Düşmanınız Yaşam Enerjisini Emin

ekcs

Banlı Kullanıcı
Merhaba, arkadaşlar bu tekniğin tehlikeli ve çocuk oyuncağı olmadığını belirtmek istiyorum bilhassa bunu yapıcak insanların geçerli bir sebepleri olmasını istirham ediyorum eğer siz o kişiden kötülük bulmadıysanız lütfen bu zarar verici büyüyü yapmayın.

Tahta veya ahşap bir zeminin üzerine sekiz köşeli bir yıldız çiziniz. Böyle bir zemin mevcut değilse herhangibir tahta parçasıda olabilşr ama düz ve temiz olmalı. Kullanıcağınız mürekkepin doğal ve siyah renkte olması daha iyi olur. Ve yıldızı çok dikkatli çizmelisiz çok önemli noktalarından birisi yıldızın kusursuz ve düzgün olmasıdır. Sağ elinizi yıldızın ortasına bastırırken sol elinizede turuncu renkte bir kurvars taşı alın gerekli resim aşağıda mevcuttur. Daha sonra enerjisini emeceğiniz kişinin Kundalini (2.) Çakrasına odaklanın, bu çakranın rengi turuncudur ve yine gerekli resim aşağıda mevcuttur. Sonra kişinin aurasını imgeleyin ve 2. Çakra bölgesinde turuncu bir enerji topu oluşurken aurasının renginin söndüğünü düşünün. Turuncu enerjiyi elinizdeki kuvars taşının emdiğini düşünün o enerjiyi elinizde hissetmeye çalışın, taştan size geçiyor. Yeteri kadar yaparsanız kişi hastalanır, uzman biriyseniz ve çok fazla yaparsanız tüm yaşam enerjisini emerseniz kişi ölür. O nedenle dikkatli yapılması gerekir enerjinin size geldiği miktara göre alıcağınız kadarını ayarlıyabilirsiniz. İşleminşz bittikten sonra kuvars taşını yaklaşık 2-3 dakika boyunca akan suyun altında bekletin ve arındırın. Sembolü çizdiğiniz ahşabı isterseniz tekrar kullanabilirsiniz ama ben toprağa gömülüp orda bırakılması gerektiğini tavsiye ederim.

-Sevgi ve Işıkla...

kiybele75

Kayıtlı Üye
kuvars taşını odaklandığımda elimemi alacağım o noktayı anlamayamadım çok iyi paylaşım böyle faydalı profosyenel paylaşımlar sevindirici canım yanmış biri olaraktan yapacağım taşın boyutu önemlimi çok soru sordum ama ilk kez yapacağım bu ritüeli

kiybele75

Kayıtlı Üye
tekrar okudum dikkatli bakmamışım sayısız teşekkürler bana kötülük yapana iyi olacak gerçekten canım yandı

ekcs

Banlı Kullanıcı
Evet denendi ve olumlu sonuç alındı. Zaten tekniği ben geliştirdim.

-Sevgi ve Işıkla...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba, arkadaşlar bu tekniğin tehlikeli ve çocuk oyuncağı olmadığını belirtmek istiyorum bilhassa bunu yapıcak insanların geçerli bir sebepleri olmasını istirham ediyorum eğer siz o kişiden kötülük bulmadıysanız lütfen bu zarar verici büyüyü yapmayın.

Tahta veya ahşap bir zeminin üzerine sekiz köşeli bir yıldız çiziniz. Böyle bir zemin mevcut değilse herhangibir tahta parçasıda olabilşr ama düz ve temiz olmalı. Kullanıcağınız mürekkepin doğal ve siyah renkte olması daha iyi olur. Ve yıldızı çok dikkatli çizmelisiz çok önemli noktalarından birisi yıldızın kusursuz ve düzgün olmasıdır. Sağ elinizi yıldızın ortasına bastırırken sol elinizede turuncu renkte bir kurvars taşı alın gerekli resim aşağıda mevcuttur. Daha sonra enerjisini emeceğiniz kişinin Kundalini (2.) Çakrasına odaklanın, bu çakranın rengi turuncudur ve yine gerekli resim aşağıda mevcuttur. Sonra kişinin aurasını imgeleyin ve 2. Çakra bölgesinde turuncu bir enerji topu oluşurken aurasının renginin söndüğünü düşünün. Turuncu enerjiyi elinizdeki kuvars taşının emdiğini düşünün o enerjiyi elinizde hissetmeye çalışın, taştan size geçiyor. Yeteri kadar yaparsanız kişi hastalanır, uzman biriyseniz ve çok fazla yaparsanız tüm yaşam enerjisini emerseniz kişi ölür. O nedenle dikkatli yapılması gerekir enerjinin size geldiği miktara göre alıcağınız kadarını ayarlıyabilirsiniz. İşleminşz bittikten sonra kuvars taşını yaklaşık 2-3 dakika boyunca akan suyun altında bekletin ve arındırın. Sembolü çizdiğiniz ahşabı isterseniz tekrar kullanabilirsiniz ama ben toprağa gömülüp orda bırakılması gerektiğini tavsiye ederim.

-Sevgi ve Işıkla...

Kişinin enerjisini emmeye çalışırsanız onun negatifliğini,olumsuzluklarını hatta kötü huylarını bile emersiniz. Bu kötü sonuçlar doğurur. Dikkat edilmesi gereken bir konudur.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Yazının başında belirttim zaten, o nedenle 2. Çakrasından emiyoruz ve filtrelemesi için kuvars taşı kullanıyoruz negatif enerjiler kuvars taşına takılır olumlu enerjiler bize geçer tabi ki dikkatli ve düzenli yapılırsa bu başarı elde edilir. Kuvars taşınıda negatiflikten arındırmak için akan suyun altında bekletiyoruz :)

-Sevgi ve Işıkla...

phusey

Kayıtlı Üye
çok güzel paylaşım çok teşekürler. peki kişiyi çok görmediysem imgelesem olur mu?
çok görmediysem demem yanıltmasın bu arada çok görmesem de canımı yakan hayatımı yıkan biri...

ekcs

Banlı Kullanıcı
Kişinin kendi suratını ve bedenini imgelemeniz gerekir. Şunuda söyleyeyim çalışma basit gereke bilir ama en zor metarlay olan tecrübeyi ister bu nedenle dikkatli olunması şarttır.

-Sevgi ve Işıkla...