rüya ve çözülemeyen şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gwendoline

Kayıtlı Üye
Merhaba, bende yeni üyelerden sayılırım. uzun zamandır geziniyorum bu sitede aslında ama ilk defa yazıyorum şu an. 2 gün önce gördüğüm rüyadan bahsedeceğim. bilmediğim sokaklar ve önünden herkesin geçtiği fakat kimsenin girmeye cesaret edemediği bir ev var. ben ve benim gibi bir kaç kişi giriyor bu boş eve kimse yaşamıyor orada. fakat oraya girdiğimden itibaren fiziksel olarak evden çıksam bile ruhani anlamda bir daha asla çıkamayacakmışım ben ordan uzaklaşsam bile o evin büyüsü hep üstümde olacakmış falan. içerde 2 tane cin görüyorum (rüyamda öyleymiş yani) ikiz gibiler kısa boylu küçükler ve çok hareketlilerdi, hareketten kastım hiperaktif yerinde duramayan sürekli sataşan çocuk misali. 2sininde yüzü aynıydı beyaz ve maskeli gibi sanki ve rahatsız edici bir gülümseme hakimdi. sürekli dalga geçer ve kahkaha atar moddalardı. ben onlarla aynı odada iken sol elimin ters büküldüğünü gördüm yani fiziksel olarak bana birşeyler oluyordu. tamam dedim aramızda bir bağ oluştu istemedende olsa ve hiç kesilmiycek bu bağ. sonra bir şekilde atlatıp çıktım o evden.. sonra da uyandım. hatırladıklarım bunlar.

ben daha önce de bu tarz konularla çok ilgiliydim ve bir kez çagırma deniyimim olmuştu. onda da bariz dalga geçmişti gelen varlık. bende sinirlenip fincanı açıp fırlattım falan.. (biraz öfkeli bir yapım var) onun dışında hislerime çok güvenirim. fakat gerçek anlamda hiçbir konuşmam olmadı. hep rüyalarımda birşeyler olur benim ve eski lise dönemlerimde sürekli uyurdum.. özellikle rüya görmek için. çünkü onlar beni hep rüyalarımda korkutmaya çalıştı. bununla ilgili enteresan ve cidden GERÇEK bir durum yaşadım daha sonra anlatırım. bir ara rüyalarımı yazıyordum deftere, daha sonra unutup okudugumda ise birçoğunun ''gerçek olarak'' yani oldugu gibi gerçekleştiğini gördüm.. önceleri çok fal bakardım ve gerçekten hissedebiliyordum.(kart olsun kahve olsun farketmiyor) araç onlar sadece. ve cidden insanın bunlarla ilgilendikçe daha çok açıldıgını düşünüyorum yani uzun zamandır bu özelliklerimi kaybettim. kendimi çözümleyemiyorum örnek vermek gerekirse; çok fazla rüya görürüm. ve ben hiçbir şekilde kendi hayatımla ilgili yoramıyorum yani gördüğüm rüyalar ile bi baglantı kuramıyorum.. anlayamıyorum yorumlayamıyorum. belki bir çok mesaj var ama anlayamıyorum.. çok açık ve net görürüm çünkü rüyaları. ve birçogu saçma geliyor.. ben artık çok sıkıldım bu durumdan. 6.hissim çok gelişmiş herşeyi görüp sezebilen bir yapım var elimde olmayarak. başak burcuyum. bir arkadaşım olsun yada sevgilim, benim hakkımda olumlu olumsuz düşüncelerini ne yaptıgını nasıl konuştugunu sezebiliyorum hiçbir ıspat olmadan durduk yere. fakat bunlar yeterli gelmiyor artık.. kendi günlük hayatımda kullanamıyorum bunu ve bana yeterli derecede yardımcı olmuyor. düğümlenip kaldım açıkcası kendi içimde..
sizin fikirlerinizi merak ediyorum.. yardımcı olabileceğiniz ve yorum yapabileceğiniz en ufak bir konu var ise eger, çok memnun kalıcam.
biraz uzun oldu kusura bakmayın..
teşekkürler.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
ne konuda yardım istiyorsun. okadar çok şey yazmışsın ki kafam çorba gibi oldu :(

Gwendoline

Kayıtlı Üye
burda yeni üyelere hoşgeldin yok heralde.. :)

kusura bakmayın biraz karışık yazdıysam :/ demeye çalıştığım bu yetenek nasıl kullanılabilir. ne yapmam gerekir. korkak bir insan değilim.. ama biraz cesaretsiz olabilirim. rüya ne anlama geliyor sizce.. ?

Gwendoline

Kayıtlı Üye
yok mu bir yorum.. ? vala içeride o kadar kişi gözüküyor. tek kişi ilgilenmeye zahmet etmemiş :) teşekkürler..

fidançamı

Kayıtlı Üye
iki kız mı dedin o zaman şey nasıldılar söylesene gözleri ne renkti biri birinden uzun biri birinden kısamıydı öyleyse aynı şeyi bende gördüm

fidançamı

Kayıtlı Üye
yeteneği kullanmak istiyorsan ying yang eğitimi almallısın

Gwendoline

Kayıtlı Üye
iki kız mı dedin o zaman şey nasıldılar söylesene gözleri ne renkti biri birinden uzun biri birinden kısamıydı öyleyse aynı şeyi bende gördüm

yok iki kız değil, ikiz. 2side aynı boydaydı kısaydılar çocuk boyunda.. yüzleri beyazdı ruh gibi.gözleri renkli gibi tam hatırlamıyorum. sanki şeffaflardı. ağızları genişti sürekli gülüyorlardı ama sanki dalga geçercesine bi gülümseme..

Gwendoline

Kayıtlı Üye
yeteneği kullanmak istiyorsan ying yang eğitimi almallısın

ying yang eğitimi nedir..? kendi kendime geliştirebileceğim bir eğitim var mı? bu arada duruseziyim ben. sebepsiz yere ıspatsız bir şekilde hissetme özelliğim var.. sadece deyinmeye çalıştıgım nokta şu, örnek vermek gerekirse mesela midem agrıyor vs. yada kötü hissediyorum. ama kendimi çözemiyorum neye yoracagımı bilemiyorum.. bunu kullanamıyorum anlıycagınız. ilk görüşte benim hakkımda kötü düşünenleri hemen anlarım mesela.. bunun gibi şeyler. özellik var ama kullanmayı bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...