Gizemli Bir Rüyamdan Kısa Özet...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Evimde uykudan kalkmıştım. içeride annem boş boş geziniyordu. Ona seslendim ama umursamadı/duymadı.
Bende tekrar uyudum. Uykumda birşeyler oldu tam olarak hatırlamıyorum. Çok korktum ve bağırarak kalkıp annemi aramaya başladım içeride annem yoktu. Mutfağa gittim. Annem ayakta ağlıyordu. Noldu dedim. Gözleri ve elleriyle yere "bak" dedi. Baktım ve siyahımsı 75cm küsur bir yılan vardı. Şok oldum. Aklıma in cin geldi. Korkuya kapılmadan o yılanın orada olmadığına kendime inandırmaya başladım. Yılan kaybolmadı :D bende anneme sarıldım sonra çaktırmadan arkaya baktım yılan yoktu. Uyandım

Pek bir anlamı var mı yoksa bilinçaltı mı?

abi çok kafaya takıyorum böyle olayları ya çıt sesi duysam aklım alemlere gidio yeter :S

nacadralug

Kayıtlı Üye
bilinçaltıdır , birşey çıkacağını sanmıyorum

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
rüyan bilinç altı;
bu rüyadan annene çok bağlı olduğunu anladım. Son zamanlarda çevrende yada tv de falan yılan görmüşmüydün?
rüyalar bilinç altımızın bir parçası,
Cinlerden korktuğunu anladım. Korkmamalısın korkarsan daha çok üstüne gelirler.
bu kadar saçmaladıysam kusura bakmayın :D aklım pek yerinde sayılmaz şu sıralar :)

lastqonna

Kayıtlı Üye
bilinc altı ve senın yasın sanırım cok cok cok kucuk boyle ruyaları kafana takıyon

Shera_x

Banlı Kullanıcı
hadi ya 20 yasındayım. psikloji bozuk usta :D

quanttum

Kayıtlı Üye
Saat kac civari gordun? Bilincalti falan degil uydurmayin bilmeden.
Saati soyle cok onemli bi ruya.

Ü

Üye silindi 38107

bu herkesin kesin üzerinde olduğu bir konu değil bence bilinçaltıda olabilir cinde moderatörlere sorun bende takmışım kafayı modlara ama sağolsunlar her konuda en bilgi veren onları görüyörüm ben ama akıl akıldan üstündür derler neyse konumuza dönelim yani belki bilinçaltıdır belki cin belki ifrit ustası olduğunuz bir konu değilse öyle uydurma ordan falan yani kavgaya gerek yok bence.Ayrıca çokda önemli olmayabilir kesin diye birşey yoktur :D
Sevgi ve ışıkla

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Saat kac civari gordun? Bilincalti falan degil uydurmayin bilmeden.
Saati soyle cok onemli bi ruya.

hatırlamıyorum.. 3-4 ay once gormustum. Genelde hep kabus goruyorum bazen yataktan sıcrayarak uyanıyorum.. Sabah ezanından once cok uyanıyorum. Uyku sorunlarım da basladı. Ruyalarımda hıssettıgım bır sey var.. sankı bu yeter artık uyanayım dıyorum uyurken ve zorla uykuyu bıtırıyorum. garıp bı kısılık bendekı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...