Psişik Vampirlerden Korunmam İçin Kalıcı Yöntem

ekcs

Banlı Kullanıcı
Merhaba, arkadaşlar psişik vampirler her an etrafımızda olabilirler. O nedenle onlarla başa çıkabilmek için farklı yöntemler araştırıp paylaşıyorum. İlk paylaştığım düşünce büyüsüne ilave olarak majisyenler tarafından yapılabilecek ve kalıcı olarak devamlılığı olan bir büyü paylaşmak istedim. Büyünün ayrıntıları aşağıda yazıyor, umarım sizin için faydalı olur :)

Malzemeler

iki beyaz mum (Tanrıyı sembolize eden sağ altarda Tanrıçayı sembolize eden sol altarda)

en sevdiğiniz koku esansı
deniz tuzu (çok önemli)
en sevdiğiniz yağ (gül yağı tercih edilebilir...)

Yapılması Gerekenler:

Altarın sağ üst köşesine Tanrıyı temsil eden mum sol üst köşesine Tanrıçayı sembolize eden mum yerleştirilir.Ortada deniz tuzu ile kaynayan su en alt kısımda (en alt orta) yer almalıdır.(size doğru bakacak şekilde)
Yağı aşağıdaki sözleri söyleyerek altardaki tüm malzemelere damlatın.(yukarıdan aşağıya ,ortadan kenarlara doğru)

"I ward off any and all negativity, in my home, work, school, and in my everyday life, No evil or negativity shall enter here."

"Evimi ,işimi ,okulumu her gün bulunduğun yeri her türlü kötülükten kötü enerjiden koruyorum. hiç bir kötülük veya olumsuzluk giremesin!!!"

Tüm malzemelere yağ damlatma işi bittikten sonra kullandığınız tüm eşyaları ve sizi saran bir beyaz ışık düşünün... Eviniz işiniz vs resmini gözünüzün önüne getirin. Bu beyaz ışığın bütün bu mekanları sardığını düşünün ta ki şu sözleri söyleri söylemeye hazır hissedene kadar:

"Psychic vampires who lurk in the night
psychic vampire who try to destroy my life,
destroy no more of what I have achieved,
destroy no more of what I have received,
negativity is not welcome
evil as well is not welcome
in me, around me, or around people I love."

"Gece saklanan pisişik vampirler
Hayatımı mahvetmeye çalışan psişik vampirler
Kazanımlarımı daha fazla yok etme
Ulaştıklarımı daha fazla yok etme
Kötülük hoş karşılanmıyorsun
Şeytanlar siz de öyle (hoş karşılanmıyor,saygı duyulmuyor)
İçimde etrafımda sevdiğim insanların etrafında!"

Yukarıdaki sözleri işe yaradığına inanana kadar tekrar edin ve ingilizce yazanları okumanızı tercih ederim büyü yaparken asla gerçek anlamında çevrimezler, işimiz bittiğinde etrafınızı saran beyaz resimin kaybolduğunu düşünün mumları kendileri sönünceye kadar yanar şekilde bırakın.

-Sevgi ve Işıkla...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba, arkadaşlar psişik vampirler her an etrafımızda olabilirler. O nedenle onlarla başa çıkabilmek için farklı yöntemler araştırıp paylaşıyorum. İlk paylaştığım düşünce büyüsüne ilave olarak majisyenler tarafından yapılabilecek ve kalıcı olarak devamlılığı olan bir büyü paylaşmak istedim. Büyünün ayrıntıları aşağıda yazıyor, umarım sizin için faydalı olur :)

Malzemeler

iki beyaz mum (Tanrıyı sembolize eden sağ altarda Tanrıçayı sembolize eden sol altarda)

en sevdiğiniz koku esansı
deniz tuzu (çok önemli)
en sevdiğiniz yağ (gül yağı tercih edilebilir...)

Yapılması Gerekenler:

Altarın sağ üst köşesine Tanrıyı temsil eden mum sol üst köşesine Tanrıçayı sembolize eden mum yerleştirilir.Ortada deniz tuzu ile kaynayan su en alt kısımda (en alt orta) yer almalıdır.(size doğru bakacak şekilde)
Yağı aşağıdaki sözleri söyleyerek altardaki tüm malzemelere damlatın.(yukarıdan aşağıya ,ortadan kenarlara doğru)

"I ward off any and all negativity, in my home, work, school, and in my everyday life, No evil or negativity shall enter here."

"Evimi ,işimi ,okulumu her gün bulunduğun yeri her türlü kötülükten kötü enerjiden koruyorum. hiç bir kötülük veya olumsuzluk giremesin!!!"

Tüm malzemelere yağ damlatma işi bittikten sonra kullandığınız tüm eşyaları ve sizi saran bir beyaz ışık düşünün... Eviniz işiniz vs resmini gözünüzün önüne getirin. Bu beyaz ışığın bütün bu mekanları sardığını düşünün ta ki şu sözleri söyleri söylemeye hazır hissedene kadar:

"Psychic vampires who lurk in the night
psychic vampire who try to destroy my life,
destroy no more of what I have achieved,
destroy no more of what I have received,
negativity is not welcome
evil as well is not welcome
in me, around me, or around people I love."

"Gece saklanan pisişik vampirler
Hayatımı mahvetmeye çalışan psişik vampirler
Kazanımlarımı daha fazla yok etme
Ulaştıklarımı daha fazla yok etme
Kötülük hoş karşılanmıyorsun
Şeytanlar siz de öyle (hoş karşılanmıyor,saygı duyulmuyor)
İçimde etrafımda sevdiğim insanların etrafında!"

Yukarıdaki sözleri işe yaradığına inanana kadar tekrar edin ve ingilizce yazanları okumanızı tercih ederim büyü yaparken asla gerçek anlamında çevrimezler, işimiz bittiğinde etrafınızı saran beyaz resimin kaybolduğunu düşünün mumları kendileri sönünceye kadar yanar şekilde bırakın.

-Sevgi ve Işıkla...

Bu uygulama Wicca dinine ait bir uygulamaya benzemiyor.Çünkü Wicca dininde şeytana inanılmaz.Ve inanılmadığı için de uygulamalarda adı geçmez zaten.
Ama bu uygulamada adı geçiyor çoğu yerde.

Bu uygulama Wicca dininin bilgileri ile birleştirilmiş bir uygulamaya benziyor.

Ve korunmak için bu kadar uzun bir uygulama yapmanıza gerek yok.Evinizi ve kendinizi adaçayı ile tütsüleyebilirsiniz ve sonra kutsama yağı ile de kendinizi arındırabilirsiniz.Bunu her gün yapabilirsiniz. :)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Evet adaçayının koruyucu özelliği olduğunu duymuştum, bununla alakalı bir teknik geliştiremedim daha. Siz biraz ayrıntılı paylaşmak için konu açarsanız memnun olurum :)

-Sevgi ve Işıkla

ekcs

Banlı Kullanıcı
Şunuda belirtmek istiyim ben wicca dinine mensup değilim o nedenle yaptığım uygulamalarda dinin gerekliliklerine pek önem vermem :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şunuda belirtmek istiyim ben wicca dinine mensup değilim o nedenle yaptığım uygulamalarda dinin gerekliliklerine pek önem vermem :)

Tamam ama uygulamayı Wicca dini uygulamaları içinde paylaşmışsınız. O yüzden söyledim.
Yani bir Wiccan bu uygulamayı yapmaz. Çünkü zaten dediğim gibi Şeytana inanmaz onun adını uygulamalarda kullanmaz. :)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Peki anladım, o zaman wicca olmayanlar için diyelim ve konu kapansın :)

-Sevgi ve Işıkla...