medyumluk enerjisi 4 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
deneyimler buraya yazılacak özel mesaja yada insiliye takvimindeki belirtilen konuya değil

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
bizde gürültü patırdı çoktu 15-20 dak. kalabildim çok zor sağladım konsantrasyonumu kalbim çok hızlı atıyordu vücudum falan titredi biraz uyuştu ama bunlar sanırım meditasyonel durumdan kaynaklıydı onun dışında pek bişey yoktu ben alıp alamadığımı nereden anlayabilirim urum? ne olması gerekiyordu?

dido06

Banlı Kullanıcı
pardon urumya valla unuttum oraya yazdım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
deneyimlerinizi burda paylaşın lütfen.

daha önceki çalışmalarda yüzlerce kez belirttiğim gibi( okuma zahmetine katlanılmadığı için) yeniden yazıyorum.

enerjiyi bişey hiisetsenizde histmesenizde anlarsınız. hiisetikleriniz sadece deneyimdir.

bu deneyimi bazı kişiler yoğun yaşar bazı kişiler az yaşar bu titreşim seviyesi ilgilir. çalışmada dikkatinizi dağitacak herhangi bişey olduysa bu deneyimlemenizi engeller yada azaltır.ama enerjiyi almanızı engelemez.

nerji aklıllıdır. ne yapacağını bilir. niyetleri bili. niyetlere göre hareket eder.

bitip bitmediği zamanı önemli değil. deneyim bitince kalkabilirisniz. ihtiyaç duyduğunuz enerji 5 dakikada da gelebilir 24 saattede devam edebilir.

yaşınılan deneyimlerin bir anlamı yoktur. enerji sırasında oluşur. bazıları subjektiftir bazıları genel.

hayılı olsun

39 kişi vardı çalışma isteyen ama....... . çalışmaya katılma konusunda özen göstermeyecekseniz. niye istersinizki anlamıyorum

peril

Kayıtlı Üye
cok güseldi tabi araba sesleri, oluyordu bazen ama aldırmadım onlara ve ilk baslarda bişey hissetmedim sonra nedeNse hep enerji sag elime gelio :D sonra ayaklarım uyustu ve sol ayak parmaklarım kasıldı ve sonra sag kolumdan geldi sanki ve sag kolumun dirsegi agrıdı ve bu hep tekrar etti en sonunda anlıma bişey bastırdı sanki ve yavasca qözlerime dogru aktı agrı yaptı bu arada nedenin bilmiyorum ama basımın arka kısmında adeta bir civi sokuyolar gibiydi ve bebek bası gibi yuumsaktı acısı vardı birasda ama olduguna inanıyorum sonra ellerim uyustu ama sag elim daha cok uyusma oldu dirsegimde sanki agrı var gibiydi yük vardı içimde enerji dagılımını hissettim ve 3 kez içimden bir titresim gecti ama malum kıs ayındayız o yüzden de olabilir ama insiliyenin sonlarına dogru cok üşüdüm 34 dk sürdü fakat sag kolumdan enerji geldigini ve tüm vucuduma yayıldıgını hissettim ve ama daha fazla soguga dayanamadım kalktım sonra he bide ara ara belden asaqı titreme sarsılma hissettim o kadar soguga dayanamayıp kalktım basta kalkamadım zorlandım ama 2.de kalktım bunun nedeni yerde uzun süre kalmamdır belki ve kollarım uysmustu telefonu actım saate baktım saat 23:34tü 34 dk insiliye oldum anlıcanız.:D

yaman

Kayıtlı Üye
bu seferkinin dozu biraz artmışmıydı urum daha fazla enerji hissettimde fazlada konstre olamadım ev kalabalıktı ses falan.

dido06

Banlı Kullanıcı
off urumu bu sefer cok kızdırmız valla özen deılde daha öncekıler tam konstre olduk ama ev halı ıste gıren cıkan ben busefr tam konstra olamadım cok pardon :(

peril

Kayıtlı Üye
deneyimlerinizi burda paylaşın lütfen.

daha önceki çalışmalarda yüzlerce kez belirttiğim gibi( okuma zahmetine katlanılmadığı için) yeniden yazıyorum.

enerjiyi bişey hiisetsenizde histmesenizde anlarsınız. hiisetikleriniz sadece deneyimdir.

bu deneyimi bazı kişiler yoğun yaşar bazı kişiler az yaşar bu titreşim seviyesi ilgilir. çalışmada dikkatinizi dağitacak herhangi bişey olduysa bu deneyimlemenizi engeller yada azaltır.ama enerjiyi almanızı engelemez.

nerji aklıllıdır. ne yapacağını bilir. niyetleri bili. niyetlere göre hareket eder.

bitip bitmediği zamanı önemli değil. deneyim bitince kalkabilirisniz. ihtiyaç duyduğunuz enerji 5 dakikada da gelebilir 24 saattede devam edebilir.

yaşınılan deneyimlerin bir anlamı yoktur. enerji sırasında oluşur. bazıları subjektiftir bazıları genel.

hayılı olsun

39 kişi vardı çalışma isteyen ama....... . çalışmaya katılma konusunda özen göstermeyecekseniz. niye istersinizki anlamıyorum

peki urum ben donmak üzerre kadar üsüdüm ve kalktım cogu arkaaslar ev halkı yüzünden yapamamıslar insiliyesini pek biz bitirsekte gerekenn enerji daha bize gelmeye devam ediyor mu yoksa yarıda mı kalmıs oluyor..

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
bendede olanı yazayım bende..

saat 23.00'dan 3dk önce hazırlandım ve başladım.. 5-6 dk zikir ettim ama hiç bir şey hissetmedim.. kerimden geleni almaya hazırım kısmını ayaktayken söylemiştim buna bağladım.. daha sonra gözlerimi açtım 5e kadar saydım ve yatar halde gözlerimi kapatıp kerimden geleni almaya hazırım dedim.. o anda enerjiyi hissettim vücudum titremeye başladı. anladım enerji akışının başladığını o anda.. önce başımın sağ tarafında oldu sonra tüm başıma yayıldı ardından 2kolumda da avuçlarımdan başlayarak yukarı doğru yayıldı.. Ardından tüm vücudunda bir uyuşma hissettim.. Sonra üşüme hissimi desem bu enerjimi desem bilmiyorum. tabir-i caizse zangır zangır titredim.. Bir süre devam ettim bu şekilde.. 3-4dk oldu sanıyordum benim alabileceğim enerji bu kadar diye düşündüm ve kalktım.. 23 dakika olmuş.. bulanıktı biraz ortalık başta 1dk sonra falan düzeldi.. Acayip bir şeydi ama kalktıktan 2-3dk sonra falan gitti titreme o enerjinin yoğunluğu.. inşallah başarılı bir şekilde tamamlamışımdır insileyi...

peril

Kayıtlı Üye
bendede olanı yazayım bende..

saat 23.00'dan 3dk önce hazırlandım ve başladım.. 5-6 dk zikir ettim ama hiç bir şey hissetmedim.. kerimden geleni almaya hazırım kısmını ayaktayken söylemiştim buna bağladım.. daha sonra gözlerimi açtım 5e kadar saydım ve yatar halde gözlerimi kapatıp kerimden geleni almaya hazırım dedim.. o anda enerjiyi hissettim vücudum titremeye başladı. anladım enerji akışının başladığını o anda.. önce başımın sağ tarafında oldu sonra tüm başıma yayıldı ardından 2kolumda da avuçlarımdan başlayarak yukarı doğru yayıldı.. Ardından tüm vücudunda bir uyuşma hissettim.. Sonra üşüme hissimi desem bu enerjimi desem bilmiyorum. tabir-i caizse zangır zangır titredim.. Bir süre devam ettim bu şekilde.. 3-4dk oldu sanıyordum benim alabileceğim enerji bu kadar diye düşündüm ve kalktım.. 23 dakika olmuş.. bulanıktı biraz ortalık başta 1dk sonra falan düzeldi.. Acayip bir şeydi ama kalktıktan 2-3dk sonra falan gitti titreme o enerjinin yoğunluğu.. inşallah başarılı bir şekilde tamamlamışımdır insileyi...

insallah yhemen hemen aynı seyler gibi hissttiklerimiz üsüme enerjiden herhalde çünkü bende de vardı donacak gibiydim :D:D

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
insallah yhemen hemen aynı seyler gibi hissttiklerimiz üsüme enerjiden herhalde çünkü bende de vardı donacak gibiydim :D:D

yha sorma gitsin vücudum fena sallanıyordu. ilk denemem bide Allah'tan insiliye isteğim korkuma baskın geldi xDxD

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
acaba urum bize yorum yapar mı ki? bu insileyi aldıktan sonra ilk nasıl kullanabileceğim eger olduysa ? nasıl olucak merak içindeyim.. xD cok ilginc olaylar gercektende xD

origanum

Yönetici
Önce kaşıntılarla başladım her zamanki gibi, sonra avuçlarımda enerji. Kalbim hızla çarpıyordu ve kalbimde baskı hissettim, son seferkinin nedenini biliyorum ama bu sefer de aynı mı henüz bilmem... Ciğerlerimin kapasitesi niye bu kadar az diye düşündüm, nefesim yetmedi. Sol kolumda uyuşma oldu öyle şiddetliydiki ovmak zorunda kaldım. Avuçlarım zonkladı uzun süre. Üşüyeceğimi bildiğim için yorgan örtmüştüm sıcaktan yandım. Enerji çok şiddetli geldi çarptı adeta, hala kalbim acıyor ve ellerim zonkluyor, tıkandım, hem yorgunum hem hafiflemiş...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
fal bakın kullanmak için evet enerji çok yoğundu niyetimi bitirir bitirmez emmeye başladınız. volkan ismi geldi kullağıma o çok emmi hangi nickli üyeydi hatırlamıyorum.

rizayetteyim o yüzden sanırım enerji fazla fazla oldu yada katılımcılar aşırı istekliydi

PUNKY

Kayıtlı Üye
Benim içinde başarılı bir deneyim oldu, geçen seferkinde o kadar çok gürültü vardı ki zikir mi ettim ne ettim belli değildi ama bu sefer enerjiyi oldukça net bir biçimde hissettim...yine çok üşüdüm, normalde baktığım fallar yada tahminlerim zaten çıkar bundan sonrasını düşünemiyorum ...O çok enerji emenlerden biride kesin benimdir :) Teşekürler Urum :)

erdem2086

Kayıtlı Üye
ben doncam zannettim bi an için ama çok dinç hissediyorum şimdi 28 dk kaldım tam bide zaman çok hızlı gecti ben daha 5 dk olmamıştır diyodum tam 28 dk olmuş tesekkurler urum

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kollarım uyuştu, parmak uçlarım her zamanki gibi uyuştu .Direkten itibaren kollarım önce ısınır gibi oldu sonra uyuşma hissizlik arası bir soğuma oldu..Hani kartopu oynamaya çıkarsında ellerin donar hissetmezsin uyuşur aynen öyle..

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
fal bakın kullanmak için evet enerji çok yoğundu niyetimi bitirir bitirmez emmeye başladınız. volkan ismi geldi kullağıma o çok emmi hangi nickli üyeydi hatırlamıyorum.

rizayetteyim o yüzden sanırım enerji fazla fazla oldu yada katılımcılar aşırı istekliydi

oww bakiim gidip hemen.. ne falı baksak daha belirgin olur ki xD

melis79

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum;

ben tam 11 de başladım...elim ayaklarım titredi çok üşüdüm ve gözlerimden yaşlar akmaya başladı..tavana doğru baktığım için tuhaf şekiller gördüm.çok ağaırlaştım ve ciddi biçimde çok üşüdüm ve ürperdim daha sonra da bitirdim.yaklaşık bu duruma 10 dk dayanabildim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...