Düşünce Tahmin Etmek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Phantosa

Kayıtlı Üye
Benim İnsanların Düşüncelerini Daha Doğrusu Diyecekleri Ve Yapacaklarını Tahmin Edebiliyorum Ve Testler İçin Bir Yardımcı Olabilir misiniz Bu Tahminler Kafamdan Çıkmıyor Ve Aşırı Derece Baş Ağrısı Yapıyor Yardım Ederseniz Sevinirim Şimdiden Teşşekkürler.

hakan486

Kayıtlı Üye
insanları tanımak çok basittir olayların akışı anındaki jest ve mimikler insanın düşüncelerini bazen açığa çıkarabilir..çünkü beyin bazen toplumda yaşanan olayları kendine dipnot olarak yükler ve o olayın oluşma anı geldiğinde toplumsal olayı tekrarlamış olur bu durum bu olayı yaşamış biri için rahatlıkla tahmin edilebilinir..ama bunun dışında akıl okumak yada önceden tahmin etmek gibi bir durum söz konusu değildir..

hakan486

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Benim İnsanların Düşüncelerini Daha Doğrusu Diyecekleri Ve Yapacaklarını Tahmin Edebiliyorum Ve Testler İçin Bir Yardımcı Olabilir misiniz Bu Tahminler Kafamdan Çıkmıyor Ve Aşırı Derece Baş Ağrısı Yapıyor Yardım Ederseniz Sevinirim Şimdiden Teşşekkürler.

Bana sormuştunuz ve bende cevap vermiştim.Bir daha konu açmanıza gerek yoktu.O kadar abartılacak bir durum değil.Forumdaki Durubilirlik ile ilgili konuları okuyun.Baş ağrısı durumu içinse meditasyon yapın.Meditasyon ile enerjiniz dengelenir,konsantrasyonunuz ve odaklanmanız artar,baş ağrınız azalır ve gider.

Bu arada gerekli konular forumda mevcut. Bilgi önünüze tepsi ile sunulmaz. :)

Lexsor

Banlı Kullanıcı
İş
Lise Öğretmenliği okuyorum
İnsanların düşüncelerini okumak istediğinde beyindeki sinir hücreleri senin odaklanmanı engelleyecektir. Çünkü sinir hücrelerine gerekli olan enerjiyi dışarıya veriyorsun. Düşünceleri okumak (akıl okumak) mümkündür bunun canlı kanıtı ise benim. Sahip olunan yetenek uzaktan bakıldığında sizlere çok saçma görülebilir ama bu yeteneğe sahip olan bizlerin sadece gözlere bakması yeterli oluyor. Enerjini fazla olarak dışa verdiğinde başının ağrıması normal çünkü sinir hücrelerine gerekli olan enerji dışarıda ve sinir hücreleri enerji elde edebilmek için beynin kontrol merkezine gidiyor ve kontrol merkezindeki enerjiyi alıyor. Bu yeteneğimi ben kullanırken ve kullandıktan sonra kendimi çok yorgun hissediyorum çünkü kontrol merkezindeki enerjim bittiğinden kolumu kaldıracak halim bile olmuyor...

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Aynen benim de böyle oluyor, hislerin kuvvetli olabilir ama psişik bir yetenek mi bilemem.

caglar34

Kayıtlı Üye
Banada son zamanlarda olmaya başladı. Bazen rahatsız oluyorum. hiçte iyi hissettirmiyor :/

Lexsor

Banlı Kullanıcı
İş
Lise Öğretmenliği okuyorum
Sahip olduğumuz yetenekleri kullanabilecek bir vücuda ve bu vücudun bize sunduğu imkanlara ihtiyacımız vardır. Vücudu elektrikle kaplı birinin deri yapısını tahmin edebiliyor musunuz? Ya da düşünceleri okuyan birisinin insan gözüne baktığında enerjisini kullanırken nefesinin kesildiğini o nefesini enerjisi gitmesin diye tutması gerektiğini ben bunları her gün yaşıyorum evet doğuştan geliyor olabilir ama bu yetenekleri kullanabilecek bir akla, yönlendirebilecek bir zihin gücüne ve taşıyabilecek bir vücuda ihtiyaç vardır.

bendekiben

Elit Üye
Sahip olduğumuz yetenekleri kullanabilecek bir vücuda ve bu vücudun bize sunduğu imkanlara ihtiyacımız vardır. Vücudu elektrikle kaplı birinin deri yapısını tahmin edebiliyor musunuz? Ya da düşünceleri okuyan birisinin insan gözüne baktığında enerjisini kullanırken nefesinin kesildiğini o nefesini enerjisi gitmesin diye tutması gerektiğini ben bunları her gün yaşıyorum evet doğuştan geliyor olabilir ama bu yetenekleri kullanabilecek bir akla, yönlendirebilecek bir zihin gücüne ve taşıyabilecek bir vücuda ihtiyaç vardır.

Enerjilerimiz nefesimizle gitmez aksine nefes çalışmasıyla prana yani evrensel enerji çekeriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...