Temas yoluyla zihin okumak dağa mı zor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATCH

Kayıtlı Üye
Herkese selam. :) Bugün arkadaşımla telepati alıştırmaları yapıyorduk ben arkadaşımdan zihninden sayılar tutmasını istedim. Sayıları tuttu ben 30 sayının 25'e yakınını doğru bildim. Sonra başka bir alıştırmaya geçtik. Birbirimize sırtlarımızı yasladık ve arkadaşımdan bir kart çekip onu düşünmesini istedim bende sol elimle onun sağ elini tuttum ve zihnini okumaya çalıştım. Sonucunda 50'karttan 20 tanesini doğru bildim. Bana bu konuda yardım edebilir misiniz ? Temas yoluyla zihin okumak daha mı zor ?Yoksa önceki sayı tahmin etmelerim sadece bir tesadüf mü?

gümüş

Kayıtlı Üye
Tek deneme değerlendirme için yeterli değil sevgili PATCH, misal bir kaç hafta boyunca sürekli deneme yapmalı ve sonuçları bir deftere not almalısınız.
İlaveten, ben kendi bildiğimce temasın artı etkisi olduğunu biliyorum ama şöyle de bir durum var temasta temasın etkisiyle dikkat dağınıklığı gevşeme de söz konusu olabilir. Nötr ve profesyonel kalmaya özen göstermelisiniz o anlamda.

PATCH

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba. Bugün ben ve 3 arkadaşım daha bizdeydik işte öyle telepati alıştırmaları yapıyorduk. Böyle aradan baya bir zaman geçti ev telefon çalışmamaya başladı. Ben arkadaşımın telefonunu şarj etmek için bilgisayara taktım ve telefonu elime alınca elimi elektrik çarptı bir kaç kere daha oldu bu neden kaynaklanıyor?

Bu da bugünkü başka bir olay;
Arkadaşlarım işte böyle kalmış gitmeye hazırlanıyorken kapıyı açtık ve bütün sapasağlam ayakkabılık yere düşmüştü sonra işte çığlık attılar ve diğer odaya geçtik orda da avize sallanmaya başladı tabi bizimkiler hemen dışarı kaçtılar. Aslında bende korktum bu bir demon olabilir mi ?

Ben dün arkadaşımı korkutmak için şakasına demon çağırıyor gibi yağmıştım onlarla dalga geçtiğimi düşünmüş olabilirler mi? Yoksa sadece tesadüf ve bizim paranoyak davranışlarımız mı?

Tamam biraz saçma olabilir ama korktum yardım ederseniz sevinirim :)

bendekiben

Elit Üye
Herkese merhaba. Bugün ben ve 3 arkadaşım daha bizdeydik işte öyle telepati alıştırmaları yapıyorduk. Böyle aradan baya bir zaman geçti ev telefon çalışmamaya başladı. Ben arkadaşımın telefonunu şarj etmek için bilgisayara taktım ve telefonu elime alınca elimi elektrik çarptı bir kaç kere daha oldu bu neden kaynaklanıyor?

Bu da bugünkü başka bir olay;
Arkadaşlarım işte böyle kalmış gitmeye hazırlanıyorken kapıyı açtık ve bütün sapasağlam ayakkabılık yere düşmüştü sonra işte çığlık attılar ve diğer odaya geçtik orda da avize sallanmaya başladı tabi bizimkiler hemen dışarı kaçtılar. Aslında bende korktum bu bir demon olabilir mi ?

Ben dün arkadaşımı korkutmak için şakasına demon çağırıyor gibi yağmıştım onlarla dalga geçtiğimi düşünmüş olabilirler mi? Yoksa sadece tesadüf ve bizim paranoyak davranışlarımız mı?

Tamam biraz saçma olabilir ama korktum yardım ederseniz sevinirim :)

Bu işlerle uğraşmayan insanların varlık çağırmaya ve tecrübeleri nede enerjileri yeterli gelmez.Yani korkulacak bir durum yok içiniz rahat olsun.

gümüş

Kayıtlı Üye
Sayın Patch, telepatiye ilginizi anlıyoruz ve çabalarınızı takdir ediyoruz fakat ilintili her durum için ayrı konu açmanıza gerek yok, lütfen ilgili sorularınızı bu başlıktan sürdürünüz.
Ayrıca teşekkür mesajları sitede yasaktır, lütfen site kurallarını okuyunuz.
Konularınız birleştirilmiştir.
İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...