Psişik Vampir Testim 25'de 24 Çıktı yardım edin !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

angarabirds

Banlı Kullanıcı
İyi akşamlar arkadaşlar Psişik vampir testi diye bişey duydum ve merak ettim tabi açtım internetten testi çözdüm ve 25 sorudan 24'ü bende var arkadaşlar ben psişik vampir falanmıyım ? Ya o değilde benim köpek dişlerim çok uzun arkadaşlar güneşe çıkamıyorum , aşırı derecede güçlüyüm (kendimi övmüyorum gerçek) , Gözlerim simsiyah ama ışığa çıkınca kırmızılaşıyor ve çok hızlı koşuyorum (Bi insandan daha fazla hızlı) vs. Arkadaşlar ben şimdi vampir falanmıyım anlamadım kan tadını seviyorum ama bunlar hepsi var bende ben vampirmiyim yardım edin :(

raisisset

Kayıtlı Üye
Psişik vampirlik benim bildiğim kadarıyla fiziksel değil mental özelliklerle ilgili bir durum. Etrafınızdaki kişilerin, bazen farketmeyerek, enerjilerinden çektiğiniz manasına geliyor.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Gerçekten sizden çok sıkıldım. Sürekli böyle konulara cevap vermekten çok sıkıldım. Hem araştırma yapmıyorsunuz. Hem de bizden sizin vampir olduğunuza dair inancınızı desteklememizi bekliyorsunuz. Alttaki linkte psişik vampirlikle ilgili gerekli bilgiyi bulabilirsiniz. Vampir diye birşey yok. Ve film izleyerek vampir tanımlarını ortaya çıkarmanız gerçekten çok komik bir hal almaya başladı. Vampir diye tabir edile nvarlık çok farklıdır ve filmlerde tasfir edilen cinste bir varlık değildir. Artık vampir konularını ve sorularını gördükçe hemen kapatacağım ve sileceğim. Yeter gerçekten.

KONU KİLİTLENDİ.

http://www.gizlimabet.com/threads/3...iyim-Test-çözerek-Psişik-Vampir-olunabilir-mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...