Adaçayı İle Odanızı Tütsüleyin

ekcs

Banlı Kullanıcı
Merhaba,arkadaşlar bu tekniği ben buldum ve geliştirdim yani bana ait. Çevremizde ve odamızda bizi etkileyen negatif enerjiler mevcut veya bazı arkadaşlarla uğraşan bedensiz varlıklar var. Bunlardan korunabilmek ve huzurlu zaman geçirebilmek için bu tütsüleme yöntemini buldum. Majisyenler ve büyücüler tarafından yapılırsa bir daha kuvvetli etkileri olur. Evet arkadaşlar gelelim tekniğimize:

Öncelikle odamızın merkezinde oturmamız gerekiyor göz kararı yapsanız yeterli olur. Odanın merkezine tahta bir kase koyun. Kuzey, doğu ve batı kısımlarına doğal beyaz bir mum koyun, doğal mumunuz yoksa nasıl yapılacağı forumda mevcut. Güney kısmına oturun, kurumuş adaçayını demet haline getirip ip ile bağlıyarak tahta kaseye koyun resmi aşağıda mevcut, Işıkları kapatmayı unutmayın. Adaçayını alın ve doğu tarafındaki mumda yakın, yakmak dediysemde harıl harıl ateşli değil dumanı çıkması yeterli olur. Doğu mumunda yaktıktan sonra doğu tarafına doğru adaçayını savurun sonra batı mumuna aynı şeyi yapın ve kuzeye geçin kuzey tarafına savurduktan sonra kendinize doğru çekin ve dumanını içine çekin üstünüze doğru savurun. Sonra kuzey, doğu ve batı mumlarında tekrar yakın ve olduğunu yerde kalkın arkanızı dönün ve adaçayını güney yönüne yani bsktığınız yöne tekrar savurun sonra duvara kadar yürümeye başlayın yürerken 2-3 adımda bir sadece bileğinizi hareket ettirerek adaçayını sert bir şelilde ileri geri yapın bir kere yapmanız yeterli olur. Yine aynı şekilde yürüyerek duvarı takip ve doğu mumuna geldiğinizde muma tekrar yürüyün ve çömelip tekrar aaçayını yakın ve geldiğiniz yoldan geri gidin duvardan kuzey mumunun hizasına gidin tekrar aynı işlemi uygulayın ve doğuyuda böyle yapın ve güney kısmına tekrar geldikten sonra tekrar oturun ve adaçayını kaseye koyun mumları ilk önce doğu, kuzey ve batı sırasıyla söndürün en sonunda kendiniz kalkın ve adaçayını öyle bırakın orda sönsün. Bu çalışma odanızı 1 hafta kadar koruyacaktır ama sçreyi uzatmak içinde birkaç teknik vereceğim. Tahta bir kaseye bulabilirseniz deniz suyu koyun onu bulamazsanız nehirden, gölden yani doğal bir su kaynağından su doldurup içine tuz ekleyin. Adaçayını ufalayarak suya serpiştirin ve karıştırın. Bunu ne yapacağımızı sonra anlatacağım, şimdi odaya tekrardan girecek negatif ve olumsuz enerjileri engellemek için kapılarınıza ve camlarınıza kuvars ile amerist taşları koyun resimleri aşağıda mevcut bunlar gelicek negatif enerjileri emerler. Yaptığınız karışımı bir parfüm şişesinin içine korup odanıza girmeden önce kafanızın üstünden birkaç kere sıkararak kendi üstünüzüde temizleyin veya parfüm şişesi bulamıyorsanız kaseye parmaklarınızı batırıp bileklerinize, boynunuza ve anlınız gibi belli yerlere sürün ve odaya öyle girin mümkünse odanıza giricek kişilerde bu konuda titiz olsunlar. Onun haricinde sürekliliği olması için haftada bir kapınızın girişinde tahta bir kapta adaçayı yakın ve tüm taşları toplayıp 2-3 dakika boyunca akan suyun altında bırakın ki negatif enerjiler arınsın adaçayı sönmeden bu işlemi bitirin ve taşları yerine koyun adaçayını kasenin içinde bilhassa cam ve kapıların önçnde serbestçe gezdirin adaçayı sönene kadar odanızın içinde beklesin yanan ada çayınıda yapıcağınız başka sulara koymak için kullanın. Bu dediklerimi yaparsanız odanıza bir gram bile olumsuz enerji giremez :)

-Sevgi ve Işıkla...