Astralle ilgili sorularım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eren2340

Kayıtlı Üye
1-Astral seyahatte pratiklerden sonra arkadaşımın yanına gidip onun mesela evin içinde yürüyorsa hareketlerini görebilir miyim?
2-Astral'de yanına gittiğim kişiye etki edebilir miyim? Onunla konuşabilir miyim yada orada olduğumu hisseder mi?(Konuşmak olmuyorsa da telepati tarzı bir şeyler yapabilir miyim, sonuçta düşünceyle oluyor herşey.)
3-Astral yaparken maddelere etki edebilir miyim? Perdeyi oynatmak gibi.
4-Astral seyahat renkli mi yani normal dünyadaki gibi mi yoksa karanlık lacivert filan mı? (Nedense aklıma hep öyle geliyor)
5-Uyuyan birinin rüyasına astralle girebilir miyim?

Sorularım bunlar, şimdiden cevaplayacak arkadaşlara teşekkür ederim.

sparrow134

Banlı Kullanıcı
1-evet görürsün
2-yanına gittiğin kişiye bir etki edemezsin ve konuşamazsın
3-maddelere etki edemezsin
4-renkli görürsün ama bazen farklı renkler görebilirsin
5.soru hakkında pek bir fikrim yok çünkü hiç denemedim.

eren2340

Kayıtlı Üye
1-evet görürsün
2-yanına gittiğin kişiye bir etki edemezsin ve konuşamazsın
3-maddelere etki edemezsin
4-renkli görürsün ama bazen farklı renkler görebilirsin
5.soru hakkında pek bir fikrim yok çünkü hiç denemedim.

Cevaplar için teşekkür ederim peki siz deneyimlediniz mi yoksa araştırmalarınıza dayanarak mı cevap veriyorsunuz?

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
cevaplayan arkadaşa katılıyorum lakin bazı yerler var söylemediği;
2- arkadaşın seni hissedebilir(benim ilk rüya karışımı yarı bilinçle yaptığım astralde arkadaşımın kedisi vardı(kedilerde perde yoktur) onun sayesinde beni hissettiğini söylemişti).
3- bir arkadaşım gece uyandığını elini yüzünü yıkadığını su içip yatağa döndüğünde bedeniyle karşılaştığını ve astral seyehatte olduğunu farkettiğini söylemişti.
bütün bunları bilinçsiz yapmış, ama sordum o suyu gerçekten içmiş hiç bi fark yok demişti ben arkadaşın yalancısıyım :D
5- astrali bilmem ama düşünce gücüyle istediğin kişinin rüyasına girme diye birşey duymuştum, bu mümkün olabilir belki
iyi forumlar. :)

eren2340

Kayıtlı Üye
cevaplayan arkadaşa katılıyorum lakin bazı yerler var söylemediği;
2- arkadaşın seni hissedebilir(benim ilk rüya karışımı yarı bilinçle yaptığım astralde arkadaşımın kedisi vardı(kedilerde perde yoktur) onun sayesinde beni hissettiğini söylemişti).
3- bir arkadaşım gece uyandığını elini yüzünü yıkadığını su içip yatağa döndüğünde bedeniyle karşılaştığını ve astral seyehatte olduğunu farkettiğini söylemişti.
bütün bunları bilinçsiz yapmış, ama sordum o suyu gerçekten içmiş hiç bi fark yok demişti ben arkadaşın yalancısıyım :D
5- astrali bilmem ama düşünce gücüyle istediğin kişinin rüyasına girme diye birşey duymuştum, bu mümkün olabilir belki
iyi forumlar. :)

Cevaplarınız için teşekkür ederim biraz sonra astral seyahate çıkıp deneyimlerimi anlatıcam. Bi de elimden geldiğince korkularımı bastırsam çıkış anında :D

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Astralde çıkmak gitmek filan yok projeksiyon var. sadece o boyutu projekte ediyoruz. imajinasyon ve farkındalık çalış farkındalık anda kalıp projeksiyon süreni uzatmanı imajinasyonsa görüntünün daha net ve hızlı gerçekleşmesini sağlar.

eren2340

Kayıtlı Üye
Ya her şey çok güzel gidiyordu hiçbirşey düşünmüyordum bir süre bekledikten sonra ruhumun bedenimden iple çekiliyormuş gibi çıktığını imajine ettim. Bu sırada gözüm kapalı olmasına rağmen her taraf beyazlaşmaya başladı, önce kollarım hemen ardından bacaklarım uyuştu ve yavaş yavaş kalp atışım hızlandı. Alnımdan dışarı çıkış gibi bişey hissettim ama bi anda ürktüm. Nedense burdayken her şeyi iyi planlıyorum ama her şey güzelken birden korktum ve olmadı :(

raisisset

Kayıtlı Üye
Benim bir kaç sorum vardı,hazır konu buradayken. Astralde farklı boyutlara geçme ya da o boyuta etki etme yeteneği oluyor mu? Ve insanlar farketmeden astrale çıkıp yaşadıklarını sabah rüya şeklinde hatırlayabilir mi?

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Benim bir kaç sorum vardı,hazır konu buradayken. Astralde farklı boyutlara geçme ya da o boyuta etki etme yeteneği oluyor mu? Ve insanlar farketmeden astrale çıkıp yaşadıklarını sabah rüya şeklinde hatırlayabilir mi?
artık milleti sıktım ama yine benim olay aklıma geldi :D arkadaşımın yanına gittiğim o gün gece rüyamda hiç bişey görmedim,
akşam üstü yada öğlen misafirliğe gittik uykuya yattım astral denemek için o an rüyamda gördüm. arkkadaşıma msj attım arkadaşım
gördüklerin rüya değildi dün gece seni hissettim demezmi :D ilk yarı bilinçle yaptığım tecrübem diyebilirim :D
yarı bilinçle yaptıysa rüyasında görebilir diye düşünüyorum. Ama tam bilinçle yaptıysa zaten hatırlıyordur rüyaya gerek yok :D
son olarak astralde farklı boyutlara geçilebilir. Astral seyehatte bedeninden uzaklaştıkça astral boyuta daha çok yaklaşıldığını okumuştum :)
o boyutta bedensiz varlıklarla karşılaşma ihtimali çok yüksek. Ama yanımızda bilgili biri olmadıkça tehlikeliymiş. O alemlere karışmak isteme doğrusu :S bedenimi dışardan göreyim başka bişey istemiyorum :D ah bide çıkabilsem :(

eren2340

Kayıtlı Üye
Birkaç sorum daha var, hani çıkış esnasında kalbimizin çarpıntısı hızlanıyor ya bu bize mi öyle geliyor yoksa gerçekten vücudumuzun bir tepkisi midir?
Ve diyelim ki annem içerden bana seslendi bunu duyabilir miyim? :D

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Birkaç sorum daha var, hani çıkış esnasında kalbimizin çarpıntısı hızlanıyor ya bu bize mi öyle geliyor yoksa gerçekten vücudumuzun bir tepkisi midir?
Ve diyelim ki annem içerden bana seslendi bunu duyabilir miyim? :D

Kalp çarpması değil kalp çakrasının faaliyetinin arttığını hissediyoruz. Astraldeyken ney sesi dışına bir ses duymadım ben.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
anneni tabiki duyarsın .. çıktıktan sonrada duyarsın .. ah o anneler bi rahat bırakmazlar nabıyon die 5 dk bir yanına gelip bakar :)
yahu kadın 2 dk yalnız bırak bi astrale çıkıp gelicem :D
-Ney anlamadım
+yok bişeeeyyyyy
-nereye çıkıyomuşsun benden habersiz
+of anneee...
bide şu var;
sahne şöyle. ben yatakta uzanmış yatıyorum. astrale hazırlanıyorum, annem odaya giriyor ve;
-gene nereye kimin yanına gitti kim bilir..
+puahahaha kendimi tutamayıp gülüyorum :D

eren2340

Kayıtlı Üye
anneni tabiki duyarsın .. çıktıktan sonrada duyarsın .. ah o anneler bi rahat bırakmazlar nabıyon die 5 dk bir yanına gelip bakar :)
yahu kadın 2 dk yalnız bırak bi astrale çıkıp gelicem :D
-Ney anlamadım
+yok bişeeeyyyyy
-nereye çıkıyomuşsun benden habersiz
+of anneee...
bide şu var;
sahne şöyle. ben yatakta uzanmış yatıyorum. astrale hazırlanıyorum, annem odaya giriyor ve;
-gene nereye kimin yanına gitti kim bilir..
+puahahaha kendimi tutamayıp gülüyorum :D

Ben de anneme biraz bahsettim riskli bişey olmadığını aslında her insanın yapabileceğini ama kime anlatıyorum :D Oğlum ölürsün bak yapma öyle şeyler diyor :D

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Ben de anneme biraz bahsettim riskli bişey olmadığını aslında her insanın yapabileceğini ama kime anlatıyorum :D Oğlum ölürsün bak yapma öyle şeyler diyor :D
ahahah :D anneler yok mu işte :) candır onlar.. ama bizim çocuklarımızda böyle olmayacak
ileride çocuğum gelecek anne ben astrale çıkıyorum mutlu olurum :)
zaten ben deliyim çocuğuma da deliliğimden bulaştırmassam olmaz :D
ben geç kaldım daha erken yaşta uyandıracağım evlatlarımı :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
artık milleti sıktım ama yine benim olay aklıma geldi :D arkadaşımın yanına gittiğim o gün gece rüyamda hiç bişey görmedim,
akşam üstü yada öğlen misafirliğe gittik uykuya yattım astral denemek için o an rüyamda gördüm. arkkadaşıma msj attım arkadaşım
gördüklerin rüya değildi dün gece seni hissettim demezmi :D ilk yarı bilinçle yaptığım tecrübem diyebilirim :D
yarı bilinçle yaptıysa rüyasında görebilir diye düşünüyorum. Ama tam bilinçle yaptıysa zaten hatırlıyordur rüyaya gerek yok :D
son olarak astralde farklı boyutlara geçilebilir. Astral seyehatte bedeninden uzaklaştıkça astral boyuta daha çok yaklaşıldığını okumuştum :)
o boyutta bedensiz varlıklarla karşılaşma ihtimali çok yüksek. Ama yanımızda bilgili biri olmadıkça tehlikeliymiş. O alemlere karışmak isteme doğrusu :S bedenimi dışardan göreyim başka bişey istemiyorum :D ah bide çıkabilsem :(

hiç bir tehlikesi yok.bakın astral bir boyuttur.o boyuta geçen bütün varlıkların görüntüsü aynı şekilde olur (genellikle ışık hüzmesi şeklinde)
yanı gördüğünüz bir varlığın insan mı başka birşey mi olduğunu telepatik bağ kurmadan anlayamazsınız. Hiç bir zarar veremezler. Astralde bir varlığın zarar vermeye çalışması buluta yumruk atmak gibi birşeydir.

eren2340

Kayıtlı Üye
Peki bir şey merak ettim, hani bazen işyerlerinin kameralarına ışık hüzmesi şeklinde görüntüler takılıyor ve bazen de bunlar insan şekline benziyor. Bu görüntülerdeki ışıkların astral boyuttaki bir insan yada başka bir varlık olma şansı var mı? Yoksa dışardan bir yansıma veya bir kamera hilesi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...