Sokak Lambası Sönüyor ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Gezmeyi seven birisiyim. Gündüz gece fark etmiyor.. Sabahlayarak gezdiğim bir arkadaşım vardı. Kardeşim dediğim.. Onunla gezerken pazar sokağından olsun, normal sokaklar olsun sokak lambalarından birisi ya da ikisi en fazla üçü juump diye (AZİZALLAH, ezan okunuyor) sönüyordu. Hep sönüyor demeyelim de günde 1-2 defa denk geliyor. Otomatik sönüyor desek araştırdık otomatik de sönmüyor. Sıralı da sönmüyor. Farklı lambalar vs. Arkadaş askerde şu an.. Arkadaşla hep birbirimize sen de var bişiler olm bak&hayır sende var vs. diyaloglar olurdu :D ve tek başımayken dün de başıma geldi bu olay bundan önce de başıma geldi.. Hep geliyor alıştım artık. Not: Lambaya yakınken sönüyor.

Pek takılmadım bu olaylara ama soru olsun konu olsun..
Yorumlarınızı bekliyorum..

gümüş

Kayıtlı Üye
Gezmeyi seven birisiyim. Gündüz gece fark etmiyor.. Sabahlayarak gezdiğim bir arkadaşım vardı. Kardeşim dediğim.. Onunla gezerken pazar sokağından olsun, normal sokaklar olsun sokak lambalarından birisi ya da ikisi en fazla üçü juump diye (AZİZALLAH, ezan okunuyor) sönüyordu. Hep sönüyor demeyelim de günde 1-2 defa denk geliyor. Otomatik sönüyor desek araştırdık otomatik de sönmüyor. Sıralı da sönmüyor. Farklı lambalar vs. Arkadaş askerde şu an.. Arkadaşla hep birbirimize sen de var bişiler olm bak&hayır sende var vs. diyaloglar olurdu :D ve tek başımayken dün de başıma geldi bu olay bundan önce de başıma geldi.. Hep geliyor alıştım artık. Not: Lambaya yakınken sönüyor.

Pek takılmadım bu olaylara ama soru olsun konu olsun..
Yorumlarınızı bekliyorum..

Çok güzel düşünmüşsünüz, Allah razı olsun ;)

http://www.gizlimabet.com/threads/10900-Ampul-Patlaması

http://www.gizlimabet.com/threads/18949-Sokak-lambaları-!

http://www.gizlimabet.com/threads/2...çalıştım-Oldu-gibi-bir-şey-yardım-edermisiniz

Konularını lütfen okuyunuz.
Site içerisinde arama yapmadan konu açmamaya lütfen özen gösteriniz.

İlaveten kabul ettiğimiz şöyle bir güçlük var, (TÜM ÜYELER İÇİN )
Bazen sitenin kendi arama butonu aranılan konuyu bulmada yetersiz oluyor , googleda aradığınız konuyu yanına Gizli Mabet yazıp ararsanız, sırf konu olsun diye değil fakat gerçekten doyurucu ve açıklayıcı paylaşımlarımız var, onları okuma ve deneyimlerinizle kıyaslama olanağına sahip olur ve onların üzerinden soru sorarak ya da konu açarak daha yüksek kalitede ve fayda sağlayacak yorum yollarını açmaya ve aynı zamanda kendinizi geliştirmeye vesile olabilirsiniz. Biz de bundan memnuniyet duyarız.

Bu konu daha sonra açılmış benzer başlıklardan birisiyle birleştirilecektir.
İyi forumlar

dede

Kayıtlı Üye
bahsettiğin sokaklambalarına halk arasında 'ömrünün sonuna yaklaşan civalı sokak lambaları' denir ve ARADA SIRADA olması muhtemel olağan ve sıradandır.Sana denk gelmeside adı üzerinde denk gelmesidir.

Ayrıca bazı eski lambalar veya bazı çeşitleri belirli periyotlarda açılırlar ve sokaklambaları(özellikle pek kullanılmayan arasokaktakiler) belirli periyotlarda soğumak veya tasarruf için dinlenirler.Ancak tasarruf için dinlenenler genelde bir hakeret oldukdan kısabir süre sonra(hemen anında değil yavas avas ve belki 1 kac dakika) tekrar aktiflesirler ve gorevlerine devam ederler.

Enerjinle vb şeylere dayatıyorsan eğer 3-4 metre uzaktaki bir lambaya etki edebiliyorsan bunu önüne koyduğun birşeyle kontrollu olarak deneye bilirsin.

Herkezin başına gelir ancak önemsenmez ki BENCE doğrusuda budur.

aşk1

Banlı Kullanıcı
baya baya söndürüyorsanız üzerine düşünülebilir. ama arada bir bu olayla karşı karşıya iseniz hatta lambaların bir çoğu sönmekte sokak lambalarında.
evdeki sağlam sorunsuz lambalarıda söndürebiliyorsanız bir şeyler olabilir. diğer türlü herkesin şahit olabilceği bir şey gibi duruyor.

Shera_x

Banlı Kullanıcı
http://www.gizlimabet.com/threads/34834-Sokak-Lambası-Sönüyor

Geçtiğimiz günlerde yukardaki linkteki konuyu açmıştım. Konuyu okursanız daha iyi anlayacaksınız. Evet.. O arkadaşla dün birlikteydik. Askerden izne geldi. Yine aynı şekilde akşam vakitlerinde geziyorduk. Dedim ki; "olm bak hiç lamba sönmedi." güldü "harbiden hee" dedi. Dedim ki; "var bi iş bu işin içinde, ister misin alayı kesilsin :D" diyerek gırgıra vurduk.

2-3 saat sonrası tüm şehrin elektrikleri 2 saat boyunca kesik kaldı. :)
Dışardaydık ve şaştık :D

Önerileriniz, fikirleriniz nelerdir? Biz kalp gözü açık bir falcıya gideceğiz yakın zamanda.. İkimiz.. Bilmiyorum ama yine de telkin lazım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...