üzerimde olumsuz bir enerji var sanki acil akıla ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkinstinct_

Kayıtlı Üye
Üzerimde olumsuz bir enerji var sanki nereye gitsem ne yapsam hep zorluklar olur.Yaptığım her iş, aile, okul falan hepsinde saçma zorluklar çıkıyor karşıma bunu arkadaşlarım öğretmenlerim bile farketti bu ne anlayamıyorum.basit ve olması gereken şeyler de bile olumsuzluklar ve engellerle karşılaşıyorum Sanki biri beni test ediyor sabrımı yokluyor :( bazen bitkin düşüyorum ümitsizliğe kapılıp herşeye sırtımı dönmek istiyorum. bu ne ola bilir, ya da bu şeyi nasıl olumluya dönüştüre bilirim? imla hataları olursa özür dilerim Türkiyeli değilim teşekkürler

redpallmall

Kayıtlı Üye
Meditasyon yapabilirsin. Negatif enerjilerden korunmak için çeşitli teknikler var onları uygulayabilirsin. Sitemizde mevcuttur bakabilirsin...

onlyturk

Kayıtlı Üye
Düşüncelerini değiştir, dünyan değişsin. Olumsuz düşüncelerden arın, bardağın boş tarafını görmeyi bırak, dolu tarafına yönel, ancak bu şekilde huzura kavuşursun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Üzerimde olumsuz bir enerji var sanki nereye gitsem ne yapsam hep zorluklar olur.Yaptığım her iş, aile, okul falan hepsinde saçma zorluklar çıkıyor karşıma bunu arkadaşlarım öğretmenlerim bile farketti bu ne anlayamıyorum.basit ve olması gereken şeyler de bile olumsuzluklar ve engellerle karşılaşıyorum Sanki biri beni test ediyor sabrımı yokluyor :( bazen bitkin düşüyorum ümitsizliğe kapılıp herşeye sırtımı dönmek istiyorum. bu ne ola bilir, ya da bu şeyi nasıl olumluya dönüştüre bilirim? imla hataları olursa özür dilerim Türkiyeli değilim teşekkürler

Tamamen mutluymuşsunuz gibi yaşayın.Hiç bir sorununuz yokmuş gibi yaşayın.Bu sayede pozitifliği,mutluluğu üstünüze çekersiniz.''Yok benim üzerimde olumsuz enerji var,her şeyim kötü gidiyor '' derseniz hep olumsuzluğu,mutsuzluğu üstünüze çekersiniz.

Çekim yasası ile ilgili konulara bakın,forumda mevcut.Ayriyetten meditasyon yapın.Meditasyon ile rahatlarsınız,negatiflikten arınırsınız.

Her şey sizin elinizde üzerinizde olumsuzluk felan yok.Neye inanırsanız o olur. :)

gümüş

Kayıtlı Üye

Bu her zaman olan bir şey değil ama sanırım?
Ben duş alırken sirkeli su kullandığımda çok rahatlıyorum böylesi durumlarda, hafiflemiş hissediyorum, deneyin isterseniz. Ardından meditasyon yapmayı deneyebilirsiniz. zazen tekniği olacaktı sitede, onu deneyin mesela. Ayrıca ara sıra olmuş bile olsa olan olumsuzluk ve talihsizlikleri üzerinize alınmayı bırakın. Olumsuzluklar her zaman vardırlar bazen yok değillerdir. Var olduklarını farkettiğimiz zamanlar bizim beklentilerimizle ilgilidir. Belki bazı konularda biraz esnek olmanız gerekiyordur ?

Afitap

Kayıtlı Üye
Öncelikle kendi ruhunu kötü enerjiden arındır. Sonrasında iş,aile, okul vb. her şey düzelecektir. Ama ilk adımı kendini iyileştirmekle başla. Arkadaşların da dediği gibi en iyi yol meditasyon. Aynı zamanda odanda kaktüs bulundur. Negatif enerjiyi çeker odandaki. Bol su tüket. Kötü enerjiyi düşünme. Mıknatıs gibi çekersin, güzelliği, iyiyi düşün. Ve daime kalbini fesatlıktan, kötü düşüncelerden uzak tut.

Elfangel

Kayıtlı Üye

Merhaba,
Bu durum bilinçaltınızla ilgili olabilir. Bilinçaltımızdaki bazı olumsuz düşünceler yüzünden hayatımıza olumsuz durumlar çekebiliriz. Bunu değiştirmek, bilinçaltımıza yön verebilmek için olumlamalar kullanabilirsiniz. Sitemizde Olumlamalar bölümü var. Linki;
http://www.gizlimabet.com/forums/485-Olumlamalar

Burayı incelediğiniz takdirde kendiniz için uygun olumlamaları bulup kullanabilirsiniz.

Meditasyon ve nefes egzersizlerini arkadaşlarım önermiş zaten.

Negatif etkilerden korunmak için Aura Koruma konusu inceleyebilirsiniz.

Bu konuların hepsi sitede mevcut, sizi tatmin edecek cevaplar bulabileceğinize inanıyorum

Sevgiler

vivalavida

Kayıtlı Üye
Bir an düşündüm de ben de aynı durumdayım sizinle. Şehir değiştirdiğimden beri düzgün bir işe giremedim, girdiğim ve çıktığım işler eski bulunduğum yerdekinden kat kat düşük maaşlı ve minik yerler, beni kesinlikle tatmin etmiyorlar. Dediğiniz gibi giriştiğim her şeyde mutlaka terslik çıkar, en basit şeyler bile zorlaşır, içinden çıkılamaz hale gelir.:) Nasıl oluyor bilmiyorum, elimin değdiği çoğu şey bozuluyor.:)

Güzel öneriler verilmiş, ben bir de benim yaptığımı söyleyeceğim. Çok az da olsa, olaya dahil olup da işleri iyice kötüleştirmediğim anları düşünüyorum. Başarabildiğim şeyler var, keyif aldığım bir mesleğim var, bunlara odaklanıyorum. Ve çevremde şikayet eden, yakınan, sızlanan, kısacası negatiflik yayan insanlar oldu mu imkanım varsa uzaklaşıyorum yoksa onları duymamaya çalışıyorum. Sözsüz müzikleri dinliyorum daha çok. Sorun baktığımız yerde bence. Hayat tamamen ne siyah ne de beyaz. Rengarenk! Arayıp onlara karışmalı, her rengi yaşamalı.:)

Ne verirsek onu alırız, zorlayın ve bir gülümseme yayın ortalığa. İsteyen alay etsin, isteyen kıskansın, isteyen yadırgasın. Bu onların sorunu.

Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...