Burcunuzun olumsuz yönlerini biliyor musunuz?

aşk1

Banlı Kullanıcı
Astrolojik açıdan burcunuzun hatalı ve çekilmez yönlerini biliyor musunuz?

1_1922011144543_23540.jpg

Koç

Bencil, kendini ön planda tutan, atılgan, çabuk sinirlenen, sabırsız,hicivci, kavgacı, kaba.

2_1922011144543_23540.jpg

Boğa

Tembel,hoşgörüsüz, can sıkıcı,esneklikten yoksun, inatçı, kinci, obur, kaba, patavatsız.

3_1922011144543_23540.jpg

İkizler

Değişken, huzursuz, kurnaz, yersiz bir biçimde meraklı, kararsız, ikiyüzlü, sinirlerini kontrol edemeyen, dedikoducu, yüzeysel, diken üstünde yaşayan.

4_1922011144543_23540.jpg

Yengeç

Aşırı duygusal, fazla heyecanlı, alıngan,çabuk sinirlenen, değişken, somurtkan, kendi kendine acıyan, bağışlamaz, dengesiz, dağınık, övgüye dayanamayan, zayıf bir karakteri gizleyen, katı dış görünüşlü.

5_1922011144543_23540.jpg

Aslan

Dogmatik, kabadayı, kendini büyük gören, züppe, hoşgörüsüz, sabit fikirli, kibirli, iktidar delisi.

1_1922011144630_23540.jpg

Başak

Kuruntulu,ince eleyip sık dokuyan, geleneklere aşırı bağlı, zorluk çıkaran, önemsiz şeyler üzerinde fazlaca duran.

2_1922011144630_23540.jpg

Terazi Burcu

Kararsız, kinci, havai, değişken, flörtçü, kolay etkilenebilen, saf.

3_1922011144630_23540.jpg

Akrep

Kıskanç, dik kafalı, kinci, kuşkucu, inatçı, başına buyruk.

4_1922011144630_23540.jpg

Yay

Abartıcı, huzursuz, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, kaprisli, taşkın, patavatsız.

5_1922011144630_23540.jpg

Oğlak

Katı görünüşlü, çok keskin tavırlı, kötümser, tutucu, basit, cimri.

1_1922011144652_23540.jpg

Kova

Anlaşılmaz, dik kafalı, usulsüz, sabit görüşlü, huysuz, geleneklere karşı gelen.

2_1922011144652_23540.jpg

Balık

Dikkatsiz, gizliliği seven, kolayca altüst olan, yaşamın gündelik akışına ayak uyduramayan, zayıf iradeli, kararsız.

pembekiraz

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben koç burcuyum ve kötü özelliklerin hepsi mevcut maalesef :sifone:

DemonLove

Kayıtlı Üye
Burçlar uydurmadan ibaret. Bunlarrı okuyupta keninizde şartlandırmayın derim sadece size zarar verir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Burçlar uydurmadan ibaret. Bunlarrı okuyupta keninizde şartlandırmayın derim sadece size zarar verir.

Nasıl ki dinler hakkında uydurma, inanmayın gibi sözler diyemeyiz ve de özellikle sitemizde hiç bir dine laf dedirtmeyiz (ki her inanca sahip üyemiz mevcuttur) aynı şekilde sitenin içeriğiyle alakalı bir konuda da uydurma denmesini hoş karşılamayız. İnanmayabilirsiniz, bu sizin görüşünüzdür, saygı duyarız. Ancak sizinde en azından fikrinizi daha saygılı bir şekilde dile getirmenizi bekleriz. Farklı konular altında sürekli benzer mesajlar yazmaya devam ederseniz, konuyla ilgili bilgi içermediği için silinecektir. Sizin gibi düşünenlerde var ve eğer istiyorsanız yeni bir konu açın ve iddianız doğrultusunda ki verileri paylaşın.

Astroloji bilimsel olmaktan çok kültürel bir olgudur, içinde bulunduğu kültüre bağlı olarak gelişmiştir. Çin Astrolojisi, Maya Astrolojisi, Kızılderililerde ve Batı Astrolojisinde değişik toplum ve coğrafyalarda ayrıca her uygarlıkta görebiliriz.

winelilac

Kayıtlı Üye
Kesinlikle doğru. Aslan burcuyum ve insanlarda genelde bu özelliklerimden yakınırlar.. :)

DemonLove

Kayıtlı Üye
Nasıl ki dinler hakkında uydurma, inanmayın gibi sözler diyemeyiz ve de özellikle sitemizde hiç bir dine laf dedirtmeyiz (ki her inanca sahip üyemiz mevcuttur) aynı şekilde sitenin içeriğiyle alakalı bir konuda da uydurma denmesini hoş karşılamayız. İnanmayabilirsiniz, bu sizin görüşünüzdür, saygı duyarız. Ancak sizinde en azından fikrinizi daha saygılı bir şekilde dile getirmenizi bekleriz. Farklı konular altında sürekli benzer mesajlar yazmaya devam ederseniz, konuyla ilgili bilgi içermediği için silinecektir. Sizin gibi düşünenlerde var ve eğer istiyorsanız yeni bir konu açın ve iddianız doğrultusunda ki verileri paylaşın.

Astroloji bilimsel olmaktan çok kültürel bir olgudur, içinde bulunduğu kültüre bağlı olarak gelişmiştir. Çin Astrolojisi, Maya Astrolojisi, Kızılderililerde ve Batı Astrolojisinde değişik toplum ve coğrafyalarda ayrıca her uygarlıkta görebiliriz.

Bir bilginin uydurma ve yanlış olduğunu, gerçekçilik dışı olduğunu bildirmek yanlış ise forum niye kuruldu? Ben bildiklerimi , araştırmalarım sonucu öğrendiklerimi paylaşıyorum ve insanlara doğruları gösteriyorum bunda yanlış ney var? Saygı görecelidir. Siz "uydurma" kelimesini hakeret olarak algılayabilirsiniz ancak ben "uydurma" kelimesini hakaret olarak değil gerçek bir niteleme olarak kullanıyorum. Astroloji bilimsel değil ancak bunu kimse bilmiyor . Hatta o kadar yanlış biliniyorki avrupa gibi ülkelerde bile astroloji ile ilgilenenler kendilerine bilim adamı diyor. Forumda kimsenin dinine laf söylemedim, kimsenin inancına laf söylemedim, ben saygılı konustum tam tersi tepki aldım.

İnsanları doğru bilgilendirmez isek sizden sonra cevap yazan "winlilac" gibi arkadaşlar gerçek sanıp psikolojik olarak kendilerini o özelliklere aitmiş gibi şartlandırıyorlar. Boğayanın burcuna bakıyorsun ve sana "şanssızsınız, aşkınız açılacak, sinirli olacaksınız" vs gibi uydurma nitelikler sıralıyorlar. Bu her insanda zaten olan özellikler ki bunu bilimsel testlerdede acıkca görüyoruz. Mesela suan winelilac kendini aslan burcunun özelliklerine göre şartlandırdı aynısı bende var diye ve günü öyle geçecek.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Demonlove burçlara inanabilirsin ya da inanmayabilirsin ama her burç konuma aynı yazıyı attıyorsun :p senide anlıyorum bazıları çok ciddiye alabiliyor ve hayatını ona göre şekillendirebiliyor bu yanlış bu söylemek yerinde olur ama burçlar için tamamen uydurma demende yanlış olur bunu kanıtlaman lazım. bazı şeyler uydurma diye burçları çöpe atmak olmaz.