Yeni Aldığım Tarot Kartlarım 79 Adet Çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gkhnmrv

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
2 gün önce almış olduğum tarot destesi kutudan 79 adet çıktı. Fazla olan kart "Kılıç 10" henüz açılım veya enerji yüklemesi yapmadım, yeni başlayacak olduğum için aynı olan kartı atmalı mıyım, yakmalı mıyım yada hangisini çıkarmalıyım bilemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Genelde bir kartın fazla çıkması olasıdır ben bu fazla çıkan kartı bir öneri olarak kabul ederim. tarotun birinci özelliği öneri vermesidir. Fazla olan kart tarottaki en olumsuz tek kart. Bence ya bu kartları gömün yeni bir deste alın ya da hiç tarot ile ilgilenmeyin.

Ajan

Banlı Kullanıcı
Bence bu sana verilen bir mesaj... URUM'unda dediği gibi o kartın enerjisi oldukça negatiftir. Bana sorarsan kartı gömmeyi falan bırak tarota başlama. En negatif kart odur çünkü...

Gkhnmrv

Kayıtlı Üye
Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim. Kartları aldığım günden beri kendimi çok huzursuz hissediyordum taki cevaplarınızı görmeden önce bir kart çekip üzerine yorum yapana kadar. Kartların anlamı ile ilgili hiç bir bilgim yok seçtiğim kart "joker" neden olduğunu bilmiyorum ama beni çok rahatlattı ve Tarot'a devam etme kararı aldım. Burada sormak istediğim 3 soru olacak sizlere
1. Aldığım yere kartları iade etme şansım var, iade edip yeni bir deste mi almalıyım,
2. Söylediğiniz gibi fazla olan kartı gömüp aynı desteyle devam mı etmeliyim,
3. Desteyi tamamen yok edip yeni bir deste mi almalıyım.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Keira

Moderator
Bu tamamen sizin karar vermeniz gereken bir konudur. Sizin içinizden ne geçiyorsa onu yapınız.

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
İstersen devam et ama huzursuz olucaksan zaten bir anlamı olmaz. Canını sıkma, aldığın yerden kaynaklı bir sorundur iade edip yenisini alabilirsin :)

Gkhnmrv

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim cevaplarınız için. Kararım devamdır. İzleyeceğim yol için ise kartlara danışmayı düşünüyorum o zaman. Hayırlısı olur umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...