Varlıklar ve Gerçekleştirdikleri Dilekler/Etkiler

DemonLove

Kayıtlı Üye
Merhaba. Lütfen bilgilendirme dışında gereksiz yorum yapmayalım. Forumda aradım ama bulamadım varsada link ister ve herkezden özür dilerim.

Tüm ruhani varlıklar ve gerçekleştirdikleri Dilekler/Etkiler nelerdir? Bilenler yazarsa sevinirim. Bu konu bilmeyen arkadaşlarımızada rehber olur hem.

Örnek;

Demon - "....." = Para
Cin - "......" Güç
Demon - " isim " = Aşk

.
.
.
.

gibi olursa sevinirim. Bilgisini paylaşan herkeze teşekkürler.

eletan

Kayıtlı Üye
Bu anlaşmalar varlık ve sizin aranızda oluyor yani hangi varlığın hangi dileği gerçekleştireceği belli olmaz. Zaten demon gibi varlıklar sizin istediğiniz dileğin onlar için bir önemi olmayacağından istediğiniz çoğu şeyi gerçekleştirebilir, şahsen ben hiç anlaşmaya kalkmadım ama anlaşma yapanlardan duyduklarım bunlar. Ama hiçbir varlık gelecekten haber veremez fakat cinler yalan haberlerle sizi kandırabilir.

DemonLove

Kayıtlı Üye
Bu anlaşmalar varlık ve sizin aranızda oluyor yani hangi varlığın hangi dileği gerçekleştireceği belli olmaz. Zaten demon gibi varlıklar sizin istediğiniz dileğin onlar için bir önemi olmayacağından istediğiniz çoğu şeyi gerçekleştirebilir, şahsen ben hiç anlaşmaya kalkmadım ama anlaşma yapanlardan duyduklarım bunlar. Ama hiçbir varlık gelecekten haber veremez fakat cinler yalan haberlerle sizi kandırabilir.

Mesela succubus'un etkisi cinsel ilişkiymiş,Paimon bilgi gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam . Her birinin güçlü olduğu bir alan var galiba. Amacım bunları öğrenmek ve listeye sokmak.

Sadece Cin, Demon değil Peri gibi tüm varlıkların varsa öğrenmek istiyorum.

eletan

Kayıtlı Üye
Sitede GOETİA ve DAVETNAME kitapları e-book olarak mevcut onları indirip okursanız yardımcı olabilir.

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Demon çağıran arkadaşın yaşadıkları korkunç Hele Paimon felaketmiş öyle okudum :D

DemonLove

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar lütfen konu dışı gereksiz mesajlar atmayalım. İstenilen bilgi orada bilgilendirici mesajlar diğer sayfalara kalır, bilmeyen arkadaşlarımızda öğrenemez.

Sayın eletan önerdiğiniz kitapları inceleyeceğim teşekkürler.

eletan

Kayıtlı Üye
Önemli değil syn. DemonLove, özellikle GOETİA kitabında Demonlar ve anlaşmalar hakkında ayrıntılıca bilgi bulabilirsiniz. http://tr.scribd.com/doc/141378116/Lemegeton "Simam" arkadaşımızın paylaştığı bu linkten kitabı okuyabilirsin.

-Sevgiyle kalın :)

eletan

Kayıtlı Üye
Cinlerde insanlar gibidir sayın DemonLove o yüzden onların yapıları hakkında araştırmalar okuyabilirsiniz ama özel olarak cin padişahları ve hüddamlar var isterseniz o konulara da bir göz gezdirin

DemonLove

Kayıtlı Üye
Cinlerde insanlar gibidir sayın DemonLove o yüzden onların yapıları hakkında araştırmalar okuyabilirsiniz ama özel olarak cin padişahları ve hüddamlar var isterseniz o konulara da bir göz gezdirin

teşekkürler onlarıda araştırıp buraya linklerini atayım. toplama gibi bir rehber olur arayanlara.

Athor

Kayıtlı Üye
Her demon çoğu konuda yardımcı olabilir. Ama onları diğerlerinden ayıran başlıca özellikler vardır. Örnek vermek gerekir ise eğer. Kalp doktoru da doktordur ve tıp okumuştur, beyin cerrahı da. Ama siz kalp sıkıntınız için nasıl beyin doktoruna gitmiyorsanız uzmanlık alanı isteğiniz olmayan demon ile de iletişim kurmaya çalışmayacaksınız. Aşk için bildiğim demon Zepar'dır. İletişim kurmaya çalıştığım

rebaka

Kayıtlı Üye
çağırdıktan sonra geleni nasıl gönderiliyor? ne okunuyor?