gençliğimde sürekli gördüğümm ilginç rüya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tokdemir

Kayıtlı Üye
selam arkadaslar aranıza yeni kaltıldım.34 yasındayım genclıgımde sureklı gordugum bır ruya var evlendıkten sonra gormedım fakat onun enerjısı halen aklında...neyse uzatmadan ruyama geceyım buyuk bır odadayım karsımda ısıltılı beyaz bır ısk var goruntu yok fakat bana sureklı sorular soruyor hayatıma anlatıyormusum karsımdakıne 30 lu yaslarda oldugumu goruyorum ve kendımın basımın ortulu oldugunu goruyorum yanı kendımı goruyorum(34 yasındayım fakat acık bırıyım)sureklı aynı ruya ...anlamını bılen varmı acaba ...ayrıca ben ocagım yanı bana el verılmıs sevgıler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
selam arkadaslar aranıza yeni kaltıldım.34 yasındayım genclıgımde sureklı gordugum bır ruya var evlendıkten sonra gormedım fakat onun enerjısı halen aklında...neyse uzatmadan ruyama geceyım buyuk bır odadayım karsımda ısıltılı beyaz bır ısk var goruntu yok fakat bana sureklı sorular soruyor hayatıma anlatıyormusum karsımdakıne 30 lu yaslarda oldugumu goruyorum ve kendımın basımın ortulu oldugunu goruyorum yanı kendımı goruyorum(34 yasındayım fakat acık bırıyım)sureklı aynı ruya ...anlamını bılen varmı acaba ...ayrıca ben ocagım yanı bana el verılmıs sevgıler

Üst üste görülen rüyalarda size bir şey anlatılmaya çalışılıyordur.Bu arada kişi istemeden ona el verilmez.Ailede ocaklı varsa ondan el alabilirsiniz ama siz bilmeden size el verilmez. :)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Sitemizde rüya yorumcusu yoktur bilgili kişiler isterse yorumlarlar ve ben gerçekten bilmiyorum o nedenle başka üyelerde yanıt vermezse garip karşılamayın.

-Sevgi ve Işıkla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...