıklar çok yaramazlar :)

1.söylediğinde sordum aynısını ama direk konuştuğumu belirttiler :) Bu arada rüya görsem dahi hatırlayamıyorum nedense.Birde şu var meleklerde evimizi ve beni korumalarını söylüyorum zaten eğer öyle olsa dahi koruyamamış olabilirler mi?

sakoya1992

Kayıtlı Üye
Meleklerle konuşmak zor değilmi Namaz kılmak gerekmezmi

guys

Kayıtlı Üye
Beki İkala Erikli'nin kitabını aldım.Dediklerini uyguluyorum ama herhalde iletişime geçemiyorum.Kendisi tüm melekler ile konuşabiliyor.

Daha doğrusu konuşabiliyormuş birde şu var eğer dediğiniz gibi o kötü varlıklar yaramazlık yaptılar ise allah korusun öyle bir şey dahi olmasın musallat olma gibi bir sorun olur mu?

Keira

Moderator
Beki İkala Erikli bu konuda birçok eğitim almış ayrıca o da hemen meleklerle konuşmaya başlamamış, bir kitap okuyarak meleklerle hemen konuşmaya başlayacaksınız sanıyorsunuz. Sizinki emeklemeden koşmak isteği. Bu da imkansız biliyorsunuz. Sizin iletişimden kastınız onlarla sohbet etmek galiba. Ancak onlarla iletişim halinde olmanın birçok yolu var, bıraktıkları işaretlerden sizinle iletişimde olup olmadıklarını anlayabilirsiniz. Size tavsiyem işaretleri takip etmeniz.

67890

Banlı Kullanıcı
Öncelikle merhaba.Bu yaşadığım hikaye dün gece gerçekleşmiş.Gece uyumadan önce meleklerin rüyama girip benle konuşmalarını istedim ve yattım.Gece uyuduktan sonra annem başka dilde konuştuğumu söyledi ve korkup dua okumuş.Annem sabah kalktığında ablamla bana anlattılar ama ben konuştuysam bile hiçbir şey hatırlamıyorum.Sizce meleklerle konuşmuş olabilirmiyim?
bu arkadaşa inanıyorum.
keşke kendiside inansaydı.
melek anılarım çok hiçbirine şaşırmadım hepsi artık doğal geliyorda sadece şuna şaşırdım daha doğrusu sevindim.
o gün artık sıkıldım sevgili meleklerim beni farklı bir yere götürün dedim.
hiç rüya görmedim.
eşim normalde rüyalarını anlatmaz sorsamda bni gıcık eder anlatmaz
ne olduysa kendiliğinden anlattı.
biliyormusun ben sen birde yiğeninin bir kızı var çok sevgi doludur
o üçümüz kabeye gittik dedi
burdan ne çıkarırsınız
bu insanların melek enkarneli olduklarını çıkardım ben

guys

Kayıtlı Üye
Beki İkala Erikli bu konuda birçok eğitim almış ayrıca o da hemen meleklerle konuşmaya başlamamış, bir kitap okuyarak meleklerle hemen konuşmaya başlayacaksınız sanıyorsunuz. Sizinki emeklemeden koşmak isteği. Bu da imkansız biliyorsunuz. Sizin iletişimden kastınız onlarla sohbet etmek galiba. Ancak onlarla iletişim halinde olmanın birçok yolu var, bıraktıkları işaretlerden sizinle iletişimde olup olmadıklarını anlayabilirsiniz. Size tavsiyem işaretleri takip etmeniz.
Foruma biraz aralıklı girdiğim için verdiğiniz cevabı göremedim. Emeklemeden koşmak denmez, istekli olmak denir ve tutupta sohbet edilmediğini biliyorum o kadar bilgisiz değilim. Tavsiyeniz için teşekkürler..

guys

Kayıtlı Üye
Ve son olarak birkaç ay önce birkaç kuruş bozuk para gerekti,aradım bulamadım. İçimden bir ses montunun cebine bak dedi ve bir para buldum fakat paranın üstünde arapça yazılar yazıyordu. Gerçekten mutlu oldum ve bu meleklerden gelen bir işaretti. Yanlış para verme ihtimalini de düşündüm ama her paramı elime aldığımda bakarım.

67890

Banlı Kullanıcı
çok güzelmiş bence meleklerle iletişimini kesme devam et.

guys

Kayıtlı Üye
Kesmiyorum :) Duru görü yeteneğimden dolayı da bazen beyaz ışık tarzında görüyorum, birde akşam dışarıda eve doğru yürüyordum ve beyaz ışık flash gibi patladı ve gökyüzüne yükseldi. Ne kadar korksamda bir yandan da mutlu oldum :)

guys

Kayıtlı Üye
bu arkadaşa inanıyorum.
keşke kendiside inansaydı.
melek anılarım çok hiçbirine şaşırmadım hepsi artık doğal geliyorda sadece şuna şaşırdım daha doğrusu sevindim.
o gün artık sıkıldım sevgili meleklerim beni farklı bir yere götürün dedim.
hiç rüya görmedim.
eşim normalde rüyalarını anlatmaz sorsamda bni gıcık eder anlatmaz
ne olduysa kendiliğinden anlattı.
biliyormusun ben sen birde yiğeninin bir kızı var çok sevgi doludur
o üçümüz kabeye gittik dedi
burdan ne çıkarırsınız
bu insanların melek enkarneli olduklarını çıkardım ben

Şaşırtıcı ama güzel :)

67890

Banlı Kullanıcı
renkleri beyaz olan meleklerde var başka renklerden meleklerde var.
meleklerde insan bedeninde doğabiliyor.
gerçi çoğu yüksek bilinçten gelen uyanışta olanlarda işaret var onlardada işaretli geliyorlar.
belirgin özelliklerinden biri meleklere yoğun ilgileri.kendilerinde kanat olduğu hissi.
ve dua etmeyi çok seviyor olmaları.:).

guys

Kayıtlı Üye
Değişik renkleri olabileceğini duymuştum ama insan bedeninde doğduklarını duymamıştım. Çok güzel bir bilgi teşekkürler :)

67890

Banlı Kullanıcı
Değişik renkleri olabileceğini duymuştum ama insan bedeninde doğduklarını duymamıştım. Çok güzel bir bilgi teşekkürler :)
çoğu insan iannmıyor buna.olmuş gerçek bir şey anlatayım.bir tanığım vardı.babasından bahsetti.babası çok iyi bir insanmış kimseyide kırmazmış.bir gün öldüğünde o gün çoğu insanın rüyasına girmiş.mezarından kalkıp iki kanatlı bir şekilde göğe doğru uçmuş.demekki adam melekmiş insan olarak doğmuş.

4

43887

hazır konu açılmışken bende bir rüyamı anlatayım ama ben rüyamın farkındaydım aydınlık bir yol sonrası cennetin kapısı açıldı ve ben kuranda anlatılan cenneti gördüm bazılarınız bilinçaltı diyebilirsniz yalnız yanımda hissettiğim her ne ise bana benim daha vaktimin dolmadığını söyleyerek tekrar sanki bedenime dönüşümü sağlayarak uyanmamı sağladılar uzun zaman olmasına rağmen unutamadığım güzel rüyalardan bir tanesiydi ve bu sesleri özellikle bana yardım amaçlı çok duyuyorum...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Nasıl bir işaretle doğuyorlar insan bedenine melekler peki?

guys

Kayıtlı Üye
Çok güzel.. Ben birisine melek olduğumu söylesem dalga geçerler herhalde :D Bende sürekli uçtuğum rüyalar görüyorum unutamıyorum da baştan sonra anlatırım bütün rüyalarımı :)