Cinlere Kanmayın

eletan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sitede en çok ilgi gören konulardan biri de cin çağırma. Çağırıp çağırmamanız size kalmış o sizin özgür iradeniz. Fakat birçoğumuz cin'i çağırır ve ona birşeyler sorar. İşte yaptığımız en büyük hata burada arkadaşlar, cinler ne geleceği bilirler, ne size bir definenin yerini doğru söylerler(cinler definelerin etrafında dolaşırlar), ne de geçmişte olan bir olayı doğru söylerler çünkü bu onların yapılarında vardır her zaman kin ve haset beslerler. Ben bunu yaşadığım deneyimlerimden yola çıkarak söylüyorum. Eğer bir müslüman cin'e soru soruyorsanız zaten böyle sorulardan hoşnut olmayıp o bölgeyi terk edecektir. Bu yüzden cin'e sorular sorun ama sakın dediklerine kesin inanmayın. Zaten sayfadaki doğru çağırma tekniklerinin başında arkadaşlarımız uyarıları yapıyorlar ama deneyimsiz arkadaşlar bu uyarıları dikkate almıyorlar. Lütfen bir cin'in verdiği cevapları her zaman sorgulayın. "Ben müslümanım" diyerek ne hocaları kandırmış cinler vardır unutmayın.

omg

Kayıtlı Üye
cinler hakkında o kadar çok şey okudum ki 5 aydır artık inanmamaya başladım

Shera_x

Banlı Kullanıcı
cinler hakkında o kadar çok şey okudum ki 5 aydır artık inanmamaya başladım

Dikkat et.. Belki de inanmamanı sağlamaya çalışan kötü olan cinler seni tuzağına çekecek ve sana sonunda ulaşıp sana aklın alamayacağı gerçekler yaşatacaklardır.
Allah bilir, sen bilmezsin...
Esen kalın...

sparrow134

Banlı Kullanıcı
genellikle söylediklerinin çoğunluğu yalandır.:sifone:

Arrows

Kayıtlı Üye
Cin cağırınca gelen cinlerin %90 ihtimalle kötü cinler olduğunu okumuştum.Cinler bence o kadarda hafife alınmamalı.Onlardan korkun falan demiyorum.Korkmayın.Korkarsanız sizinle daha çok ilgilenirler.Allah (c.c) kötü cinlere karşı tüm kullarını korur.Yakınınızda paranormal olaylar yaşanıyorsa,cinlere rastlarsanız Felak suresini okuyun.Bu sure sizi cinlerden koruyacaktır.Kötü cinler insanları kandırmaya çalışır.Kısacası cinler ile karşılaşmak istemiyorsanız Allah (c.c)'ye ibadet edin,cinler ile dalga geçmeyin ve ASLA onlardan korkmayın.

Moderatör Notu: Yazının hepsi kalın yazılmaz. Kural dışıdır. Önemli olan yerleri kalın yapabilirsiniz.

saltanart

Banlı Kullanıcı
çok güzel bir bilgi vermişsin teşekkür ediyorum