Hoşlandırmak İçin Çay ve Biraz Büyülü Söz

ekcs

Banlı Kullanıcı
Merhaba, arkadaşlar bu çay kişiyi size aşık etmez böyle bir beklentiniz olmasın sadece aranızdaki seviyeyi bir üst kademeye taşır, denenmiştir ve başarılı sonuç alınmıştır :)

Hoşlandırma çayı büyüsü, Pazartesi, Salı veya Cuma günlerinde, ilk dördünden hemen sonra, dolunay olmadan yapılırsa etkili olur.

Çaydan başka şunlara ihtiyacınız olacak:

3 mum (kırmızı, pembe, ve yeşil)
4 karaman kimyonu tohumu (Carum carvi)
4 rezene tohumu (Foeniculum vulgare)
3 kuşburnu yani gül meyvesi
5 yenilebilir nitelikte gül taç yaprağı

Eğer yenilebilir nitelikte gül taç yaprağı bulamazsanız, gülsuyu yahut gülkurusu da kullanabilirsiniz. (gülleri çaya karıştıracağınız için böcek ilaçlaması yapılmadığından emin olun).

Mumları yakın ve onları çaydanlığa yakın bir yere dikin. İki bardak memba suyunu çaydanlığa dökün, diğer malzemeleri ve çayı bu suya katın ve ağır ağır kaynatın. Çay kaynarken çıkan buharın üzerinden ellerinizi üç kez geçirin ve içinizdeki aşka konsantre olun. Çayı bir fincana dökün ve rahat bir yere oturun. Eğer sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafı varsa çayı içerken bu fotoğrafı görebileceğiniz bir yere koyun ve şu sözleri söyleyin :

“I lift this cup to my lips,
I drink it slow with tiny sips,
Rose, tea, caraway,
And fennel cause love to stay.”.
Götürüyorum bu fincanı dudaklarıma,
Yudum yudum içiyorum onu, yavaşça,
Gül, çay, karaman kimyonu, ve rezene
Benim için tutun aşkı vermeyin kimse

-Sevgi ve Işıkla...

Ü

Üye silindi 56746

Bir kişi kovalasın, ciddi düşünüyorum @Mya sonra karar veremem, kararsız kızlar hep evde kalıyor beğenememekten...

Allah hepimizi güldürsün, amacım bu zaten yoksa hayat sıkıcı. :giggle:

İbisu

Kayıtlı Üye
kaçan ve kovalananda kovalayanın canı cidden çok sıkılıyor kaçayım derken eş adayınızı sinirden kötü duruma sokabilirsiniz veya yeter artık deyip gitmesine sebep olabilirsiniz bilerek veya içgüdüsel* olarak kaçınca egoist görünüyor kadınlar çünkü o kadar saçma yerlerde kaçıyorlar ki bu kadar mantıksızlığın manası ego oluyor ancak kendini beğenmişlik kendini değerli karşındakini değersiz görme
*(algılarına yerleştirme de bu zaten normal yaşamda olur yani bilmeyen birisinin önüne geçmek imkansız gibi bir şey)

Ü

Üye silindi 58480

KAdın kaçma erkek yakalama enerjisindedir.
Kadın bıraktıkça erkek te tutar.

Bu ikisinin kesişmesinden ``dokunma`` denen iki zıttın mucizesi gerçekleşir. Bu, tutma ve bırakmanın, kaçma ve kovalamanın altın oranlanmış kesişimidir. Ne kadını ne erkeği rahatsız eder. Hatta ikisini de zirveye taşır. Orgazmik enerjinin tinsel olarak zihin aracılığı ile yaşanmaya başlaması oluşur. Şimdi anladınız mı başkasının karısına düşüncede kalsa bile abaza gözle bakmak vs neden yasak ? Arka plan başka işliyor ve bunu farkedemediğimiz için de boşanmalar yüzde 70 aldatmalar yüzde 90 arttı.

Elinizi bir peçetenin üstüne koyun. Küçük küçük dokunuşlarla onu hissedin. Ve elinizi birden yukarı kaldırın. Peçete elinize yapışmış gibi elinizle gelecek, yani kacan kovalanacak. Kainatta boşluk yok. Peçete bile esir maddesi dediğimiz hava akımı alanınıza girdiğinde akımınıza kapılır.

Ü

Üye silindi 58480

ops cocugun hakkini yemis gibi olmiyim , ben demiyom Askim Kapismak diye biri soyluyor. :geek:

La-edri

Kayıtlı Üye
Bir de kacan balik büyük olur diye bir sey vardi dimi :))

...O degil de kadinlar eger begendigi erkeklerin begenisini kazanmak istiorlar ise, yapmalari gereken tek sey gözbebeklerini büyütmek.

Nasil? Bilmiyorum muhtemellen vardir onun da bir seyi limon falan. Ama bilimsel olarak isbatlanmis bir gercekki gözbebegi büyük yada büyütülmüs kadin her erkegin ilgisini cekiyor yüzü cok cok hos olmasa dahi.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Allah (cc) Rum Sûresi 21. ayetinin ilk kısmında; Kendileri ile sükunete kavuşalım diye türümüzden eşler yarattığından bahsediyor.
İnsan sükunete ne zaman kavuşur? Dağdağalı, fırtınalı, hareketli ve hızlı geçen bir hayattan sonra... Bu dönemin insanın hayatının hangi zaman dilimine rastladığını herkes biliyordur. Bu dönem ister erkek, isterse kadın olsun, insanın evlenmeden önceki dönemidir. Yani gençlik dönemidir. Zaten evliliğin ilk dönemi de sakinleşme, rahatlama ve huzur bulma devresidir.

Hulasa; kaçan kovalanır fakat sükunete ermedikçe huzura kavuşamazlar. Huzursuz bir kovalamaca içersinde helak olup gideceklerdir.

berksurucu

Banlı Kullanıcı
kadınlar beğendikleri erkeklerin ilgisini kazanmak için ne yapmalıdır ? hımm

bence bu Kadının yapısına bağlı...

Ben Erkek ve Kadınları Alfa ve Beta olarak ayırırım.

Tarzım olarak Alfa kadınlardan daha çok hoşlanırım. Kimseye ihtiyaç duymayan. Zeki... Güzel ama güzelliğinin farkında olan... Dişil enerjisi yüksek... Bir konuda iyi olan (dans, resim, spor vs)... Bakımlı...

Dolayısıyla böyle bir hanımefendinin benim beğenimi kazanması için spesifik bişey yapması gerekmez. Bir gezegenin yıldızın yörüngesine kapılması gibi ilgi çeker...

Hanımefendilerin aydınlanmadığı bir mevzu da Beğendikleri erkeklerin ilgisini çekmek konusu. Hanımlar bir erkek sizi beğendiyse, sizden önce sizi farketmiş değerlendirmesini yapmıştır. "istemem yan cebime koy" tarzı davranıyorsa sizinle egosunu okşuyordur.

Hoşlanan erkek yoklar... Özgüven sevyesine göre; yürür... koşar... depar atar veya uçar...

hadi gözbebekleri büyüttün sonra. ?

Ü

Üye silindi 69724

Bir de kacan balik büyük olur diye bir sey vardi dimi :))

...O degil de kadinlar eger begendigi erkeklerin begenisini kazanmak istiorlar ise, yapmalari gereken tek sey gözbebeklerini büyütmek.

Nasil? Bilmiyorum muhtemellen vardir onun da bir seyi limon falan. Ama bilimsel olarak isbatlanmis bir gercekki gözbebegi büyük yada büyütülmüs kadin her erkegin ilgisini cekiyor yüzü cok cok hos olmasa dahi.
Adrenalin sayesinde oluyor.Kadın seviyorsa erkeği gördüğünde adrenalin salgılıyor.Bazı sanatçılarda iğne olarak bunu sağlıyor.Bu dediğim adrenalin salgılanması.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kendin yap kendin iç tarzında büyü ile ilk defa karşılaşıyorum.
Sen zaten hoslaniyorsun, karşı tarafına içir sene!