Cadılık inisiye çalışması 4 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çalışma sonucu deneyimlerinizi buraya yazazın insiliye takvimindeki konun altına değil. özel mesaj ile deneyimlerinizi anlatmayın herkez öğrensiz

peril

Kayıtlı Üye
asalında ben kişisel yapılan cadılık dersleri 1 deneyimimi yane en son yaptıgım deneyimi anlatacaqım her gce tekraraladıgım meditasyonlara bir süre bayramda ara vermem zorunda kaldım fakat dün gece tekrara baslamak istedim ve gece saat 02:30 sıraları ama bilmiom urm sen en son yine uykun gelmiş dedigin konu msjıda yattım:D daha dogrusu meditasyona basladım fakat mum bir süre sonra kara dumanlar cıkartmaya basladı ve mum kokusu konsantiremi bozuyordu fakat konsantremi tekrara topladım ve meditasyonu tamalamak için yaklasık 20 dk sonunda yataktaydım ve oraya uzandım meditasyon tamamladktan sonra (toprak enerjisi için) gökten bi ısık düştü o an sanki üzerime kalbim hızlıcca carpmaya basla ve saq avucumdan bi akım geciyordu sanki avucumunm içi uyustu sonra uykuya daldım...:D:D

Toroslu

Kayıtlı Üye
İki gecedir uğraşıyorum, b ir şey elde edemedim. Urum listede ben var mıydım acaba? Neden ben bir şey yaşamıyorum?

yaman

Kayıtlı Üye
İki gecedir uğraşıyorum, b ir şey elde edemedim. Urum listede ben var mıydım acaba? Neden ben bir şey yaşamıyorum?
dilberhala ya özel mesajla bildirdinizmi kendinizi ? bildirdiyseniz bişey hissetmeniz gerekmiyor illaki,urumun daha önce yazdıklarını okusaydınız orda söylemişti enerjiyi sen hissetmesen bile o seni bulur :)

erdem2086

Kayıtlı Üye
25 dk kaldım aralıksız.ayaklarımdan bişi beni sarmaya basladı soğuk bişi 15 dk içinde boğazıma kadar cıktı iç organlarımda soğu hissettim bi ara 3-4 dk gözlerim kapandı acılmadı burnumun içine bi buz parcası girer gibi oldu berynime cıktı sonra çok fazla soğuktu ama enerjiyi gercekten hissettim çok guzel bir deneyimdi

Toroslu

Kayıtlı Üye
Dilber Hala'ya mesaj gönderdim. Uğraşıyorum ama bir şey hissetmiyorum. Belki Urum benim adımı söylemeyi unutmuştur.

dido06

Banlı Kullanıcı
bu soguklugu herkez hıssedıyor bende dahıl acaba vucud hareketsız kaldıgı ıcın kandolasımın yavaslamsıyla alkaı olabılırmı cunku beyın acık ve zıkırle mesgul oldugu ıcın uyku halınde deılz olsak beyın otokontrole gecıp vucud ısısmızı ayarlıycak bu sogukluk bence bundan olabılır urum ne dusunuyor bukonuda ...

origanum

Yönetici
Bu seferki enerji çok hafif geldi, yumuşakça ellerimde hissettim önce, sonra bacaklarım, kalbim, kollarım. Kök çakramdan girdiğini ve tepe çakramdan çıktığını hissettim hem de arka arkaya 3 kez tekrarlandı. Sonuncuda gözümde 1 damla yaş belirdi. Bittiğinde rahatlamıştım.

erdem2086

Kayıtlı Üye
Bu seferki enerji çok hafif geldi, yumuşakça ellerimde hissettim önce, sonra bacaklarım, kalbim, kollarım. Kök çakramdan girdiğini ve tepe çakramdan çıktığını hissettim hem de arka arkaya 3 kez tekrarlandı. Sonuncuda gözümde 1 damla yaş belirdi. Bittiğinde rahatlamıştım.

valla ben cok yuklu hissettim acaba neden deişiyor kişiden kişiye

Toroslu

Kayıtlı Üye
Biz hissetmesekde enerji bizi buluyorsa eğer ne oldu şimdi? Cadı mı olduk?

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
Cadılık insiliye deneyimim..
Geçen insiliye deneyimim gibiydi yalnız soğuğu son 4-5dakika hissetmedim.. vücudum daha fazla üşüdü bu sefer adeta dondu.. Ve enerjiyi vücudumda çok daha fazla hissettim geçen insiliyeye göre..
Vücudumun belirli noktalarında daha belirgindi enerji
- Yüzümde.. ağzımın içinde bile hissettim xD Patlamış şeker vardı sanki ağzımda xDxD
- Ensemde.. en üstteki omurun olduğu bölgede
- Ellerimde.. Öncelikle avuçlarımda, işaret ve baş parmağım dışındaki parmaklarda hissettim..
- Karnımda.. Bu en beter hissettiğim noktaydı.. Biri sanki elleriyle karnıma bastırıyormuş gibi
- Kalbimde.. sanki biri iğnenin ucunu çok hafif batırıyormuş gibi oldu 1-2dakika..
Tüm vücudumda hissettim tabi ama bu noktalardaki daha da belirgindi.. Ve son 3-4dakika sanki beni yere bağlamışlar gibi hareket edemedim.. Ama enerji yine yoğundu.. Geçen seferden daha garip bir duyguydu..

İnsiliyeden ayrıldıktan sonra ellerim hala uyuşuktu. Kafama iki yandan biri bastırıyordu sanki. Gözlerim seyirdi(özellikle buna çok şaşırdım).. Ayrılalı 15dk dan fazla geçti ama hala kafam ve ellerim aynı şekilde.. Gözlerim düzeldi sadece..

deniz arzu

Kayıtlı Üye
ilk 5 dakika kadar bşey hissetmedm.daha sonra hissetmeye başladım.üzerime ışık geliyor gibiydi.önce bacaklarımdan ellerime doğru bişeylerin geldiğini hssettim.biraz başım ağrıdı.20 dk.durabildim.

yaman

Kayıtlı Üye
banada biraz hafif geldi enerji belkide çok inisiye çalışmasına katılmaktan vucut artık fazla tepki vermiyor ama ilerleyen dakikalarda etrafımın yeşil enerjiyle kaplandığını gördüm enerjiyi aldım ama pek fazla hissedemedim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Çok yoruldum Bayağı bir gücsüz kaldım. Soğuğu hissettim hemde oldukca bir soğuk ama ellerimdeki uyuşma sanki o soğukluğu yok ediyordu. Büyük bir ağırlık hissettim. baskı vardı. Oldukça yüklü bir baskı. Uykum geldi nerede ise uyuyacaktım.

Şimdi açıklama yapıyım bu çalışmada üşümeniz çok normal çunku soguk etkisi gösteren soğuk bir çalışma idi.
İkincisi toroslu için geçerli daha ilk çalışmanız. Enerji seviyenizin yükselmesi gerekiyor. Daha fazla deneyim için bu çalışmalarda biraz yol almanız gerekmektedir. titreşim seviyesi ile ilgili konu ilgili bölümlerde anlatılmıştır. Araştırırsanız bu durumun nasıl bişey olduğunu anlayabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...