Gece gece

Deniz43

Kayıtlı Üye
Biraz ayrıntılı anlatıcam.. :) Teyzem odanın kapısı "daima" kapalı uyur annem ise tam tersi mutlaka aralık bırakır. Bi gece annem teyzemin kapısının açıldığını duymuş ve yürüme adım sesleri duymuş kendi kendine lavaboya kalktı herhalde diye düşünmüş umursamamış kapının tekrar kapandığını duymamış. Teyzem ise uyurken kendi odasının kapının açıldığını duymuş ve duvarla ranzanın arasından bişeyin yatağın üstüne benim yatağıma çıktığını duymuş ve aynı yatarken yön değiştirirken ki gibi yorgan yatak sesi duymuş. Tabi okuya okuya uyumuş :D Ben o gece şehirde değildim. Sabah kalktıklarında annem kapının tekrar kapandığını duymadığı için teyzeme gece lavaboya mı kalktın ben ayak sesi duydum deyince teyzemde anlatmış. Tabi her ne ise benim yatağıma çıktığı için bana anlatmamaya kararlılarmış ama ağızlarından kaçırdılar tabi :D Nasıl bi yorum yapabilirsiniz ? Tabi inanıp inanmamak sizin elinizde..

underworld44

Kayıtlı Üye
arkadaşım ben inanırırım eskiden ben hep yorganın altında uyurdum hem birisinin ayak sesini duyardım bilirim yani