Kendi FAL KARTLARINIZI Yaratın!

Jackson

Kayıtlı Üye
Merhabalar Arkadaşlar,
Öncelikle ben Kendi yöntemlerimi oluşturmayı seven birisiyim ve bunun için Kendime 45 tane Fal Kartı oluşturdum Bunlar aşk,sıkıntı,çözüm,kötülük,iyil ik,kader v.b gibi simgeler ve kendime ait yazılarla süsleyerek Tarot Kartlarına benzer bi Kart destem oldu ve bu karları kendimle bağdaştırdım kendi yaptığınız birşeyin değerini daha iyi bilirsiniz ve yaratıcısı siz olduğunuz için yorumlamanız daha kolay ve gerçekçi olur bu kartların kullanımı Tarot kartlarıyla aynı sadece görsel nesneleri ve şekiller farklı bence Fal için gayet güzel ve Falına baktığım kişilerde Çektikleri kartları yorumladığımda o yorumların gerçekleşriğini gördüm... Kartların hepsinin arka yüzü aynı desen yada şekilde olmak zorunda
Denemenizi tavsiye ederim okuduğunuz için teşekkürler...

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Başlığınız hatalı olmuş yaratın yerine yapın olacaktı bence , sadece allah yaratır . inanmıyorsanız bişey diyemem sevgi ve ışıkla :)

Jackson

Kayıtlı Üye
Görüş Farklılıklarımız olabilir bana göre insanlarda yaratabilir :)

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
vardan vara çevirmek yaratmak değildir dikkatinizi çekerim.

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
bana bişey yarat videoya çek bakalım yaratabiliyormusun mesela pitbull kafalı fil yarat göster ozman insanların yarattığına inanıcam .

çilekeş

Kayıtlı Üye
:hurray:ağzınıza sağlık bende devar bu yöntem gerçektende baktığım kişilerde doğru çıkıyor.beni mutlu eden hislerim doğrultusunda yanılmamaktır kardeşim.saygılar

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
ben sözümü söyledim açıklasın ozaman bekiyorum :sifone: sevgiler.

Keira

Moderator
Üyelerin tartışması, tartışma yaratacak üsluplarla cevap vermesi, yönetimce yasaktır. Yaratmak eyleminin anlamı kişinin o eyleme yüklediği anlama göre değişiklik gösterir. O yüzden tüm üyeler birbirine bu nedenle saygı duymak zorundadır. Konunun kilitlenmemesi için ve uyarı almamanız için, tartışmayı bırakmanızı öneriyorum. Sevgi ve ışıkla..

repece

Kayıtlı Üye
Benimde var kendime ait kartlarım.