Psişik güçler (başlamak istiyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baysal01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar diğerleri gibi psişik yetenekleri kullanmak istiyorum vsvs yazmıyacağım. Sizden tek ricam bana yol göstermeniz. Nasıl bir yol izlemeliyim. Bende sıradan bir insan olmaktan çıkıp psişik güçlerimi kullanabilmek istiyorum. Nerden başlamalıyım ve bu süreçde bana hocalık yapacak bir üstadım var mı ?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Farkındalık ile başla.Duygularına,düşüncelerine hakim olmadan asla bu işlere girme başarısız olur,bıkarsın.Meditasyon ve farkındalığı hallet ondan sonra her alanda başarı sağlarsın.

aşk1

Banlı Kullanıcı
öncelikle psişik güçlerden ne var ne yok önüne bi koy.
sonra hangisine daha çok ilgin isteğin ve yeteneğin varsa ona yönel ve o konuda bol bol bilgi edin uzmanlaş diyebilirim.

raisisset

Kayıtlı Üye
Cidden senin yanında bu konularda daha deneyimli birileri olsaydı iyi olurdu, ama eğer olmazsa kendin de geliştirebilirsin. Ama lütfen tehlikeli olabilecek durumlara deneyimin tam yokken girme. İçindeki özü ve o gücü hissetmeye çalış, meditasyon yapabilirsin. Enerjini kontrol etmeye çalış, sonra zevk aldığın veya eğiliminin olduğunu düşündüğün konularla ilgili kitaplar oku, geliştirmeye çalış, bıkmadan. Biliyorum bazen içine sıkıntı gelecek ama uğraş, sonucunu alıcaksın :) Ve bu arada, çoğu insanın yanında bu özelliklerinden bahsetmemeni tavsiye ederim. Ne kadar yakın arkadaşın bile olsa bi yerde yargılanabiliyorsun. Bu konulara eğilimi olduğunu farkettiğin insanlarla diyaloğa girmen daha iyi olur,hem bu şekilde birbirinizden yenişeyler de öğrenmiş olursunuz.Başarılar diliyorum :)

baysal01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar teşekkür ederim. Ozaman farkındalık ve meditasyon ile başlıyorum. Madem sanal ortamdayız sorayım. Aranızda psişik güçlerini kullanabilen var mı ?

baysal01

Kayıtlı Üye
Anlıyorum. Bende kısa sürede başlıyacağım.

murat121

Kayıtlı Üye

I-black

Kayıtlı Üye
psişik güçlerin kendisini göstermesi için kişinin çakralarını temizlemesi gerekir . parapsikoloji sağlam çakralardan geçer..

çakraları temizlemek için kişinin olgun bir ruha ihtiyacı vardır olgun yani iyileşmiş ruh meditasyonla gerçekleştirilir . başarılı olmak istiyorsanız hayatınıza uyarlamanız gereken şeyler vardır bunlar günlük hayatta insanı olgunlaştırır.
başka bir konu ise kişinin egosunu çalışmalar esnasında geride tutmasıdır. bu önemli biir konudur .

meditasyon yaptıktan sonra düzenli ve uzun bir zamandan bahsediyorum .. bu süreçten sonra kendinize yatkın olan psişik güce ulaşacaksınız . ona ulaştığınızda ise kendinizi geliştirmek için çabalayınız. unutmayın ki sağlam bir temel olmazsa bina çöker..

iyi forumlar..

asterix

Kayıtlı Üye
Psişik güçleri geliştirme aslında fazlalıklardan kurtulup aslına dönme olayıdır,psişik güçler asıl amaç olmasada kendiliğinden gelir ustalar bu güçlerin cazibesine kapılmaz ve bu konuda uyarırlar asıl amaç insanın bu yapaylıktan kurtulup gerçekten olmasıdır .Güç arayışı içinde olanlar bunu genellikle kendine hizmet yani negatif amaçlar için kullanma eğilimindedir, ilk önce kendini tanımaya çalış benim yapmaya çalıştığım gibi.Gerçekten ne istiyorsun ? Su üzerinde yürümekse vapura binmek daha kolay bir ömür bunun için harcamata deymez.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...