Vefkte gece ve gündüz Seçimi;

Psikite

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar Jüpiter gezegeni ile bir vefk hazirlicam ama jüpiterin hem gece hem
gündüz saatleri mevcuz şimdi okuduğum yerde gündüz mü yoksa gece mi hazırlanacağı yazmıyor
Gece yada gündüz seçimini kendi kafamdan yapsam olur mu diye sormak istiyorum. Yani gece
ve gündüz seçimi serbest midir yoksa gece yapınca ayrı gündüz yapınca ayrı bir etkisi mi
olur.Yardımcı olursanız memnun kalırım.

2. sorumda her vefk de tütsü ve bal mumu kullanmak zorunlumudur? Tütsüsüz olmaz mı?

Ben Şans İçin Bu vefki yapmak İstiyorum. Sizce doğru bir vefk midir? ortasına annemin ve kendi Adımı Yazmam Gerekir mi? Bu vefki Sayın Urumhamatahayil 'in konusunda bulmuştum.

Ekli dosyayı görüntüle 5162

Psikite

Kayıtlı Üye
Zamanı ayarlayabilirim fakat sorun Jüpiterin Sabah yapılma zamanıda var Gece yapılma zamanıda Ben Geceyi mi seçmeliyim yoksa gündüzü mü? Mesela ben baktım jüpiterin sabahda yapılma saati var gecede ama ben geceleri yapamam bu yüzden sabah bir jüpiter saati belirleyip yaptım o zaman tutar mı?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu tür bir uygulamada geçe ya da gündüz çalışmanın yapılmasında bir önem ya da bir kural bulunmuyor. Yapan kişi kendi zamanına uygun hareket edebilir. Yani bu konuda tercih size aittir. Gece ve ya gündüz yapılması çalışmanın etkisini değiştirmez.

İkinci sorunuza gelecek olursak her vefk çalışmasına tütsü kullanmaz zorundasınız. Ama bal mumu kullanmak zorunda değilsiniz. Tütsü vefkin kurallarında olmazsa olmaz etkiye sahiptir. Vefk doğru bir vefk ama anne adı ile kendi adınızı ortasına yazmanız doğru bir yöntem olmaz. Kurala göre bu çalışmada anne isminizi ve kendi isminizi tılsım yapılan kağıdın arkasına bast ederek yazmanız gerekir.

Psikite

Kayıtlı Üye
Sn. Yule Cevabınız çok açıklayıcı oldu. Size teşekkür ederim. En kısa zamanda malzemeleri tedarik edip başlicam.

Vefkleri bitiş saatinde bitirmek zorunlu mu? Bitiş saati gelmeden vefki tamamlasam olmaz mı