Astral seyahat yardimci olun lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sakoya1992

Kayıtlı Üye
Meditasyonumu yaptim çakralarimi aydinlattim yatağa uzandim ve gevşedim çok yoğunlaştim gevşedim karnim ağridi gibi birşey oldu , çikacağimi hissettim fakat korktum yani zorlayamadim gözlerimi açtim 3 kere denedim ve üçündede korktum ne yapmam lazim ??

Afitap

Kayıtlı Üye
Ben hiç yapmadım ama bu konuyu bayağı bir araştırdım. Aynı gün içerisinde daha fazla zorlama bence. Anlatılanlar kadar kolay değil. Ertesi güne tekrar dene. Ama yüklenme ilk günden bu kadar.

sakoya1992

Kayıtlı Üye
Farkındayım elim ayağım gevşiyor midem bulanıyor fakat pes ediyorum

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Açacağınız konu "soru" ise "sorular bölüm"üne açın.
"Yardım,acil,,,vb gibi " başlıklarla konu açımı yasaktır.
Lütfen ardarda mesaj atıp "flood" yapmayın
Teşekkür etmek istediğiniz üyeye bunu bildirmek için mesaj yazmak yerine alttaki "teşekkür" buttonuna tıklayınız
Tüm bunlar için site kurallarına bakmanız yeterlidir.

Sorunuzun cevabı;korkmayınız,korkuyorsanız da yapmayınız.

winelilac

Kayıtlı Üye
Astral seyahetten bıkmadınız mi arkadas :D

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Astral seyahetten bıkmadınız mi arkadas :D
,
arkadaş farklı heycanlar arıyor anlaşılan :D sana önerim kargı kamışı(dmt) ve üzerlik tohumu :D

konuyu açan sevgili dostum; astral seyehat yapabilmen için a(alfa) konumuna geçmen gerekiyor yani bedeninin iyice rahatlaması
ve gevşemiş olman önemli. İleri nefes tteknikleri ve gevşeme egzersizleri konusunda istersen özelden msj atabilirsin sana yardımcı olurum, yada forumdan da astral seyehat başlığı altındaki konulara bakabilirsin :) bunun dışında içinde hiç korku olmaması lazım, kafanda hiç bir düşünce olmayacak beyni alfa konumna alacaksın yalnızca çıkmaya odaklanacaksın ki başarılı olabilesin :) astral seyehate çıkamıyorum diye üzülme ve asla ki çıkamayacağını düşünme. olumsuz düşünceleri kafandan attığın sürece başarılı olman olası :)
iyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...