Tarot Kitabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,iyi akşamlar.Tarota başlıyorum ve bana bu konuda yardımcı olabilecek,ilerlememe vesile olacak bir kitap arıyorum.Yeni başlayanlara faydalı olabileceğini düşündüğünüz kitaplar var mı?Varsa adını,yazarını,yayınevini vs.benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.Mutlu akşamlar...

Acil yanıtlarsanız mutlu olurum arkadaşlar.Tarota başlamayı çok istiyorum,yardımcı olun.İyi forumlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu konu daha önce de açılmıştı .Öyle bir kitap yok şuan. Kendinizi araştırarak, çalışarak, meditasyonlar yaparak,forumda ki tüm konuları okuyarak geliştirebilirsiniz. :)
Her bakıcının(bakım yapan kişinin) deneyimleri de farklıdır unutmayın. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Tarot kartlari uzerindeki sekil ve semboller en ufak detayina kadar dusunulup bir kurgu haline getirilir.Ve kartlar tasidiklari anlami bunlar sayesinde kazanir.Bu nedenle tek tek sembolleri arastirip herbir kartin kendi icinde ve bir baska kartla olusturduklari kombinasyonlari anlamaya calismalisiniz. Orn;asalar atesi temsil ederken kiliclar havadir neden? Kilic neyi temsil eder? Elinizdeki kartlari ince detayina kadar incelediginizde ve sembolleri anlatan kitaplar edindiginizde kendi kendinize anlamlarini cikartip yorum yapmaya baslarsiniz. Boylelikle zamanla kartlarinizla konusmaya ve kitaplardan bagimsiz bir bicimde gercekten fal yorumlamaya baslarsiniz. Her karta birgun verin ve her gece birini yastiginizin altina koyun,uyumadan o karta bakin gozlerinizi kapatip uykuya gecerken karttakileri dusunun,boylelikle kartin anlamini ruyanizda da cozmeyi denemis olursunuz. Kitap iin buyuk kitapcilara gidin ya da netten arama yapin,dharma yayinlarinin semboller diye bir kitabi olacakti o isinize yarar.

satelcom

Banlı Kullanıcı
mistic shop diye googleda aratırsan tarot kart çeşitlerini ve havas malzemelerini bulabilirsin.Ayrıca hermetics sitesinde de ve diğer bir çok kitap satış sitelerinde tarot ile ilgili kitaplar bulabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...