astral seyehat için insiliye çalışması 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
28/12/2008 saat: 01:00

ASTRAL SEYEHAT İÇİN İNSİLİYE ÇALIŞMASI BU ÇALIŞMAYI ASLA KAÇIRMAYIN.

KERİMDEN GELEN HERŞEYE HAZIRIM DİYECEKSİNİZ 3 DEFA KENDİ DUYABİLECEĞİNİZ TONDA SONRA AŞAĞIDAKİ ZİKİRLERİ SÜREKLİ KENDİ DUYABİLECEĞİNİZ ŞEKİLDE SÖYLEYECEKSİNİZ YAZILDIĞI GİBİ OKUNUYOR.

BU ÇALIŞMAYA YAPMADAN ÖNCE

01-00 DE 7 GÜN BOYUNCA 140 DEFA BU ZİKRİ TEKRARLAYIN . YANİ ÇALIŞMA TARİHİNDEN BİR HAFTA ÖNCE ÇALIŞMALARA BAŞLAYIN

ÇALIŞMANIN YAPILCAĞI TARİH: 28/12/2008
SAAT: 01:00

[FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold]TENEER kadınlar bunu söylecek [/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold]REH[/FONT][/FONT][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold]İ[/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold]TEAN erkekler bunu söyleyecek [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

çalışmaya katılacak arkadaşlar

isimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım okadar hızlı doluyorki sonra bir çok bilgi siliniyor o yüzden dilberhalaya özel messaj atın ki oda benim aslında :D bilgiler kaybolmasın .

çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadı bir oda da yerde yatsınlar ayaklar açık eller açık avuç içleri tavana bakacak şekil de dursun

nefes teknikleri için siremizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkez okusun bilgilensin . deneyimlerinizi
özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda israr eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım

hadi hayırlı olsun

peril

Kayıtlı Üye
01-00 DE 7 GÜN BOYUNCA 140 DEFA BU ZİKRİ TEKRARLAYIN . YANİ ÇALIŞMA TARİHİNDEN BİR HAFTA ÖNCE ÇALIŞMALARA BAŞLAYIN

yapılacak tarih 28.12.2008 ve bu günün tarihi 23.12.2008 nasıl olacak urum :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
7 meksimum durum günde iki efada yapabilirisniz.

DriSs

Kayıtlı Üye
ben yeni öğreniyorum 4 gün kalmış ya zikretmeye bugünden başlasam bir etki eder mi acaba ..

origanum

Yönetici
ben anlamadım ama günde 2 defa yapabileceksek toplam 7 ye tamamlamak için, günde 2 defa 01:00 saati yokki, tekini gece 1 de yaptık diğerini ne zaman yapabiliriz

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
oradaki saat insiliye saati yani insiliye gece 1:00 da 7 ye tamamlaman için saat o kadar önemli değil ama sen gene de 1 e denk getirmeye çalış yani inisiye gecesine hazır ol yeter :D

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
eksiği olanlar eksik kadarını zikredebilir eksiği kapatabilirler. Saat 01.00 e denk getirseniz iyi olur ama olmazsa da olmaz değil.

ceren1

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler Urum, ben de istiyorum. bilgilerimi vermiştim ama gene atim.

peril

Kayıtlı Üye
çalışma bu gece saat 01:00daymıs arkadaşlar:DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...